Gönderen Konu: Mart 2021 Market ve Alışveriş Fırsatları  (Okunma sayısı 6488 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9899
  • Her Gün Kampanya
Mart 2021 Market ve Alışveriş Fırsatları
« : 01 Mart 2021, 00:18:05 »
buradan devam ;)
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9899
  • Her Gün Kampanya
Ynt: Mart 2021 Market ve Alışveriş Fırsatları
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2021, 00:19:38 »
Bu ay da yine world kart ile istanbulkart yüklemesine puan var. İstanbulkart Migros ve Şok marketlerde geçiyor.

1-31 Mart tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil’den İstanbulkart’ını kaydederek Otomatik Bakiye Yükleme Talimatı verenlere, 20 TL üzeri yapılan her işlemde, yüklenilen tutarın %20’si kadar, toplamda 50 TL Worldpuan!

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9899
  • Her Gün Kampanya
Ynt: Mart 2021 Market ve Alışveriş Fırsatları
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2021, 09:48:51 »
Qumpara ile tüm marketlerde 20TL ve üzeri mutlu makarna alışverişine 10TL koton çeki + 5 qumpara puan

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

20 TL VE ÜZERİ MUTLU MAKARNA ALIŞVERİŞİNİZE
Türkiye genelindeki tüm marketlerden ve bu marketlere ait online alışveriş/sipariş sitelerinden kampanya tarihleri olan 1 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında tek seferde en az 20,00 TL ve üzeri 500 gram Mutlu Makarna klasik paket makarna ürünlerinden satın alan ve bu alışverişi  gösteren kasa fiş/faturasının fotoğrafını Qumpara uygulamasına yükleyen, Türkiye'de ikamet eden 18 yaşını doldurmuş gerçek kişi Tüketiciler, Qumpara uygulamasında yer alan iş bu Kampanya Katılım Koşullarına uygun olarak kampanya katılımında bulunmaları halinde, Koton Mağazaları’nda geçerli 10,00 TL değerinde hediye kodu ve 5 Qum Puan promosyonundan faydalanma hakkı elde edeceklerdir.

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve Tüketiciler, kampanya katılım başvurusunda bulunmaları ile birlikte aşağıdaki koşulları peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, iş bu Katılım Koşulları’nın herhangi birine veya sürelere uymamaları, eksik bilgi ve belge ibraz etmeleri durumunda yapılan başvuruları geçersiz sayılır ve bu halde kampanyadan faydalanamazlar, kendilerine ilave bir hak tanınmaz.

Tüketicilerin, Kampanya’ya katılmaları için, 1 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm marketlerden ve bu marketlere ait online alışveriş/sipariş sitelerinden tek fiş/fatura üzerinde 20,00 TL ve üzeri 500 gram Mutlu Makarna klasik paket makarna ürünlerinden satın almaları gerekmektedir. (Bir fiş ile 2 kez kampanyaya katılım hakkı kazanılamaz. Örneğin: Fiş 50-TL olduğunda ve 1 kg üzeri Mutlu Makarna alındığında aynı fiş ile 2 ödül kazanmak mümkün değildir.)
Tüketicilerin, alışveriş fiş/fatura üzerinde bulunan tarih itibariyle 5 (beş) gün içerisinde fiş/fatura görüntüsünü Qumpara uygulamasına kampanya şartlarına uygun olarak yüklemeleri gerekmektedir. Tüketicilerin, alışveriş fiş/faturasının üzerinde bulunan tarih itibariyle 5 (beş) gün içerisinde (alışveriş fiş/fatura tarihi de dahil olarak hesap edilmek sureti ile) alışveriş fiş/faturalarını yükleyip göndermemeleri halinde, kampanya katılım başvuruları geçersiz sayılacak ve Tüketiciler Kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.
Tüketicilerin göndermiş oldukları fişler, 24 (yirmidört) saat içerisinde değerlendirilecek olup, geçerli başvurularda kazanmış oldukları hediye kodu uygulama içerisinden kendilerine bildirim yoluyla iletilecektir, 5 Qum Puan ise Qumpara’larına eklenecektir.
Tüketiciler, Kampanyadan sadece 2 (iki) defa faydalanabilecek olup, ikiden çok alışveriş fiş/faturası olması durumunda veya aynı kişinin üçüncü defa kampanya katılım başvurusunda bulunması halinde başvuru geçersiz sayılır.
Tüketiciler, Kampanya süresince kendi adlarına en fazla 2 adet hediye kodu ve 2 adet 5 Qum Puan, toplamda 10 Qum Puan kazanabileceklerdir. Bir kişi ikiden fazla hediye kodu ve toplamda 10’dan fazla Qum Puan kazanamaz.
Mali değeri olmayan belgeler, satış fişi kopyası ve sevk irsaliyesi, bilgi fişi ile yapılan katılımlar kabul edilemez. Bilgisayar veya telefon ekranındaki bir alışveriş fiş görüntüsünün tekrar fotoğrafı çekilerek iletilmesi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir; sadece Qumpara uygulamasının standartlarına uygun olacak şekilde cep telefonu ile çekilmiş fotoğraflar bakımından geçerli olacaktır. Buna göre sadece çıplak gözle okunabilen, bulanık olmayan orijinal fiş fotoğrafı ile katılım sağlanabilmektedir.
 

Koton Hediye Çeki Kullanımı;

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Koton hediye kodunuzun indirim değeri 10,00 TL’dir.
Belirtilen Hediye Çeki Kodu Türkiye'deki tüm Koton mağazalarında kasa görevlisine " Qumpara’dan kazandığım hediye kodunu kullanmak istiyorum" şeklinde belirtilerek kullanılabilir.
Koton hediye kodları sezon, franchise ve outlet olarak tüm KOTON mağazalarında geçerlidir, online alışverişte geçerli değildir.
Hediye kodları 30 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan hediye kodları geçersiz hale gelir.
Hediye kodunun iadesi ve iptali yapılamaz; bedeli tahsil edilemez.
Hediye kodları birleştirilerek kullanılamaz.
Kampanya konusu hediye kodları; KOTON mağazalarında başka bir kampanya, indirim veya avantaj ile birleştirilemez.
 

Qum Puan Kullanımı;

Ödül olarak kazanılan Qum Puan, Qumparam sayfasında en üstte bakiye alanında yer alacaktır.
Bakiyenizdeki Qum Puanlar, ödüle çevir butonuna basarak görüntüleyeceğiniz katalog sayfasındaki markalardan hediye çekleri, oyun kontörleri gibi farklı ödüllere dönüştürülebilir.
Ödüle çevirmek için Qumparam sayfasına gelip, Qum Puan bilgisinin yanındaki Ödüle Çevir butonuna tıklayabilirsiniz.
Ödüle Çevir katalog sayfasında her bir hediye seçeneği ve Qum karşılığı yer almaktadır.
Dönüştürmek istediğiniz ödüle tıkladığınızda, ödülün değerine göre ilgili puan Qum Puan bakiyenizden düşer ve ödül ayrı bir hediye çeki kodu olarak cüzdan sayfasına eklenir.
Aldığınız hediye çeki kodu ve kullanım ayrıntıları Qumpara cüzdanda görüntülenecektir.
Katalog sayfasındaki ödüller stoklarla sınırlıdır ve dönemsel olarak değişiklik gösterebilir. Katalogda yer alan hediye çeki ve ödüller ile ilgili Qumpara’nın herhangi bir taahhüdü bulunmamaktadır.
Qum Puanlar başkası tarafından kullanılamaz, kullanıcılar arasında transfer edilemez ve nakde çevrilemez.
 

Kampanya sadece gerçek kişiler için geçerli olup, hangi nam altında olursa olsun adi şirket, şirket, dernek veya vakıf vb. tüzel kuruluşlar ve/veya iş ortaklıkları kampanyadan faydalanamaz, bu kuruluşlara ait faturalar ile kampanya katılım başvurusunda bulunulması halinde başvuru geçersiz sayılacaktır.
Kampanyada hediye edilecek kod sayısı 5.500 adettir. Kampanya kapsamında belirlenen hediye kuponu adedine ulaşıldığında kampanya otomatik olarak durdurulur.
Mutlu Makarna ürünlerinin iade edilmesi halinde katılımcının Kampanya Koşulları kapsamında hak kazandığı hediye kodu bedelini ve harcamışsa Qum Puan bedelini derhal nakden iade etmesi gerekmektedir.
Yemek kartı ile yapılan alışveriş fişleriyle kampanyaya katılım sağlanamaz.
Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup; tespiti halinde, hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı her bir kampanyadan (farklı numaralar ile üyelik gerçekleştirse dahi) kampanya koşullarında belirtildiği gibi 1 defa yararlanabilir.
Kullanıcı, kullanım hakları ve aboneliği kendisine ait tek bir telefon hattı ile üyelik oluşturabilir. Kullanıcı bir cihazdan birden fazla üyelik oluşturamaz. Kullanıcı, üyelik sırasında kendisine ait tüm bilgileri, doğru, eksiksiz vermekle yükümlüdür. Kullanıcı, kendisine ait olmayan, yanıltıcı, 3. kişilere ait veya sahte bilgilerle oluşturulan veya tek bir cihazdan farklı bir telefon numaralarına bağlı olarak oluşturulan tüm üyeliklerden adli ve cezai olarak sorumlu olacağını bilir.
Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren hediye kodların yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz, bedeli tahsil edilemez. Süresi içinde kullanılmayan ve indirim hakkı içeren hediye kodlarına ilişkin Mutlu Makarna, Koton ve QUMPARA herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılım sağlanamaz, ödül kazanılamaz.
Katılımcılar, kampanya dahilinde satın alınan promosyonlu Mutlu Makarna ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden QUMPARA’yı gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.
Katılımcılar, QUMPARA uygulaması ile Koton’dan kaynaklanan aksaklık, zarar, ziyan veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Mutlu Makarna’yı sorumlu tutmayacaklarını ve bu hallerden dolayı Mutlu Makarna’yı gayrikabili rücu ibra ettiklerini beyan, kabul ve taahhüt ederler.
Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.
QUMPARA ve Mutlu Makarna savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutarlar.
Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını, muhafaza edilmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini, anladığını kabul eder.
İşbu Kampanya, Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık A.Ş. ("QUMPARA") ile Mutlu Makarnacılık San. ve Tic. A. Ş. (“Mutlu Makarna”) tarafından düzenlenmektedir.
QUMPARA kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yolu ile talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.
Kampanyaya dahil olan firmalar kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapabilirler ve istediği zaman kampanyayı sona erdirebilirler. Değişiklikler, Qumpara uygulamasında ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir. QUMPARA ve Mutlu Makarna önceden haber vermeksizin Kampanya’nın her türlü içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.
Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte olup, iş bu teyit neticesinde sunulan fiş ve faturalar Vergi Usul Kanunu 359 vd maddeler kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespiti halinde bu eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.
Sahte fatura düzenlenme ve bunu kampanya kapsamında sunma eylemleri nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı firmamız tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Bu hususta tüm hukuki haklarımızı saklı tutarız.
Uygulama içerisindeki kampanya, fırsat, ödül ve çekilişler ile ilgili Apple Inc. ve Google Inc. Şirketinin herhangi bir katılımı, sponsorluğu veya sorumluluğu bulunmamaktadır. Apple ve Google sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Katılımcı hiçbir şekilde Google ve Apple'ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.
Kullanıcı Sözleşmesi’ne ve Gizlilik Politikası’na Qumpara uygulaması üzerinden erişilebilir.

KOTON - 10 TL

- Belirtilen Hediye Çeki Kodu tüm Türkiye'deki Koton mağazalarında kasa görevlisine "Qumpara’dan kazandığım hediye çekini kullanmak istiyorum" şeklinde belirtilerek kullanılabilir.

- Koton hediye çekleri Outlet,sezon, franchise ve tüm Koton mağazalarında geçerlidir, online alışverişte geçerli değildir.

- Koton hediye çeki kısmen veya tamamen nakte çevrilemez.

- Hediye çekleri yukarıda belirtilen son kullanım tarihine kadar geçerlidir.

- Kampanyaya dahil olan firmalar kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapabilir ve istediği zaman kampanyayı sona erdirebilir.

- Koton mağazalarında kodunuzu kullanırken yaşadığınız sorunlar ve destek için KOTON Çağrı Merkezini (0 850 208 71 71) arayabilir veya web sitesinde (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) yer alan müşteri hizmetleri mail adresine mail atabilirsiniz.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5631
Ynt: Mart 2021 Market ve Alışveriş Fırsatları
« Yanıtla #3 : 01 Mart 2021, 12:10:53 »
dün hepsi express markette şok ürünleri
v.s satılan mini markette 45/25 indirim
oluyordu ilk alışverişe kurye doluluğu
sebebiyle faydalanamadık uzun süre
Axess karta alçak süründürme cezası
kesmiştim şimdi kaymağını topluyoruz
75/40 ve 6 ay kartla en az 5 tl alışverişe
30 chip-para yüklendi toplam 70 gece o
saat mecburen hepsiburada dan 2x6 kg
alo fairyli bulduk 74 kaat buna da şükür
ikide bir h.b den mesaj geliyor şimdi
sonuncuda kargo yola çıktı mesaj geldi
gmailden anladık...yağcılık
yapmasanız olmaz diyerek cevapladım
mecburen alınan ürün keyif vermez birde
üstüne yağcılık çekilmez fazla da
dedikoduyu sevmem sanal marketten arayan
ham atmacaya müşteri memnuniyeti için
dün aradığında bunu söyledim herkes
işini yapsın o yeter öksürmeden
ticaret olmaz,
« Son Düzenleme: 01 Mart 2021, 12:18:04 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5631
Ynt: Mart 2021 Market ve Alışveriş Fırsatları
« Yanıtla #4 : 01 Mart 2021, 12:44:13 »
her taraf ölü fiyata aldığımız
zeytinyağı ile dolu hepsi yeni sktli
o sebeple bedava olmadığı sürece
şu an zeytinyağı satın alamıyoruz
fakat dün a101kapıda.com da
gerçekten güzel bir fırsat vardı benzeri
gelecek hafta cumartesiye olabilir dün
a101 de 2 adet 1 er litre yudum egemden
sızma ,2 adet haribo 10 parça hediye
paketi,4 adet 5x70 dalan sabun
nakliye dahil 75 civarına iniyordu iyiydi,
« Son Düzenleme: 01 Mart 2021, 12:45:35 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5631
Ynt: Mart 2021 Market ve Alışveriş Fırsatları
« Yanıtla #5 : 03 Mart 2021, 15:18:26 »
2 kat money kampanyası yapacak gibi
migros dün de firma yıllık zarar açıkladı,
şimdi hesaplara mesaj da geldi ilk 150
tl alışverişe 15 money verilecekmiş bu
money X2 alışverişlerine dahil değilmiş,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı 3333iga

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1158
Ynt: Mart 2021 Market ve Alışveriş Fırsatları
« Yanıtla #6 : 03 Mart 2021, 21:41:10 »
Cuma gunu 2 kat money..mujde ey ahali

Çevrimdışı anvil

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 14361
Ynt: Mart 2021 Market ve Alışveriş Fırsatları
« Yanıtla #7 : 04 Mart 2021, 20:41:13 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

5 Mart 2021 günü Migros, 5M, Mjet mağazalarından veya Sanal Market’ten kayıtlı Money özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile alışverişlerde Money kazandıran kampanyalarda 2 kat Money kazanılacaktır.
Kampanyadan yararlanmak için; Money kampanyalarına kayıt yaptırılması gerekmektedir.
Migros Mobil uygulaması üzerinden kampanyalara kayıt yapılabilir, tüm Money kazandıran kampanyalara ulaşılabilirsiniz.
Tam Bana Göre kampanya teklifleri, 2 Kat Money Kampanyasına dahildir.
4 – 17 Mart tarihleri arasında, tüm Money kampanyalarından yararlanmış müşterilerin kampanya faydalanma limitleri sıfırlanacak ve 5 Mart günü 2 Kat Money kampanyasından yeniden faydalanabileceklerdir.
5 Mart tarihinde alışverişi bulunan ve 4 -17 Mart tarihleri arasında kampanyaya katılımı olan müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilirler.
Aynı fişte birden fazla kampanyadan faydalanılabilir.
Kampanya, Migros, 5M, Mjet mağazalarında ve Sanal Market’te geçerlidir.
Macrocenter mağazalarımızda 2 Kat Money kampanyalarında sadece Tam Bana Göre kampanyaları dahildir.
Kampanyaya Otel Kart, Yat Kart ve Toptancı Kart dahil değildir.
Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2021’ye kadar kullanılabilecektir.
Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır.
Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Kartlar kampanyaya dahil değildir.
2 Kat Money kampanyasına ayrıca kayıt yaptırmak gerekmemektedir. 4 – 17 Mart tarihleri arasında geçerli olan Money kazandıran kampanyalara kayıt yaptırılmış olması yeterlidir.
Piliç ve Hindi, Çay ve Kahve, Kağıt Havlu ve Peçete, Elektrikli Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Kişisel Bakım Ürünleri Money kampanyalarına mobil uygulamadan, “MONEY” yazıp 5818’e SMS göndererek veya kasadan kayıt yaptırılabilir.
Heinz, Yayla Hazır Yemek/Haşlanmış Ürünler, Rafaello, Peyman Bahçeden Karışık Kuruyemiş, Pepsi-Yedigün-Fruko-Mountain Dew-Lipton Ice Tea, Fanta-Sprite-Schweppes-Cappy-Fuse Tea, Burn Enerji İçeceği 4x250ML, Fairy Platinum Plus veya Fairy Elde Yıkama, Parex, Gliss, Sensodyne veya Parandontax, Elidor, L’oreal Paris Markalı Ürünler, Nivea Deodorant kampanyası için ürünün satın alınması yeterlidir.
4 – 17 Mart insert döneminde Kendi Kampanyanı Kendin Yarat kampanyası yapılmayacaktır.
Kampanyalarımız hakkında ayrıntılı bilgi için Migros Mobil Uygulamamızı ve Instagram üzerinden moneyturkiye adresimizi takip edebilirsiniz.

Aşağıdaki kampanyalardan 2 Kat Money kazanılacaktır:
 

Tam Bana Göre Kampanyalarından 2 Kat Money,
Tek seferde 250 TL ve üzeri Elektrikli Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Kişisel Bakım alışverişine 20 Money yerine 40 Money
Tek seferde 75 TL ve üzeri Çay, Kahve alışverişine 10 Money yerine 20 Money,
Tek seferde 40 TL ve üzeri Kağıt Havlu, Peçete alışverişine 5 Money yerine 10 Money,
Tek seferde 35 TL ve üzeri Piliç, Hindi alışverişine 5 Money yerine 10 Money,
Tek seferde 25 TL’lik Heınz Ketçap, Mayonez ve HP alışverişine 5 Money yerine 10 Money,
Tek seferde 25 TL’lik Yayla Hazır Yemek/Haşlanmış Ürün alışverişine 5 Money yerine 10 Money,
Tek seferde 40 TL’lik Raffaello alışverişine 7 Money yerine 14 Money,
Tek seferde 25 TL’lik Peyman Bahçeden Karışık Kuruyemiş alışverişine 5 Money yerine 10 Money,
Tek seferde 20 TL’lik Pepsi, Yedigün, Fruko, Mountain Dew, Lipton Ice Tea alışverişine 5 Money yerine 10 Money,
Tek seferde 20 TL’lik Fanta, Sprite, Schweppes, Cappy, Fuse Tea, alışverişine 4 Money yerine 8 Money,
Burn Enerji İçeceği 4x250Ml alışverişine 3 Money yerine 6 Money,
Tek seferde 90 TL’lik Fairy Platinum Plus veya Fairy Elde Yıkama 18 Money yerine 36 Money,
Tek seferde 30 TL’lik Parex alışverişine 10 Money yerine 20 Money,
Tek seferde 20 TL’lik Gliss alışverişine 5 Money yerine 10 Money,
Tek seferde 45 TL’lik Sensodyne veya Paradontax alışverişine 10 Money yerine 20 Money,
Tek seferde 40 TL’lik Elidor alışverişine 8 Money yerine 16 Money,
Tek seferde 150 TL’lik L’oreal Paris Markalı Ürün alışverişine 30 Money yerine 60 Money,
2 Adet Nivea Deodorant alışverişine 8 Money yerine 16 Money,

Çevrimdışı entryka

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1815
 • Valar Dohaeris
Ynt: Mart 2021 Market ve Alışveriş Fırsatları
« Yanıtla #8 : 04 Mart 2021, 21:02:25 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı saros47

 • Acemi Kampanyacı
 • **
 • İleti: 87
Ynt: Mart 2021 Market ve Alışveriş Fırsatları
« Yanıtla #9 : 04 Mart 2021, 23:36:16 »
migros facbook üzrinden 10 -15 indirim kodları alıyorduk ...şimdi o kodlardan alabiliyor muyuz ?migros kartımıza tanımalamak için...

Çevrimdışı anvil

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 14361
Ynt: Mart 2021 Market ve Alışveriş Fırsatları
« Yanıtla #10 : 05 Mart 2021, 07:48:12 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
migros facbook üzrinden 10 -15 indirim kodları alıyorduk ...şimdi o kodlardan alabiliyor muyuz ?migros kartımıza tanımalamak için...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı twilight

 • Yeni Kampanyacı
 • *
 • İleti: 32
Ynt: Mart 2021 Market ve Alışveriş Fırsatları
« Yanıtla #11 : 05 Mart 2021, 09:33:27 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
migros facbook üzrinden 10 -15 indirim kodları alıyorduk ...şimdi o kodlardan alabiliyor muyuz ?migros kartımıza tanımalamak için...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bu kod ile 30 tl parex alıp 20 tl ödediğimizde 20 money gelir mi? Yoksa 40 tllik mi almamız lazım?

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9899
  • Her Gün Kampanya
Ynt: Mart 2021 Market ve Alışveriş Fırsatları
« Yanıtla #12 : 05 Mart 2021, 11:45:07 »
Migros'ta 5-8 mart tarihlerinde 75TL üzeri alışverişlerde Orkid indirimde.
Fişleri Banabak uygulamasına okutarak 5000baks puan kazanabilirsiniz.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı saros47

 • Acemi Kampanyacı
 • **
 • İleti: 87
Ynt: Mart 2021 Market ve Alışveriş Fırsatları
« Yanıtla #13 : 05 Mart 2021, 22:39:31 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Migros'ta 5-8 mart tarihlerinde 75TL üzeri alışverişlerde Orkid indirimde.
Fişleri Banabak uygulamasına okutarak 5000baks puan kazanabilirsiniz.

20 money gelir....

Çevrimdışı diazem

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 16226
Ynt: Mart 2021 Market ve Alışveriş Fırsatları
« Yanıtla #14 : 06 Mart 2021, 08:54:21 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...