Gönderen Konu: castrol-moments ile favorilerini belirle ve kazan :)  (Okunma sayısı 12875 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sponge

• Ziyaretçi
castrol-moments ile favorilerini belirle ve kazan :)
« : 10 Şubat 2010, 21:35:32 »
1.Bu kampanya BP Petrolleri A.Ş.  tarafından  MPİ’nin 10.12.2009 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-2503-11173 sayılı izni ile Hedef Tanıtım ve Doğrudan Pazarlama Hizmetleri Ltd. Şti tarafından düzenlenmektedir.

2.01.01.2010 (Saat:00:00) - 30.06.2010 (saat:23:59) tarihleri arasında ücretsiz olarak Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesindeki 10 adet futbol temalı video görüntülerinden 3 favori videosunu seçtikten sonra ekrana gelecek olan forma ad-soyad-adres-cep telefonu bilgilerini yazarak kampanyaya katılabileceklerdir. Son katılım tarihi 30.06.2010’dur.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

3.Kampanyada çekilişe katılım 1 adet ile sınırlıdır. İlk katılımdan sonra yapılan katılımlar çekilişe dahil edilmeyecektir. Aynı kişi farklı GSM numarası ve farklı bilgilerle yarışmaya katılır ve birden çok hediye kazanırsa, kazandığı ikramiyelerden değerce büyük olan verilir.

4.Kampanyada yapılacak olan çekilişte 1 kişi Madrid’de Ronaldo ile tanışma Seyahati  (1 Ekim 2010-31 Kasım 2010 tarihleri arasında belirlenecek 4 gece 5 gün 4 yıldızlı otelde oda kahvaltı Madrid seyahati. Havalimanı-otel-havalimanı transferleri. Gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, Ronaldo ile tanışmak üzere  gidiş-dönüş transfer. Tüm öğle ve akşam yemekleri seyahate dahildir. İstanbul dışından kazanan talihlilerin İstanbul’a geliş gidiş ücretleri kendilerine aittir. Seyahat İstanbul’da başlar İstanbul’da biter.    Vize ve Pasaport işlemleri talihli tarafından ödenecektir. Katılımcının vize alamaması durumunda BP Petrolleri A.Ş. sorumluluk kabul etmez.   ), 5 kişi 3Gs 16 GB cep telefonu (Hat ve Kart Hariçtir), 5 kişi Sony Playstation 3 ikramiyesi kazanacaktır.

5.Çekiliş karşılığı kazanılan tüm ürünlerin yürürlükte bulunan mevzuattan kaynaklanan tüm sorumlulukları ve kalite/garanti sorumluluğu üretici/ithalatçı firmaya aittir. BP’nin mesuliyeti ürünün katılımcıya teslimi ile birlikte sona erer.

6.Çekiliş 18.07.2010 tarihinde saat 09:00’da Hedef Tanıtım ve Doğrudan Pazarlama Hizmetleri Ltd. Şti. 19 Mayıs Cad.UBM Plaza No.37 Şişli/ İSTANBUL adresinde noter huzurunda numaralı toplarla, halka açık olarak yapılacaktır.

7.Kazanan talihliler22.07.2010 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır. 06.08.2010 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 24.08.2010 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

8.Çekilişe 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilemez. Bir kişiye birden fazla ikramiye verilmez. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.

BP Petrolleri A.Ş., 18 yaşından küçüklerin kampanyaya  velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.
9.Yarışma kapsamında kazanılan herhangi bir ödül nakte çevrilemez.

10.Katılımcılar katılım formunda doldurdukları bilgilerin tamamının doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Hatalı bilgi verilmesi durumunda katılımcılar herhangi bir ödüle hak kazanamazlar.

11.Katılımcı, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  sitesinden kampanyaya internet yolu ile katılmakla, web sitesinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.

12.Katılımcının  kampanyaya katılabilmesi için kayıt bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması ve yine kayıt ekranında geçerli bir cep telefonu sağlamış olması gerekir. Bu bilgiler daha sonra değiştirilemeyecektir.  Katılımcı kampanyaya katılım sırasında verdiği bilgilerin doğruluğunu kabul etmektedir.

13.Katılımcı  Kampanyaya katılmakla BP Petrolleri A.Ş. tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.  

14.Tercih sıralaması gönderip yarışmaya katılmak için herhangi bir ürün alınması zorunluluğu bulunmamaktadır. İlgili web sitesine giren 18 yaşından büyük herkes bu yarışmaya katılabilir.

15.Çekiliş listesinden çekilişin yapılmasında BP Petrolleri A.Ş.’nin kayıtları kesin ve bağlayıcı  delil olarak kabul edilecektir. Katılımcılar bu hususa itiraz edemeyeceğini gayri kabili rucü beyan ve kabul etmektedir.  

16.BP Petrolleri A.Ş.kampanya boyunca kampanya ve oylamaları sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilişim teknolojilerini kullanan, hile yapan veya haksız yollardan kayıt oluşturup kendine menfaat sağlayan kişileri tespit etmesi durumunda ilgili katılımcıyı /finalisti kampanyadan ve sıralamadan  çıkarma hakkına sahiptir.  

17.Katılımcıların kampanyaya katılmak için iletecekleri gönderilerle ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle BP Petrolleri A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

18.Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, Kampanyanın gidişatını  etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, Kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile Kampanyanın uygulamasının zarar görmesi sebebiyle BP Petrolleri A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.  
BP Petrolleri A.Ş. hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü  hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.    

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ???
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2010, 21:42:29 Gönderen: sponge »

sponge

• Ziyaretçi
Ynt: castrol-moments ile favorilerini belirle ve kazan :)
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2010, 21:38:02 »
kazanmamız için herkes aynı favorileri işaretlesin lütfen ;

78(A)-1 koyun

86(B)-2 koyun

74(C)-3 koyun

kolay gelsin...
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2010, 21:48:13 Gönderen: sponge »

Çevrimdışı asi demir

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2010, 21:45:38 »
bende bunları yaptım inş kazanırız

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #3 : 10 Şubat 2010, 21:52:02 »
sponge aynen senınkı gıbı yaptım  ;)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Dehsetim.Ben

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 10 Şubat 2010, 21:59:33 »
En yüksek oy alan favorileri seçenlerin arasından çekiliş yapılacağına dair bir ibare göremedim. Genel Katılımdan çekiliş yapılacak bence.

Çevrimdışı conglomera

• Usta Kampanyacı
  • Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.
« Yanıtla #5 : 10 Şubat 2010, 22:43:37 »
Ben 1 - B,  2 - H,   3 - J  şeklinde işaretkedim. Bana göre en şık hareketler ve goller onlar.

Çevrimdışı artun

• Usta Kampanyacı
  • Murphy'nin altın kuralı: Altını olan kuralı koyar!
« Yanıtla #6 : 10 Şubat 2010, 22:51:13 »

78(A)-1 koyun

86(B)-2 koyun

74(C)-3 koyun

kolay gelsin...

Tamamdır :)

Çevrimdışı rengin

• Usta Kampanyacı
  • все будет хорошо 다 잘 될 것입니다
« Yanıtla #7 : 10 Şubat 2010, 23:02:39 »
benim niye olmuyor
‘Rabbim!

Ben senin bana indireceğin hayra
öylesine muhtacım ki…’

Kasas / 24

Çevrimdışı murcelik

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 10 Şubat 2010, 23:10:46 »

78(A)-1 koyun

86(B)-2 koyun

74(C)-3 koyun

kolay gelsin...

bende bunlara oy verdim ;)

Çevrimdışı venüsger

• Usta Kampanyacı
    • Kadına Dair
« Yanıtla #9 : 10 Şubat 2010, 23:12:44 »
Ben de aynen devam ettim ;)
Hak ettiğin kadarını,hak ettiğin vakitte alırsın...