Gönderen Konu: Hedef AVM İstanbul & Kocaeli 21. Yıl Kampanyaları  (Okunma sayısı 1149 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

KAMPANYA KOŞULLARI (İSTANBUL)

Hedefim Alışveriş Merkezleri İnşaat ve Dayanıklı Tüketim Malları San. Tic. Ltd. Şti 01.03.2021 SAAT: 09.00 – 31.08.2021, SAAT: 21.00  tarihleri arasında düzenlenen MPİ’nin 25.02.2021 tarih ve 24951361-255.01.02-E.1377 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında, İSTANBUL ilinde bulunan 5 adet HEDEF AVM mağazalarından tek seferde 1000 TL ve katları tutarında (her 1000 TL’ye 1 çekiliş hakkı)  alışveriş yaparak mağaza içindeki kampanya katılım noktalarına gidip fiş/fatura ibraz eden müşterilere ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon, alışveriş tutarı ve alışveriş yapılan mağaza adı bilgilerini kayıt ettirdiklerinde üzerinde çekilişe katılım numarası ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.  Çekiliş 24.09.2021 tarihinde saat 15:00’ da Hedef AVM Kuzey Mah Ağadere Cd.  No: 12 Tütün Çiftlik/Körfez/Kocaeli adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 28.09.2021 tarihli Birgün gazetesinde duyurulacaktır. 13.10.2021 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 28.10.2021 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.  Katılımcılar fiş/faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alacaklardır. Kampanya tarihleri arasında alış verişlerini iptal veya iade eden katılımcıların çekiliş hakları da iptal edilecektir. İkramiye teslimatında bilgisayar çıktısı ve Fiş/fatura ibrazı zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşların tescile bağlı ikramiye kazanması halinde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Hedefim Alışveriş Merkezleri İnşaat ve Dayanıklı Tüketim Malları San. Tic. Ltd. Şti çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Ayrıntılı bilgi Hedef AVM mağazalarındadır.

** Web Sitesinden yapılacak alışverişlerin tamamı İstanbul ilinde bulunan kampanya koşulları içerisinde değerlendirilecek ve üzerinde çekilişe katılım numarası ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı fatura ile adresinize gönderilicektir.

KAMPANYA KOŞULLARI (KOCAELİ)

Hedefim Alışveriş Merkezleri İnşaat ve Dayanıklı Tüketim Malları San. Tic. Ltd. Şti 01.03.2021 SAAT: 09.00 – 31.08.2021, SAAT: 21.00  tarihleri arasında düzenlenen MPİ’nin 25.02.2021 tarih ve 24951361-255.01.02-E.1377 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında, KOCAELİ ilinde bulunan 4 adet HEDEF AVM mağazalarından tek seferde 1000 TL ve katları tutarında (her 1000 TL’ye 1 çekiliş hakkı)  alışveriş yaparak mağaza içindeki kampanya katılım noktalarına gidip fiş/fatura ibraz eden müşterilere ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon, alışveriş tutarı ve alışveriş yapılan mağaza adı bilgilerini kayıt ettirdiklerinde üzerinde çekilişe katılım numarası ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.  Çekiliş 24.09.2021 tarihinde saat 15:00’ da Hedef AVM Kuzey Mah Ağadere Cd.  No: 12 Tütün Çiftlik/Körfez/Kocaeli adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 28.09.2021 tarihli Birgün gazetesinde duyurulacaktır. 13.10.2021 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 28.10.2021 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.  Katılımcılar fiş/faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alacaklardır. Kampanya tarihleri arasında alış verişlerini iptal veya iade eden katılımcıların çekiliş hakları da iptal edilecektir. İkramiye teslimatında bilgisayar çıktısı ve Fiş/fatura ibrazı zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşların tescile bağlı ikramiye kazanması halinde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Hedefim Alışveriş Merkezleri İnşaat ve Dayanıklı Tüketim Malları San. Tic. Ltd. Şti çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Ayrıntılı bilgi Hedef AVM mağazalarındadır.