Gönderen Konu: Huawei Çekiliş (Appgallery)  (Okunma sayısı 595 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iber

 • Acemi Kampanyacı
 • **
 • İleti: 204
Huawei Çekiliş (Appgallery)
« : 15 Eylül 2020, 00:26:38 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ŞANSLI ÇARK VE HAFTALIK ÇEKİLİŞ KAMPANYASINA (''KAMPANYA'')
İLİŞKİN GENEL ŞARTLAR VE KOŞULLAR
1. Bağlayıcı Şartlar ve Koşullar
Kampanya’ya katılarak, bu Şartlar ve Koşulları okuyup kabul etmiş sayılırsınız.
2. Kampanya Organizatörü
Bu kampanya, kayıtlı adres yeri: Saray Mah. Ahmet Tevfik İleri Cad. Onur Ofis Park İş Merkezi Sit. A1Blok Apt. No. 10B/1 Ümraniye İstanbul olan Huawei Telekominikasyon Dış Ticaret Limited Şirketi ("Huawei") tarafından, kayıtlı adres yeri Ground Floor, Simmonscourt House, Simmonscourt Road, Dublin, 4, D04 W9H6, Ireland olan Aspiegel Limited (bundan sonra “Aspiegel” olarak anılacaktır) adına organize edilmiştir
3. Kampanya Bölgesi
Türkiye
Katılımcı Türkiye’de ikamet etmek ve Huawei ID kayıt yeri Türkiye olmak zorundadır.
4. Kampanya Süresi
Kampanya 14 Eylül 2020 00:00’da başlayıp 27 Eylül 2020 23:59’da sona erecektir. (GMT+3)

5. Kampanya’ya Katılım
5.1 Kampanyaya katılım ücretsizdir.
5.2 Sadece Türkiye’de ikamet edenler kampanyaya katılabilir.
5.3 Aşağıdaki adımları takip ederek kampanyaya katılabilirsiniz:
5.3.1 Haftalık Şanslı Çark için:
5.3.1.1 AppGallery ve Huawei Mobil Hizmetlerini cep telefonunuza veya tabletinize (IOS işletime sahip akıllı telefonlar ve tabletler dahil değildir.) ücretsiz olarak aşağıdaki linkten indirin.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
5.3.1.2 Huawei ID’si oluşturun.
5.3.1.3 AppGallery’e Huawei ID’niz ile giriş yapın.
5.3.1.4 Kampanya görseline tıklayarak kampanya sayfasına giriş yapın.

5.3.1.5 Kampanya görseline tıklandıktan sonra kampanyanın kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz.
5.3.1.6 AppGallery üzerinden herhangi bir uygulamayı indirin.
5.3.1.7 İndirdiğiniz uygulama için şanslı çarka katılım hakkı kazanacaksınız.
5.3.1.8 Kampanya sayfasındaki Şanslı Çark’a tıklayın, kampanyanın Şartlar ve Koşullarını kabul edin.
5.3.1.9 Her bir kullanıcı haftalık şanslı çarka haftada en fazla bir kez katılabilir.
5.3.1.10 Şanslı Çark’a katılım için toplam katılımcı sayısı limiti yoktur.
5.3.1.11 Haftalık Çekilişe katılabilmek için Haftalık şanslı çark kampanyasına haftada en az 1 kere katılmış olmak gerekmektedir. Haftalık şanslı çark ödül bildirim sayfasındaki “Haftalık Çekilişe Katıl” butonuna tıklayarak, haftalık çekilişe katılabilirsiniz.
5.3.1.12 Haftalık Şanslı Çark sonrasında katılım bilgilerini girerek haftalık çekilişe katılan kullanıcılar, daha sonra AppGallery’den indirdikleri uygulamalar ile haftalık çekilişe otomatik olarak katılırlabilirler.
5.3.2 Haftalık Çekiliş için:
5.3.2.1 Haftalık Çekilişe katılabilmek için Haftalık şanslı çark kampanyasına haftada en az 1 kere katılmış olmak gerekmektedir. Haftalık şanslı çark ödül bildirim sayfasındaki “Haftalık Çekilişe Katıl” butonuna tıklayarak, haftalık çekilişe katılabilirsiniz.
5.3.2.2 Ad Soyad, telefon numarası ve adres bilgilerinizi girin..
5.3.2.3 Her bir kullanıcı haftalık çekilişe haftada en fazla 10 kez katılabilir.
5.3.2.4 Haftalık çekiliş için toplam katılımcı limiti yoktur.
6. Huawei Puan Ödülü Hesaplaması
6.1 Haftalık Şanslı Çark kampanyasına katılarak, kullanıcıların hepsi aşağıdaki ödüllerden birini kazanacaklardır ve ödülle ilgili katılım sırasında bilgilendirileceklerdir.
6.1.1 30 TL’lik n11 Hediye Kuponları (n11.com üzerinde 100 TL ve üzeri satın alımlarda kullanılabilir.):
6.1.1.1 Kuponlar 12.10.2020 saat 23:59’a kadar n11.com hesaplarına yüklenmelidir. Bir satın alımda sadece bir (1) kupon kullanılabilir. Kuponlar n11.com internet sitesi ve mobil uygulamasında yapılacak 100 TL üzeri satın alımlarda kullanılabilir. Kullanıcılar 30TL’lik kuponları 12 Ekim 2020, saat 23:59’a kadar etkinleştirebilirler. Kuponlar, Hesabım>Kuponlarım sayfasından etkinleştirilebilir. Kuponlar sadece n11.com web sitesi ve mobil uygulamasındaki satın alımlarda geçerlidir. Kuponlar başka bir kampanya veya kuponlarıyla birleştirilemez ve n11.com sepette ek indirim kampanyalarıyla birleştirilemez. Kuponlar şu kategorilerde geçerli değildir; Altın & Gümüş, Sim Kart, Hat, Paketler, İkinci El - Yenilenmiş Telefonlar, Dijital Kodlar & Ürünler, Toptan Satış, Toplu Satış, Kampanya, Fırsat kategorilerinde. Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez. Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ek olarak, geri yüklenen kuponun kalan geçerlilik süresi satın alım ve kupon son kullanma tarihleri arasındadır. Kullanılmayan kuponlar hesaptan silinir ve telafi edilmez.

6.1.1.2 Yukarıda verilen Kuponların kullanımı için “Şartlar ve Koşullar”ın yanı sıra kuponlar aynı zamanda n11.com’un “Şartlar ve Koşullar”ına tabidir.

6.1.1.3 Huawei veya Aspiegel kuponların kullanımından meydana gelebilecek herhangi bir kayıptan sorumlu değildir.


6.1.2 Günlük 500 MB veya günlük 1 GB veya haftalık 1 GB veya haftalık 2 GB ücretsiz internet paketleri Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki GSM operatörleri tarafından sağlanmaktadır.

6.1.2.1 Haftalık/günlük internet paketlerinden birini kazanma durumunda, ödül bildirim ve ödüllerim alanında yer alan kodun 7273’e kısa mesaj olarak gönderilmesi ( Kampanyaya katılım 1 SMS bedeli – kısa mesaj olarak (KDV ve ÖİV dahil) Türk Telekom Mobil ve Vodafone için 0,65 TL, Turkcell için 1 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir ) VEYA Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web sitesine ücretsiz olarak gerekli bilgilerin kampanya katılım formuna girilmesi ile internet paketleri ilgili GSM numarasına yüklenecektir.

6.1.2.2 Mobil data paketleri Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri için geçerli olup, başarılı katılımı takiben 24 saat içinde yükleme yapılacaktır. Operatörlerin sistem yoğunluğu nedeniyle hediye yüklemelerinde 24 saati aşma hakkı saklıdır. Yükleme katılımcının katılım esnasında beyan ettiği cep telefonu numarasına yapılır ve yükleme yapıldıktan sonra kısa mesaj ile bilgilendirilir. Bilgilendirme mesajları ücretsizdir. Kazanılan günlük internet paketleri yurtiçi internet bağlantılarında ve yüklendiği bilgisi verildikten sonra 24 saat içerisinde geçerlidir. Kazanılan haftalık internet paketleri yurtiçi internet bağlantılarında ve yüklendiği bilgisi verildikten sonra 7 gün içerisinde geçerlidir.

6.1.2.3 Hediye yüklemelerine dair gelecek olan kısa mesajda belirtilen süre sonunda kullanılmayan hediyeler bu sürenin sonunda geçerliliğini yitirecektir. Katılımcılar, günlük internet paketlerini nakit olarak talep edemez, haklarını devredemez ya da satamaz. Kampanya kapsamında kazanılan internet paketi aboneler arasında transfer edilemez. Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyası ile başka bir operatöre taşınması durumlarında yüklemesi yapılan internet paketi geçerliliğini yitirecektir. Kazanılan internet hediyeleriyle yapılabilecek maksimum internet kullanım süresini aştıktan sonra müşteri kendi tarifesi üzerinden, tarifesi yoksa operatörünün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilmeye devam eder. “Bilgilendirme mesajı”nın aboneden kaynaklanan herhangi bir sebeple aboneye ulaşmamış olması süreyi etkilemez. Data paketinin kullanılabilmesi için hediye yüklenen hattın ve kullanılan cihazın internet ayarların yapılmış olması gerekmektedir. 7273’e SMS ile gönderilen veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesindeki Katılım formuna girilen bilgilerin doğruluğu katılımcının sorumluluğundadır.

6.1.2.4 Kullanıcı günlük internet paketleri için aynı gün 2 aktivasyon kodu gönderdiğinde, Türk Telefom ve Vodafone kullanıcıları için her ikisi de yüklenecektir. Turkcell için ise, ikinci kodun aktif olması için kullanıcının 24 saat beklemesi gerekmektedir. Eğer iki kod farklı internet paketlerine sahipse, iki kod da tüm operatörlerde aynı gün yüklenir. Eğer 500 MB günlük ve 1 GB günlük gibi iki farklı internet paketi olursa, iki kod da tüm operatörler için aynı gün yüklenecektir. Kullanıcı haftalık internet paketleri için 2 adet aktivasyon kodunu aynı hafta içerisinde gönderirse, Türk Telekom ve Vodafone için aynı hafta yüklenir. Turkcell için ise ikinci kodun aktif olması için kullanıcının 1 hafta beklemesi gerekir. Kullanıcı günlük internet paketi ve haftalık internet paketi için olan aktivasyon kodlarını aynı gün içerisinde gönderirse, günlük internet paketi öncelikli olarak kullanılır.

6.1.2.5 Kullanıcılar hediye internet paketinlerine ait kodları 31.01.2021 tarihine kadar aktif edebilirler.

6.1.2.6 Huawei Destek Hattı (444 79 88) haftalık şanslı çark ile ilgili sorunlar için destek verecektir.

6.1.2.7 Yukarıda verilen Kuponların kullanımı için “Şartlar ve Koşullar”ın yanı sıra kuponlar aynı zamanda operatörlerin “Şartlar ve Koşullar”ına tabidir.

6.1.2.8 Huawei veya Aspiegel kodların kullanımından meydana gelebilecek herhangi bir kayıptan sorumlu değildir.


6.1.3 50 TL’lik Huawei Resmi Online Mağaza Hediye Kuponları (Huawei Online Mağazasında 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılır.)

6.1.3.1 Kullanıcılar kuponları kazandıktan sonra 31.12.2020 tarihine kadar kullanabileceklerdir. Tek bir alışverişte sadece bir (1) adet kupon kullanılabilir. Kuponlar nakite dönüştürülemez, diğer kuponlar ile birleştirilemez ve takas edilemez. Kuponlar sadece belirtilen kupon geçerlilik döneminde bir kere kullanılmak üzere geçerlidir. Kuponlar sadece Huawei Resmi Online Mağazasında geçerlidir.

6.1.3.2 Kuponları kullanmak için sepete ürün eklenmesi gerekir. Teslimat adresinizi girdikten sonra kuponunuzu gireceğiniz alanı görebilirsiniz. Kupon girildikten sonra, “Uygula” düğmesine tıklayarak kupon indirimini etkinleştirebilirsiniz.

6.1.3.3 Yukarıda verilen Kuponların kullanımı için “Şartlar ve Koşullar”ın yanı sıra kuponlar aynı zamanda Huawei e-mağaza’nın “Şartlar ve Koşullar”ına tabidir.

6.1.3.4 Huawei veya Aspiegel kuponların kullanımından meydana gelebilecek herhangi bir kayıptan sorumlu değildir


6.2 Haftalık Çekilişlerde kullanıcılar aşağıda belirtilen hediyelerden birini kazanma şansı yakalayacaklardır.

6.2.1 Her hafta bir (1) Huawei Mate Xs (Kampanya dönemi boyunca iki adet mevcuttur)

6.2.2 Her hafta beş (5) Huawei Matebook D 15 8+256GB (Kampanya dönemi boyunca on adet mevcuttur)

6.2.3 Her hafta yirmi beş (25) Huawei Watch GT 2 46mm (Kampanya dönemi boyunca elli adet mevcuttur)

6.3 Haftalık Çekilişin kazananları, Milli Piyango ve Noter huzurunda belirlenecektir.

6.4 Çekiliş için toplam katılımcı sayısı limiti bulunmamaktadır.

6.5 Haftalık Şanslı Çarkta katılımcılar 6.1’de belirtilen hediyelerden birini kazanacaklardır.

6.6 Haftalık Çekilişin kazananları, Ad, Soyad ve Şehir bilgileriyle birlikte, 14.09.2020 ile 20.09.2020 tarihleri arasındaki dönemi kapsayan ilk hafta çekiliş sonuçlarını içerecek şekilde 30.09.2020 tarihinde, 21.09.2020 ile 27.09.2020 tarihleri arasındaki dönemi kapsayan ilk hafta çekiliş sonuçlarını içerecek şekilde 07.10.2020 tarihinde Birgün Gazetesinde yayınlanacaktır. Haftalık Çekilişin kazananları, mümkün olması durumunda, Ad ve Soyad’larının ilk harfleriyle birlikte AppGallery’de de yayınlanacaktır. Kazananlar ve yedek talihliler aynı zamanda taahhütlü posta ile bilgilendirilecektir. Bu kampanyaya katılarak kullanıcılar bu Kampanya ve ödül kazandıklarında bilgilendirilmek için kendileriyle iletişim kurulmasına izin verirler. Katılımcı ödül kazanması ve adres bilgilerinin eksik veya hatalı olması durumunda gazetede yayınlanacak bildirim yeterli görülür. Gazetedeki ilan tarihinden itibaren, kazananların başvuru için 15 gün süresi vardır. 15 gün içerisinde başvuru yapılmazsa yedek talihliler ödüllendirilir. Yedek talihlilerin de akabinde 15 günlük başvurusu süresi olacaktır. Bu süreler boyunca şahsen hiç başvuruda bulunmayan ve istenen belgeleri Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin veya 0212 217 41 21 nolu faks numarasına veya U2 adresi: Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu’na iletmeyen talihliler hediyeleri alamazlar.

6.

Çevrimdışı realchavush

 • Yeni Kampanyacı
 • *
 • İleti: 34
Ynt: Huawei Çekiliş (Appgallery)
« Yanıtla #1 : 16 Eylül 2020, 16:48:36 »
çark çevirip kayıt formu açıp kayıt olan var mı şuan. çark çevir tıkladığında direk maksimum katılım hakkına ulaştınız diyor. form doldurma ve çark çevirme yapılamıyor.

Çevrimdışı SaidOzck

 • Acemi Kampanyacı
 • **
 • İleti: 114
Ynt: Huawei Çekiliş (Appgallery)
« Yanıtla #2 : 16 Eylül 2020, 17:00:10 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
çark çevirip kayıt formu açıp kayıt olan var mı şuan. çark çevir tıkladığında direk maksimum katılım hakkına ulaştınız diyor. form doldurma ve çark çevirme yapılamıyor.

AppGalery de katılım formunu bitirdikten sonra çarkı haftada 1 kez çevirebiliyorsunuz. Katılım formu ve çarkı yaptıktan sonra AppGaleryden yükleyeceğin 9 uygulama sonrası 9 çekiliş hakkı daha verecek yani tekrar çark çevirmene gerek yok sadece uygulama indireceksin çark sonrası. Çekiliş hakkı haftalık 10 katılımla sınırlı.
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2020, 17:02:20 Gönderen: SaidOzck »

Çevrimdışı realchavush

 • Yeni Kampanyacı
 • *
 • İleti: 34
Ynt: Huawei Çekiliş (Appgallery)
« Yanıtla #3 : 16 Eylül 2020, 17:25:42 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
çark çevirip kayıt formu açıp kayıt olan var mı şuan. çark çevir tıkladığında direk maksimum katılım hakkına ulaştınız diyor. form doldurma ve çark çevirme yapılamıyor.

AppGalery de katılım formunu bitirdikten sonra çarkı haftada 1 kez çevirebiliyorsunuz. Katılım formu ve çarkı yaptıktan sonra AppGaleryden yükleyeceğin 9 uygulama sonrası 9 çekiliş hakkı daha verecek yani tekrar çark çevirmene gerek yok sadece uygulama indireceksin çark sonrası. Çekiliş hakkı haftalık 10 katılımla sınırlı.

çok güzel açıklamışsın çok teşekkür edrim. ama çark çevrilmiyor. ve ardından form çıkmıyor. sıkıntı burda. dün çıkıyordu. çark çeviriyorduk. ardından form doldruyorduk.
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2020, 18:04:26 Gönderen: realchavush »

Çevrimdışı kalwen

 • Acemi Kampanyacı
 • **
 • İleti: 59
Ynt: Huawei Çekiliş (Appgallery)
« Yanıtla #4 : 17 Eylül 2020, 00:51:45 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bu hatayı veriyor her telefon modelinden katılım yapılmıyor mu

Çevrimdışı Darkjuva

 • Deneyimli Kampanyacı
 • ***
 • İleti: 305
Ynt: Huawei Çekiliş (Appgallery)
« Yanıtla #5 : 17 Eylül 2020, 01:37:17 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
çark çevirip kayıt formu açıp kayıt olan var mı şuan. çark çevir tıkladığında direk maksimum katılım hakkına ulaştınız diyor. form doldurma ve çark çevirme yapılamıyor.

AppGalery de katılım formunu bitirdikten sonra çarkı haftada 1 kez çevirebiliyorsunuz. Katılım formu ve çarkı yaptıktan sonra AppGaleryden yükleyeceğin 9 uygulama sonrası 9 çekiliş hakkı daha verecek yani tekrar çark çevirmene gerek yok sadece uygulama indireceksin çark sonrası. Çekiliş hakkı haftalık 10 katılımla sınırlı.

çok güzel açıklamışsın çok teşekkür edrim. ama çark çevrilmiyor. ve ardından form çıkmıyor. sıkıntı burda. dün çıkıyordu. çark çeviriyorduk. ardından form doldruyorduk.

Formu 1 kez dolduruyorsunuz
Çarkı haftada 1 kez çevirebiliyorsunuz
Toplam 10 uygulama yükleyerek haftada 10 çekiliş hakkı elde edebiliyorsunuz

Çevrimdışı baypipo2002

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 2314
Ynt: Huawei Çekiliş (Appgallery)
« Yanıtla #6 : 17 Eylül 2020, 08:11:34 »
Çekiliş hakkımızı nerede görüyoruz ben göremedim.