Gönderen Konu: Kasım 2020 Market ve Alışveriş Kampanyaları  (Okunma sayısı 4371 defa)

1 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9646
  • Her Gün Kampanya
Kasım 2020 Market ve Alışveriş Kampanyaları
« : 01 Kasım 2020, 06:22:04 »
Buradan devam ;)
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9646
  • Her Gün Kampanya
Ynt: Kasım 2020 Market ve Alışveriş Kampanyaları
« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2020, 06:24:22 »
İstanbulkart bakiye yüklemelerinize 50 TL Worldpuan!
İstanbulkart bakiyeniz ile Migros'tan alışveriş yapabilirsiniz.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

1-30 Kasım tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil’den İstanbulkart’ını kaydederek Otomatik Bakiye Yükleme Talimatı verenlere, 20 TL üzeri yapılan her işlemde, yüklenilen tutarın %20’si kadar, toplamda 50 TL Worldpuan!

Kampanya Koşulları
Kampanya kapsamında 1 Kasım 2020 00:01 ile 30 Kasım 2020 23:59 arasında yapılan işlemler alışveriş işlemleri dikkate alınacaktır.
Kampanyaya yalnızca World Mobil uygulaması üzerinden 1 Kasım 2020 itibarıyla katılım yapılabilecektir.
Kampanyaya World Mobil uygulamasından "Hemen Katıl" butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.
Kampanyaya bireysel kredi kartları, World Nakit kart ve hesaptan yapılacak yüklemeler dahildir.
Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da indirim kazanılmaktadır. İndirim asıl karta tanımlanmaktadır.
Diğer banka kredi kartları ile yapılan İstanbulkart yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya yalnızca İstanbulkart otomatik bakiye yükleme talimatı vermiş müşterilerin ve 20 TL ve üzeri tutardaki İstanbulkart yüklemeleri dahil olacaktır.
Kampanya kriterlerine uygun olarak gerçekleştirilen her 20 TL ve üzeri İstanbulkart yüklemesinde yüklenen tutarın %20’si, toplamda ise 50 TL puan kazanılacaktır.
Kampanyadan ödül kazanabilmek için Yapı Kredi Mobil aracılığıyla İstanbulkart otomatik bakiye yükleme talimatı verilmiş olmalıdır. Bakiye yükleme talimatı vermeyen müşterilerin bakiye yüklemeleri ödüllendirilmeyecektir.
Kampanya kapsamında hakkedilen puanlar 5 Aralık tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 19 Aralık 2020’dir.
Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL puan kazanabilir.
Yükleme yapılabilmesi için, puan yükleme tarihinde açık kart/hesap bulunması gerekmektedir.
Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
İstanbulkart kart kaydetme, bakiye yükleme ve otomatik bakiye yükleme talimatını Yapı Kredi Mobil'deki Ödemeler > Ulaşım Kartları > İstanbulkartlarım adımlarını takip ederek kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı veya hesap (kampanyada geçerli ödeme türleri) işlem verileriniz, 1-30 Kasım 2020 tarihleri arasında Bankalara ait fiziki veya sanal POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5441
Ynt: Kasım 2020 Market ve Alışveriş Kampanyaları
« Yanıtla #2 : 01 Kasım 2020, 15:22:33 »
fiyatları görünce hangi devir unuttum
2x4 yeni komili ayçiçek yağı,2 adet gdi
kırlangıç riviera,1 adet 2.5 kg noba
osmancık 4 adet trendyol çekli cheetos
getirttik 120 money kullandık 30 lira ödedik
tbg ve + moneyden 23 money kazanmış
olacağız yarın,

money visa ile migros sanal marketten
300 kaat alışverişe 50 lira bonus,bonus flaş
her ikinci market alışverişine 15 toplam 45
bonus kampanyası başladı % 5 indirim de
migrosta money visa için devam ediyor,
« Son Düzenleme: 01 Kasım 2020, 15:27:35 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5441
Ynt: Kasım 2020 Market ve Alışveriş Kampanyaları
« Yanıtla #3 : 02 Kasım 2020, 15:14:07 »
bugün migrosta gdi de verilen tv
battaniye alınmaz çok ufak boyutlu
geçen yılda bundan verildi ben hiç
almadım bundan alınmaz oysa
2-3 yıl önce verilen 160x185 home
basic polar battaniye harikaydı o
günlerde hayal oldu ve ya 4 yıl önce bu
zamanlar verilen asel 2 li quartz
ısıtıcı harika bir cihaz az elektrik
tüketiyor ve sağlam

bugün 2 sipariş verdik yine migros sanal
marketten 120 money kullandık komili 4 litre
ve 2 domestos 780 +cif 750 ml paketten ve
gdi 9x250 ml pepsiden 2 şer adet aldık 30 tl
fark ödedik + money v.s den ufak bir money
puan gelecek gdi de bu dönem son 2 gün,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9646
  • Her Gün Kampanya
Ynt: Kasım 2020 Market ve Alışveriş Kampanyaları
« Yanıtla #4 : 02 Kasım 2020, 20:10:01 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

KELLOGG’S 15 TL DEĞERİNDE OPET YAKIT PUAN HEDİYE!
Kampanya Hakkında :
Tek fiş veya fatura üzerinde 20 TL değerinde kampanyaya dahil Ülker Kellogg’s ürünleri alımına; 15 TL değerinde Opet Yakıt Puan hediye!
Kampanya koşulları ve yükümlülükler için Kampanya Kurallarının tamamını okuyunuz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi :
29 Ekim 2020 – 11 Kasım 2020

Kampanya Detayları :
Kampanyaya 29 Ekim 2020 – 11 Kasım 2020 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm CarrefourSA Marketler’den tek fiş veya fatura üzerinde 20 TL değerinde kampanyaya dahil Ülker Kellogg’s ürünlerinden alan herkes katılabilir. Kampanya sadece mağazalarda geçerlidir, online mağazalarda geçerli değildir. Tek bir (1) fiş ile bir (1) adet ödül kazanılmaktadır.

KAMPANYA SATIŞ NOKTALARI;
Türkiye’deki tüm CarrefourSA Marketler’den (Carrefour Sabancı Tic. Mrk. A.Ş.)

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.

Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Uygulamada bulunan Market harita özelliği sadece bilgi amaçlıdır. Kampanya ödülü kazanılması kampanya satış noktaları adı ve ticari unvanları eşleşmesi ile mümkün olmaktadır.

Mali değeri olmayan belgeler, (yemek kartları alışveriş belgeleri) satış fişi kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi veya her türlü puan harcamaları ve indirimler ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir. Puan ve indirim uygulanmış kampanyalı ürün son (dip) toplamı dikkate alınarak ödül, hediye, çekiliş hakkı tanımlaması yapılacaktır.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş/fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz

Kampanya boyunca bir kişi maksimum 2 (iki) defa ayrı ayrı fişlerle kampanyaya katılabilir ve 2 (iki) adet ödül kazanabilir.

Her satış fişi ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fişleri birleştirilemez.

Kampanya ödül stokları ile sınırlıdır.

Tüketicilerin, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde kampanya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişini yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurması halinde, kampanya katılım başvurusu geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketiciler 15 TL değerinde Opet’te benzin veya motorin alımlarında geçerli yakıt puan kazanacaktır.

Kazanılan yakıt puanlar müşterilerin uygulama içerisinden belirttikleri cep telefonu numaralarına kampanya katılım tarihinden itibaren 10 gün içinde yüklenecektir ve yakıt puanlar yüklendikten sonra bilgilendirme mesajı Opet tarafından müşterilere gönderilecektir.

Yakıt puanlar yüklenildiği tarihten itibaren 30 gün (1 ay) içerisinde kampanyaya dahil Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilir.

Müşterilerin puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını market görevlisine iletmeleri ve market görevlisi tarafından cep telefonu numarasına gönderilen tek kullanımlık puan harcatma şifresini Opet istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir.

Kazanılan Opet Yakıt puanlar Ödülü tek kullanımlık olup, bir seferde kullanılmalıdır. Parça parça kullanılamaz.

Opet Yakıt puanlar Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alımlarında geçerlidir. 30 gün içerisinde harcanmayan hediye yakıt puanlar 30 gün sonra silinecektir.

Kampanyaya son katılım 11.11.2020 gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra uygulama üzerinden fiş yükleyerek kampanyaya katılım sağlanamaz.

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar.

Opet ve Pasifik Tüketim Ürünleri Satış ve Ticaret A.Ş. kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan ve geçerliliğini yitiren ödülün yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz. Süresi içinde kullanılmayan ve ücretsiz akaryakıt alımı hakkı içeren ödül akaryakıt puanlarına ilişkin Opet Petrolcülük A.Ş. veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kampanya Katılım kodları, Hediye indirim kodları ve Yakıt Puanları nakte çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.

Justsnap Teknoloji ve Ticaret A.Ş. Kullanıcının katılımlarını ayrıntılı şekilde inceleme ve kötü niyetten şüphelendiği takdirde kullanıcıyı uyarma, üyeliği askıya alma, kullanıcılardan alışveriş fişinin orijinalini posta yoluyla talep etme ve gerekli gördüğü takdirde kazandığı ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Söz konusu kampanya kapsamında, katılımcılar tarafından gönderilen tüm fiş ve faturalar ilgili mükellef firma tarafından teyit edilmekte, bu teyit neticesinde gönderilen fiş ve faturaların Vergi Usul Kanunu 359 maddeleri kapsamında sahtecilik unsuru taşıdıklarının tespit edilmesi durumunda eylemi işleyen kişiler hakkında TCK ilgili maddeleri kapsamında savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Justsnap Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir. Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır.

Farklı e-mail adresleri ve telefon numaraları ile, aynı kişi tarafından açılan hesaplarla kampanyaya katılım kurallara aykırı olup, tespiti halinde hesapların iptali sağlanacaktır. Bir kullanıcı farklı numaralardan ve e-mail adresli hesaplarından katılım sağlasa dahi kampanya koşullarında belirtildiği gibi bir adet fiş ile bir adet ödül kazanabilmektedir.

Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır.

Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya çerçevesinde elde edilen bilet kodları hiç bir suretle gelir yaratma amaçlı satılamaz ve başkasına devir edilemez.

Kampanyaya katılan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılır. Justsnap Teknoloji A.Ş. dilediği zaman kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Tüketiciler, kampanya dâhilinde satın alınan promosyonlu ürünlerden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş, Pasifik Tüketim Ürünleri Satış ve Ticaret A.Ş. ve Opet Petrolcülük A.Ş.’nin sorumluluğu olmadığını bilerek ve bu hususu kabul ederek kampanyaya katıldığını bu konularda Opet Petrolcülük A.Ş., Pasifik Tüketim Ürünleri Satış ve Ticaret A.Ş. ve Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş ’ni ve buna ek olarak Opet Petrolcülük A.Ş’nin ve Pasifik Tüketim Ürünleri Satış ve Ticaret A.Ş.’nin ürünlerinden kaynaklanacak hiçbir zarar ve ziyandan, ayıplı mal veya hizmetten veya sair sebeple ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluk yaratacak halden Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin gayrikabili rücu ibra ettiğini beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

18 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiç bir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm CarrefourSA Marketler’de”

------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9646
  • Her Gün Kampanya
Ynt: Kasım 2020 Market ve Alışveriş Kampanyaları
« Yanıtla #5 : 03 Kasım 2020, 13:58:59 »
Yapı kredi bu ay da kişiye özel harcama hedefleri vermeye başladı. Yapı kredi kartınız varsa sms gelebilir.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5441
Ynt: Kasım 2020 Market ve Alışveriş Kampanyaları
« Yanıtla #6 : 03 Kasım 2020, 18:15:51 »
migros sanal market ten 225 tl alışveriş
yaptık bugün 2 adet komili 4 litre ayçiçek
yağı,2 adet 6 kg alo fairyli,20 tl oreo bisküvi
3 adet gdi 9x250 ml pepsi 30 tl money puan
kullandım 195 tl ödedim tbg,+money v.s den
32 money gelecek bir yandan hopi bitti
densede puan veriyor sistem

çekkazan dan 2 farklı iban hesaba
50 tl p&g ürünlerine verilen 10+10=20 tl
geldi banabak puanlarda var money visa
2x150 ye 40 moneyin ilkini ve 2x125 tl
alışverişe 15 tl bonus ün ilk işlemlerini yaptık,

piyasadan topladığımız malları da
göndermeye devam ediyoruz 6 kutu
1350x2 li fairy sıvı 8 paket 3x50 li sleepy
ıslak havlu,3 adet pril 2.5 litre,4 adet kırlangıç
5 litre,6 adet komili 6 litre,2 adet alo
fairyli 6 kg,2 adet omo 1.5 kg hepsini
815 tl ye gönderdik bir satış yerine,

doritos 6.5 tl lik parti boylardan bu hafta
4 kez 10 paracık kazandım 2 ayrı hesaba
5 kasım'da hepsi burada,9 kasımda trendyol
indirim yapacak 2 hb hesabında indirim hakkı
var bizim 125 tl de trendyol çeki var indirimi
bekliyoruz 3x20 d&r çeki kodu kullanacağız
son günler uygun ürün pek yok d&r de,
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2020, 18:28:13 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9646
  • Her Gün Kampanya
Ynt: Kasım 2020 Market ve Alışveriş Kampanyaları
« Yanıtla #7 : 04 Kasım 2020, 21:26:12 »
30 KAsım tarihine kadar en az 2 kez Banabak uygulamasına fiş gönderen her 1000. kişiye Fuji Instax Mini hediye.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9646
  • Her Gün Kampanya
Ynt: Kasım 2020 Market ve Alışveriş Kampanyaları
« Yanıtla #8 : 05 Kasım 2020, 18:09:45 »
5-6 Kasım tarihlerinde EvyapShop'ta sepette 15TL indirim var

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9646
  • Her Gün Kampanya
Ynt: Kasım 2020 Market ve Alışveriş Kampanyaları
« Yanıtla #9 : 06 Kasım 2020, 00:31:30 »
Banabak uygulaması içindeki linke tıklayarak uygulamaya yorum yazan her 700. kişiye Instax mini hediye.
8 Kasım'a kadar katılabilirsiniz.

Prima uygulaması içinde de 20 puanlık anket eklendi
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9646
  • Her Gün Kampanya
Ynt: Kasım 2020 Market ve Alışveriş Kampanyaları
« Yanıtla #10 : 06 Kasım 2020, 13:35:01 »
Aşağıdaki kampanya ile Axess 30/300 kampanyası birleşir.

6 - 7 Kasım tarihleri arasında yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL indirim kuponu hediye.

50 TL’lik indirim kuponunuzu 14 - 20 Kasım tarihleri arasında yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

6 – 7 Kasım 2020 tarihleri arasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesi ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamalarından tek seferde yapacağınız, 300 TL ve üzeri alışverişlerde (KDV dahil) 50 TL indirim kuponuna hak kazanılacaktır.
İndirim kuponunu kazanmak için, ilgili siparişinizin teslim tutarı (fatura tutarı) yukarıda belirtilen tutar veya üstünde olmalıdır. Siparişiniz teslim edildikten ve personelimiz tarafından bu bilgi sisteme işlendikten sonra indirim kodu siparişi verdiğiniz üyeliğiniz ile ilişkili e-posta adresine gönderilecektir.
Bir müşteri yalnızca bir indirim kuponu kazanma hakkına sahiptir.
Kazanılan indirim kuponları 14 - 20 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılan 300 TL (KDV dahil) üzeri alışverişlerde kullanılabilecektir.
Elektronik ürün, Dijital Kart, Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aleti, Fotokopi Kâğıdı, Altın ve Alışveriş Poşeti siparişlerinde kullanılamaz.
Kazanılan çek 14-20 Kasım tarihi aralığı dışında kullanılamayacaktır.
Kullanım tarihi geçen indirim kuponları yeniden aktif hale getirilmeyecektir.
İndirim kuponunu kullanabilmek için ödeme adımında Hediye / Promosyon Çeki Kullan alanına girilmesi zorunludur.
CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için 444 10 00’ı arayabilirsiniz.
Yapılacak olan her bir alışverişte sadece bir kez kod kullanılabilecektir.
6- 7 Kasım 2020 tarihleri arasında verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) indirim kuponuna hak kazanma durumunu etkileyebilir.
İndirim kuponları C-Club Card kullanıcıları için geçerli değildir. C-Club Card kullanıcıları hesaplarından numaralarını silerek indirim kuponunu kullanabilirler.
İndirim kodları her müşteri için tek kullanımlıktır. Kampanya, diğer çek ya da kuponlarla birleştirilemez. Kupon kullanımları yalnızca Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasında geçerlidir.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5441
Ynt: Kasım 2020 Market ve Alışveriş Kampanyaları
« Yanıtla #11 : 06 Kasım 2020, 18:08:40 »
bugün bir yerden avanta 6 kod geldi
2 de bizim vardı 65 hopi paracık çıkarttık
doritos parti boy dan galiba bugün
keşfettiğime göre üst üste en fazla 3 ve ya
4 kez 10 paracık veriyor sistem ve yine aynı
şekilde üst üste 3-4 kez 5 paracık malesef
3 atışta 5 TL denk geldi yine de buna da şükür,

hem migros,hem fritolay dan iki hesabı 85-90
paracığa taşıdık morhipo,boyner de uygun bir
ürün olursa paracılarla indiririz hb de elidor
650+kotex 15 küsur hesapta 150/30 v.s
indirim tanımlılara uygun solo dev rulo
havlu da uyar 5.95,

hasret sona erdi bugün migros hemen
fritolay cipsleri 15 tl al 7 tl indirim başladı,
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2020, 18:12:22 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5441
Ynt: Kasım 2020 Market ve Alışveriş Kampanyaları
« Yanıtla #12 : 07 Kasım 2020, 11:30:42 »
migrosta tekrar gdi hariçten başladı
yine 350 gr namet sucuk ve ya nescafe
gold 150 gr yedek paket 12 lira bu kez
moneyvisa 300/50 ci sanal marketçiler iyi
düşünsün tekrar gdi olmayabilir 2x150 tl ye
40 money de var,
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2020, 11:32:30 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı hicazfasli

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 4013
 • DESTEK İÇİN ÖM ATINIZ.
Ynt: Kasım 2020 Market ve Alışveriş Kampanyaları
« Yanıtla #13 : 07 Kasım 2020, 12:26:32 »
Gdi tam gaz devam :)

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5441
Ynt: Kasım 2020 Market ve Alışveriş Kampanyaları
« Yanıtla #14 : 07 Kasım 2020, 21:05:52 »
30 dakika önce migris hemenden
2 parti boy lays doritos peynir bir
süperboy çerezza mısırı 9 liraya aldık
20 ye tamamladım ücretsiz teslim birde
sabah gazetesi hediye geldi hürriyet
kalmamış yarın yine kampanya
devam ediyor,
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2020, 21:08:19 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,