Gönderen Konu: Coca-Cola İçecek Kariyer (29 Haziran)  (Okunma sayısı 266 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

  • Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9402
    • Her Gün Kampanya
Coca-Cola İçecek Kariyer (29 Haziran)
« : 25 Haziran 2020, 23:44:27 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Coca-Cola İçecek Kariyer Ödüllü Yarışma Katılım Koşulları 24-29 Haziran 2020

1. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Instagram adresi üzerinde gerçekleştirilen yarışma COCA-COLA İÇECEK A.Ş. tarafından düzenlenmektedir ve Facebook, Inc. ile hiçbir bağlantısı yoktur.
2. Katılımcı, Coca-Cola İçecek Kariyer Facebook sayfası üzerinden “Notlar” bölümünde paylaşılan yarışma koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
3. Katılımcıların bu yarışmadan hediye kazanabilmesi için, kendi Instagram hesaplarından Coca-Cola İçecek Kariyer Instagram ve Facebook sayfasını takip ediyor olması gerekmektedir.
4. Yarışmaya katılmak için katılımcının 24 Haziran 2020 - 29 Haziran 2020 (23.59) tarihleri arasında Coca-Cola İçecek Kariyer Instagram sayfasındaki yarışma postu altına “Tutkuyla Çalışmayı” en etkileyici şekilde yorum yaparak açıklaması, bir arkadaşını etiketlemesi ve Coca-Cola İçecek Kariyer Instagram sayfasını mutlaka takip etmesi gerekmektedir.
5. Yapılan yorumlar arasından 1 (bir) katılımcı, “Coca-Cola Mini Buzdolabı” kazanacaktır. Yarışma neticesinde toplamda 1 kazanan ve 2 yedek talihli belirlenecektir.
6. Yarışma kapsamında ödül almaya hak kazanan kişi 1 Temmuz 2020 tarihinde Coca-Cola İçecek Kariyer Instagram sayfasında ilan edilecektir. Kazanan kişiden iletişim ve adres bilgileri özel mesaj ile derhal talep edilecek olup, talep anından itibaren kazanan katılımcının bilgilerini ödülünün kendisine ulaştırılması amacı ile 48 saat içinde iletmesi gerekmektedir. Belirtilen sürenin hitamında ödül hakkı ilk yedek talihliye tanınacak olup, ilk yedek talihli ile de iletişim sağlanamaması halinde ikinci yedek talihliye hak tanınacaktır.
7. Yarışma neticesinden kazandırılan hediye, COCA-COLA İÇECEK A.Ş. tarafından kazanan talihlinin bildirmiş olduğu adrese kargo ile ulaştırılacaktır. Adreste eksiklik ya da hata olması sebebiyle hediyenin ulaştırılmaması halinde COCA-COLA İÇECEK A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
8. Yarışma sonucunda ödül kazanan katılımcı; en etkileyici yazan, kuralları doğru şekilde uygulayan ve aynı zamanda 1 arkadaşını etiketleyen kişi olarak belirlenecektir. Seçim ise COCA-COLA İÇECEK A.Ş. çalışanlarından oluşan jüri tarafından yapılacaktır.
9. Coca-Cola İçecek Kariyer Facebook resmi sayfasında duyurmak koşuluyla, yarışma koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya yarışmayı belirlenen tarihten önce durdurma hakkına sahiptir. Katılımcıların gerçek kişi olmadığının tespiti halinde Coca-Cola İçecek ödülü vermekten imtina edebilir ve yedek talihliye hak tanıyabilir.
10. Kazanan, hediye gönderimi yapılabilmesi amacı ile kendine ait olan kişisel verilerini kendi açık rızası ile paylaştığını ve COCA-COLA İÇECEK A.Ş.’nin kazanılmış olan hediyenin ulaştırılmasını temin etmek amacı ile bu bilgileri sosyal medya ajansı Anbean Danışmanlık İnş. ve Org. San. Tic. Ltd. Şti., kargo şirketi YURTİÇİ KARGO SERVİSİ A.Ş. gibi amaç ile sınırlı olacak şekilde 3. kişiler ile paylaşabileceğini kabul eder.
11. COCA-COLA İÇECEK A.Ş. çalışanları, Anbean Ajansı çalışanları ve 18 yaşından küçükler bu yarışmaya katılamazlar, katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar.
12. Yarışma aracılığıyla kazanılan hediye, bir başkasına devredilemez ve/veya nakit olarak ödenmesi talep edilemez.
13. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
14. Yarışmaya herkes yalnızca bir defa katılabilir.
15. Katılımcıların yarışmaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili olarak ortamdaki iletişim, teknik sorunlardan dolayı COCA-COLA İÇECEK A.Ş.’yi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
16. Yarışmadan belirtilen koşullar dışında herhangi bir şekilde faydalanılamaz. Katılımcılara, COCA-COLA İÇECEK A.Ş. tarafından bildirilmiş olan koşullar dışında, herhangi bir 3. kişi tarafından yapılabilecek olan SMS, e-posta, telefon ya da farklı herhangi bir şekilde yarışma ile ilgili bilgilendirme ya da yönlendirme yapılması halinde meydana gelebilecek zararlardan COCA-COLA İÇECEK A.Ş. sorumlu tutulamaz.
17. Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.
18. Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen yarışma şartlarını kabul etmiş sayılır.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin