Gönderen Konu: World Kart, A101 30TL Puan (15 Mart)  (Okunma sayısı 380 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9899
  • Her Gün Kampanya
World Kart, A101 30TL Puan (15 Mart)
« : 01 Mart 2021, 00:27:06 »
01-15 Mart 2021 tarihleri arasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’ den ve A-101 Kapıda uygulamasından tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişe 30 TL Worldpuan!

Kampanya Koşulları
Kampanyaya tarihi

Kampanya 01-15 Mart 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyaya dahil sektör ve üye işyerleri

a101.com.tr’den ve A-101 Kapıda uygulamasından yapılacak alışverişler için geçerlidir.
Kampanyaya dahil kartlar

Kampanyaya a101.com.tr’de tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir, A-101 Kapıda’dan yapılacak alışverişlerde yalnızca bireysel Yapı Kredi Kredi kartları ve sanal kart ile yapılan işlemler dahildir.
Kampanyaya dahil harcamalar

Kampanyaya a101.com.tr’de tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir, A-101 Kapıda’dan yapılacak alışverişlerde yalnızca bireysel Yapı Kredi Kredi kartları ve sanal kart ile yapılan işlemler dahildir.
 Kampanya a101.com.tr’den ve A-101 Kapıda uygulamasından yapılacak yapılacak alışverişlerde geçerli olup, fiziksel A-101 mağazalarında geçerli değildir.
Worldpuan ile yapılan alışverişler,taksitli alışverişler iptal, iade ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya faydası

Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL Worldpuan kazanabilir.
Puan yükleme ve geri alım tarihleri

Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 26 Mart 2021 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 6 Nisan 2021’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 7 Nisan 2021 tarihi itibariyle geri alınacaktır.
Kampanya katılım kanalları

Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir. World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılma detayları
Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.
Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.
Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.
Diğer Detaylar

a101.com.tr’den ve A-101 Kapıda uygulamasından tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 30 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.
Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi kartı, banka kartı ve sanal kart işlem verileriniz, 01-15 Mart 2021 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz. Metni okumak için :https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kredi-hakkinda/haberler/detay/52207
World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.
Yapı Kredi ve A101 kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Seçili İnternet Siteleri:

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve A-101 Kapıda

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 01 Mart 2021, 00:31:00 Gönderen: admin »
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9899
  • Her Gün Kampanya
Ynt: World Kart, A101 30TL Puan (15 Mart)
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2021, 09:24:00 »
Sepete 100gr nescafe classics ekleyerek Çek kazan uygulamasından 11TL D&R çeki alabilirsiniz.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Kampanya Hakkında :
1 adet “Nestle Nescafe Classic 100gr” ürünleri alışverişlerinize; 11 TL değerinde D&R Hediye Çeki!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için kampanya detaylarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
01 Mart 2021 – 31 Mayıs 2021

Kampanya Detayları :
İşbu Kampanya, Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. “Çek Kazan” tarafından düzenlenmektedir.

Kampanyaya; 01 Mart 2021 – 31 Mayıs 2021 tarihler arasında ve Türkiye’deki tüm a101 Marketler’den ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’ den 1 adet “Nestle Nescafe Classic 100gr” ürününden alışveriş yapan herkes katılabilir. Kampanya mağazalarda ve online mağazalarda geçerlidir.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm a101 Marketler’den ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’ den (Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi)

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Kampanya boyunca bir kişi en fazla 2 (iki) defa ayrı ayrı paket kodu ile katılabilir ve 2 (iki) adet ödül kazanabilir.

Her paket kofu ayrı olarak değerlendirilecektir.

Tüketicilerin, Nescafe paketlerinden çıkan kodu promosyon kodu bölümüne girmesi gerekmektedir. Kodun eksik veya hatılı girilmesi ve kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Kampanya ödül stokları sınırlıdır.

Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler veya faturalar sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere, kampanya katılım tarihinden itibaren 1 (bir) ay geçerli 11 TL değerinde D&R Çeki dijital kuponu uygulama içerisinden gönderilir.

D&R çeki Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ‘de ve mağazalarda geçerlidir. Dış Hatlar’da geçerli değildir.

D&R Ödül kodların kullanılması için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ’den üyelik açılması gerekmektedir. Kod kullanımı ile yapılan alışverişlerin iadesi halinde kullanılan kodlar yeniden kullanılamaz.

Her bir kod tek kullanımlık olup yapılan her alışverişte bir adet kod kullanılabilmektedir. Online kod ile sipariş verirken en az kart tutarı kadar sipariş oluşturulması ve kart tutarının tamamını tek siparişte kullanılması gerekmektedir.

D&R indirim kuponu ödül kodu tek kullanımlık olup, tek seferde mağazada kasa görevlisine iletilerek kullanılmalıdır.

Parçalı olarak kullanılamaz, aynı anda birden fazla kod kullanılamaz kodlar birleştirilemez.

Son kullanım tarihinden sonra kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiçbir suretle kabul edilmeyecek, değiştirilmeyecektir.

Ödül kodlarının yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

D&R Hediye Çekleri ile ilgili detaylı bilgi D&R mağazalarından ve +90 (850) 266 37 37 D&R Çağrı Merkezinden temin edilebilir.

Para yerine geçmez ve diğer kampanyalar ve promosyonlar ile birleştirilemez.

Kampanyaya son katılım 31.05.2021 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden promosyon kodu girişi yapılamayacaktır.

D&R 11 TL Kuponu kodu katılım tarihinden itibaren 1 ay geçerlidir. Son kullanım tarihine kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecektir.

Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz. Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz indirim hakkı içeren Hediye Çeki kodlarına ilişkin Doğan Müzik Kitap Mağ. ve Paz. A.Ş., Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş, veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kampanya ödül kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm promosyon kodları ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen promosyon kodları Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte promosyon kodu düzenleme, orijinal kodun üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet kod ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya Paketi içinden çıkan promosyon kodu gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen ödül kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş, Doğan Müzik Kitap Mağ. ve Paz. A.Ş.’ in sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Doğan Müzik Kitap Mağ. ve Paz. A.Ş., Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. ve Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş ‘ni ve buna ek olarak Doğan Müzik Kitap Mağ. ve Paz. A.Ş. ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. ve Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

18 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm A101 Marketler’de”,
“Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’ den”
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin