Gönderen Konu: ETİ POPKEK - BOŞ YOK  (Okunma sayısı 659 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı unique

 • Deneyimli Kampanyacı
 • ***
 • İleti: 405
ETİ POPKEK - BOŞ YOK
« : 30 Ağustos 2020, 09:53:35 »
ETİ POPKEK - BOŞ YOK TÜKETİCİ PROMOSYONU

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI:

Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Eti Gıda) tarafından gerçekleştirilen bu promosyon Mpi’nin 11.06.2020 tarih ve 58259698-255.05.02-E.4425 sayılı izni ile Mpi’nin kapsamı dışında düzenlenmektedir. 15.08.2020 (saat: 00:01) ile 31.10.2020 (saat: 23:59) tarihleri arasında T.C. sınırları içinde promosyonlu ETİ Popkek 60gr ürünü satın alıp, QR kod okumaya uyumlu ve WhatsApp uygulaması kullanılabilir olan cep telefonları ile paketin üstündeki QR kodu okutarak açılan WhatsApp uygulama ekranına veya WhatsApp uygulaması kullanılabilir olan cep telefonları ile 444 53 36 numarasına WhatsApp uygulaması üzerinden veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesindeki ilgili alana ad, soyad, cep telefonu ve e-mail adresi bilgilerini yazıp paketin içerisindeki katılım şifresini gönderenler kampanyaya katılacaktır.

Gönderilen her şifre; günlük 250 MB, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin‘da Eti Online Mağazası’nda 50 TL’lik alışverişte geçerli 5 TL hediye kodu, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’da yapılacak 50 TL alışverişte geçerli 5 TL hediye kodu veya  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’da yapılacak 100 TL alışverişte geçerli 10 TL hediye kodu ikramiyelerinden birini kazandıracaktır. Günlük data paketi ikramiyesi kazanılması durumunda data paketi, WhatsApp uygulaması üzerinden katılımda kullanıcının WhatsApp uygulamasında Eti Popkek hesabı ile yaptığı konuşmada kullandığı GSM numarasına, Web sitesi üzerinden katılımda kullanıcının katılım esnasında yazdığı GSM numarasına yüklenecektir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’da geçerli hediye kodu kazanılması durumunda hediye kodu; WhatsApp katılımında yazışma ekranı üzerinden, web katılımında şifre gönderim ekranı üzerinden anında gönderilecektir.

Kampanya boyunca her şifre yalnızca 1 kez kullanılabilir, aynı şifre ile yapılan katılımlarda ilk gönderilen katılım geçerli olacak, mükerrer katılımlar elenecektir. Bu kampanya, yalnızca Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine yöneliktir. Kampanya kapsamında kazanılan günlük data paketi ödülleri aboneler arasında transfer edilemez, ticari amaçla kullanılamaz, satılamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. Kampanya katılımcıları için paket yüklemesi gelecek bilgilendirme mesajının ardından 24 saat boyunca geçerli olacaktır. Sadece Turkcell’de geçerli olmak üzere; internet paketi yüklemelerinde birinci başarılı katılımdan sonraki başarılı katılımlar ilk yükleme zamanından 27 saat sonra sistem tarafından yüklenecektir. Eti Gıda; Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’un sistem yoğunluğundan kaynaklı oluşacak MB yükleme gecikmelerinden sorumlu değildir. Hediye data paketi ile ilgili yaşanan sorunlardan dolayı Eti Danışma Hattına (0800 211 0 384) ulaşılabilir. Mevcutta data paketi olan kullanıcılar, öncelikle Eti Popkek kampanyasından kazandıkları günlük ücretsiz data paketini kullanabilecektir. İlgili internet paketleri, yurt içinde operatör kapsama alanı içerisinde kullanılabilir; yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Günlük data paketinin sona ermesinin ardından data kullanımları kademeli düşüşe tabi olarak devam edecektir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet paketleri geçerliliğini yitirecektir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’daki Eti Online Mağazası’nda geçerli 5 TL hediye kodu tek seferde yapılacak 50 TL’lik alışverişte geçerlidir. Kodlar 15 Ağustos – 15 Kasım tarihleri arasında geçerlidir. Hediye kodundan faydalanmak için “Sepetim” bölümündeki “İndirim Kodu” alanına girilmelidir. Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur. Siparişler için trendyol.com web sitesinde yer alan "Teslimat Şartları" geçerlidir. Siparişin iptal ya da iade edilmesi durumunda hediye kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmez. Hediye kodu başka bir promosyonla birleştirilemez ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve mobil uygulamadaki Eti Online Mağazası’ndan/ butiğinden alınacak tüm Eti ürünlerinde geçerli olup Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve mobil uygulamalardaki diğer ürünlerde kampanya geçerli değildir. Kampanya, trendyol.com'da yapılan diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. (örn sepet indirimleri) Katılımcıların tabi olacağı Trendyol’un hüküm ve koşulları bakidir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ’da yapılacak alışverişlerde geçerli 5 TL hediye kodu 50 TL’lik ve 10 TL kodu 100 TL’lik alışverişlerde tek seferde kullanımda geçerlidir. Kodlar 15 Ağustos – 15 Kasım tarihleri arasında geçerlidir. Hediye kodundan faydalanmak için “Sepetim” bölümündeki “İndirim Kodu Kullan” yazısına tıklayıp açılan pencereye kod girilmelidir. Hediye kodları başka bir promosyonla birleştirilemez ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’dan alınacak tüm ürünlerde geçerlidir.  Katılımcıların tabi olacağı Playstore’un hüküm ve koşulları bakidir.

Kazananlar ikramiyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ve satamaz. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez, değişiklik talep edilemez. Data paketi kazanan talihlinin aktif cep telefonu hattı olmamasından kaynaklı ikramiyenin yüklenememesi halinde; Eti Gıda sorumlu tutulamaz.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Gerektiği takdirde katılımcıdan, kendisinin 18 yaşından büyük olduğunu gösteren belge sunması istenebilir. Bu sınırlamalara dahil olan veya istenen belgeleri temin etmeyen katılımcılar kazanmış olsalar dahi kampanya içerisinde yer almaz ve katılımcı hakkını kaybeder. Kampanyaya yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden kişiler katılabilirler. Katılımcıların işbu katılım koşullarına aykırılıkları nedeniyle Eti Gıda nezdinde söz konusu olabilecek tüm zararlar ilgili katılımcıya rücu edilecektir.

Eti Gıda ilgili şifrenin/kodun kendisinden kaynaklı olmayan nedenlerle tahrif edilmeleri veyahut sistem tarafından kabul edilmemesi durumları dahil olmak üzere, sürece ilişkin teknik veya başka türlü aksaklıklar sebebiyle sorumlu tutulamaz.

Kampanyaya katılım için internet erişim maliyeti katılımcıya aittir. Katılımcılardan, web erişim operatörlerinden veya WhatsApp uygulamasından kaynaklanan nedenlerle katılımın gerçekleşememesi, geç gerçekleşmesi eksik ve/veya hatalı katılım yapılması durumunda Eti Gıda bu durumdan sorumlu tutulamaz. Katılımcılar, WhatsApp üzerinden Chatbot ile gerçekleştireceği yazışmalarda kullandığı ifadelerden şahsen sorumludur.

Promosyon kurallarının tamamını Eti Danışma hattından (0800 211 0 384) ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden öğrenebilirsiniz. Promosyondan yararlanmak isteyen herkes, bu kuralları kabul etmiş sayılır. Eti Gıda kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme hakkını ve gerekli görülmesi durumunda promosyonu herhangi bir neden gösterilmeksizin durdurma veya sona erdirme hakkını saklı tutar. Kampanyaya ilişkin değişiklikler Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinde duyurulacaktır. Katılımcıların işbu kurallarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi Eti Gıda tarafından yapılacaktır.

 logo
text
Boş Yok kampanyama katılabilmek ve Popkek ile muhabbet edebilmek için
aşağıdaki izin metinlerine onay vermen gerekiyor.

 Katılım koşulları' nı okudum, onaylıyorum.
 Aydınlatma Metni kapsamında kişisel verilerimin, Kampanya’nın yönetimi ve gerçekleştirilmesi, Kampanya sonucu sunulan nakdi olmayan menfaatlerin sağlanması, bu kapsamda iletişim kurulması ve tedarikçiler ile iş ortaklarıyla paylaşılmasını, Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş. tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin beğenilerime, kullanım alışkanlıklarıma ve ihtiyaçlarıma göre özelleştirilmesi için işlenmesini ve ETİ ile Kampanya kapsamında kurulan iletişimlerin teknik altyapısının tedarik edilmesi amacıyla yurt dışındaki tedarikçilere aktarılmasını kabul ediyorum. DEVAM ET

Çevrimdışı yucelc

 • Deneyimli Kampanyacı
 • ***
 • İleti: 376
  • İyi gelecek elçileri
Ynt: ETİ POPKEK - BOŞ YOK
« Yanıtla #1 : 30 Ağustos 2020, 10:35:49 »
Çöp
iyi gelecek elçilerine katıl birbirinden güzel hediyeleri ücretsiz kazan : Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Sil baştan başlamak gerek bazen, herşeyi sıfırlamak...

Çevrimdışı porpor

 • Yeni Kampanyacı
 • *
 • İleti: 27
Ynt: ETİ POPKEK - BOŞ YOK
« Yanıtla #2 : 30 Ağustos 2020, 11:29:58 »
Sanırım bu kadar kötüsünü ilk defa görüyorum.

Çevrimdışı digi

 • Deneyimli Kampanyacı
 • ***
 • İleti: 370
Ynt: ETİ POPKEK - BOŞ YOK
« Yanıtla #3 : 30 Ağustos 2020, 12:24:56 »
Paylaşım için teşekkürler.

Sözümüz firmaya:
BOŞ YOK yerine BOŞ KAMPANYA yazmak lazım...

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9535
  • Her Gün Kampanya
Ynt: ETİ POPKEK - BOŞ YOK
« Yanıtla #4 : 30 Ağustos 2020, 17:37:49 »
SSS Kısmında 15 Ağustos - 31 Ağustos arası yazmışlar ama katılım koşullarında 15 Ağustos - 30 Ekim yazıyor.
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2020, 17:39:32 Gönderen: admin »
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin