Gönderen Konu: Maximum Mobil’e özel Samsung’da %7,5 MaxiPuan fırsatı!  (Okunma sayısı 1391 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı digi

• Deneyimli Kampanyacı
(Beyaz eşya olarak 2 ürün var ve hem indirimli hem de %7,5 puan hediyeli.)

Kampanya Tarihleri
11.07.2020 - 31.07.2020

Kampanya Ayrıntıları
31 Temmuz'a kadar, Maximum Kart'ınızla Maximum Mobil Gördüm Aldım alanındaki Samsung butiğinden yapacağınız Samsung alışverişlerinizde %7,5 MaxiPuan ayrıcalığı!

Gördüm Aldım uygulamasına/avantajlarına Maximum Mobil'de Fırsatlar alanından ulaşabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kart). İş Bankası bankamatik kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Fırsat işlemleri,MaxiPuan bozdurularak yapılan işlemler ve ürün iptal, iade işlemleri

Diğer koşullar: Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya alınan ürünün iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuan'lar geri alınacaktır. Gördüm Aldım alanından yapılacak işlemlerde, işlem başına 20.000 TL,  bir takvim ayında toplam 30.000 TL üst limit bulunmaktadırGördüm Aldım alanında sunulan avantajlar, bireysel alışverişlerde geçerli olup, toplu ve ticari amaçlı alışverişlerin yapıldığının tespit edilmesi durumuda, bu işlemler iptal edilecek ve yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı digi

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Maximum Mobil’e özel Samsung’da %7,5 MaxiPuan fırsatı!
« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2020, 14:26:07 »
+beyaz eşyada kargo ücreti yok
+6 taksit