Gönderen Konu: Haziran 2020 Market ve alışveriş kampanyaları  (Okunma sayısı 5596 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9407
  • Her Gün Kampanya
Haziran 2020 Market ve alışveriş kampanyaları
« : 01 Haziran 2020, 17:23:19 »
Buradan devam ;)
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9407
  • Her Gün Kampanya
Ynt: Haziran 2020 Market ve alışveriş kampanyaları
« Yanıtla #1 : 01 Haziran 2020, 17:24:27 »
Axess mobil uygulamasını kontrol edin. Bazı hesaplarda banka kartı ile 300TL market alışverişine 30TL puan veriyor.

Ayrıca Yapı kredi bazı müşterilere kişiye özel kampanyalar tanımladı. Bu ay ve önümüzdeki ay belirli tutarlarda alışverişe puan veriyor.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9407
  • Her Gün Kampanya
Ynt: Haziran 2020 Market ve alışveriş kampanyaları
« Yanıtla #2 : 01 Haziran 2020, 19:53:30 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Haziran 2020 Harca Kazan Kampanyası Kampanya Kuralları ve Detay Bilgilendirme:

Kampanya Mekaniği:
Kampanyaya başarılı bir şekilde katılan müşterilerin, 01-28 Haziran 2020 tarihleri arasında,
CarrefourSA Kart’ları (Standart, Venüs, Platin, Sanal Kart) ile birlikte,
CarrefourSA marketlerinde veya Online'da (carrefoursa.com veya Online Market uygulaması),
Yasaklı ürünler hariç*(detaylı bilgi Kampanya Kuralları bölümündedir),
3 farklı günde tek seferde yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerine,
100 TL puan hediye edilecektir. Kazanılan puan 8 Temmuz 2020'de alışveriş yapılan CarrefourSA Kart'a yüklenecek olup geçerlilik süresi, yüklendiği gün dahil 30 gündür.

Kampanya Katılım:
Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin cep telefonlarına bağlı, aktif bir CarrefourSA Kart’ları olması gerekir. Müşteriler, aktif CarrefourSA Kart’larının bağlı olduğu cep telefonundan 4604’e “KAZAN” yazıp SMS göndermesi ve onay SMS’i alması gerekmektedir. Alışverişlerin, alınan onay SMS’inden sonra yapılması gerekmektedir.

1-28 Haziran 2020 tarihleri arasında yapılan katılımlar dikkate alınacaktır.

Müşterinin SMS atarak talepte bulunduğu cep telefonu CarrefourSA Kart programında kayıtlı değilse, kampanyaya katılım sağlanamaz. Kampanyaya katılım için öncelikle CarrefourSA Kart üyelik sürecinin tamamlanıp, daha sonra kampanya katılım SMS’i atılması gerekmektedir. Müşteriler, CarrefourSA Kart programına üye olmak için aşağıdaki üç adımdan herhangi birini izleyebilir:

Mağazalardan CarrefourSA Kart edinip, cep telefonlarına gelecek mesajda bulunan bağlantıdaki işlemleri tamamlayabilir,
4604’e “KAYIT” yazıp gönderdikten sonra, gelen mesajda bulunan bağlantıdaki işlemleri tamamlayabilir,
carrefoursakart.com üzerinden istenen bilgileri doldurup, işlemi tamamlayabilir.
Alışverişlerin kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için hem marketlerde hem de online'da yapılan alışverişlerin, onay SMS’i alınan cep telefonu numarasıyla veya bu numaraya bağlı olan aynı CarrefourSA Kart’la gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Farklı CarrefourSA Kart’larla yapılan alışverişler değerlendirilmeyecektir.

Online'dan verilen siparişlerin kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için alışveriş öncesinde, telefonunuza bağlı CarrefourSA Kart’ın online hesabınıza tanıtılması gerekmektedir. Online hesabınızla CarrefourSA Kart bilgilerinizi, ilgili bağlantıdan eşleyebilirsiniz: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Online Market uygulamasında ise “Hesabım” sekmesinde yer alan “CarrefourSA Kart” bölümünden, online hesabınızla CarrefourSA Kart bilgilerinizi eşleştirebilirsiniz.

Kampanya Kuralları:
·         Farklı günde yapılacak 3 alışveriş sadece marketlerden, sadece Online'dan veya hem marketlerden hem de online'dan yapılabilmektedir.

Başarılı örnek: 1. gün marketten yapılan, 2. gün Online'dan yapılan ve 3. gün marketten yapılan 200'er TL alışverişler
Başarısız örnek: 1. gün marketten yapılan, 1. gün Online'dan yapılan ve 2. gün marketten yapılan 200'er TL alışverişler
·         Bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL puan kazanabilir.
·         Her müşteri kampanya dönemi boyunca bir kez puan kazanabilir.
·         Bisiklet alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
·         Kampanya koşulları sağlanırken online alışverişler için, sipariş tarihi dikkate alınacaktır.
·         Online'dan verilen siparişlerin kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için, online üyeliklerin CarrefourSA Kart ile eşleştirilmesi gerekmektedir.
·         Online'dan verilen siparişlerde sipariş tarihinin, kampanya tarihleri arasında olması gerekir; teslimat tarihleri dikkate alınmayacaktır.
·         Online'dan yapılan alışverişlerde, teslimat için oluşturulan fatura tutarı dikkate alınacak olup, iptal ve iadeler bu tutardan düşülecektir. Tedarik edilemeyen ürünlerin tutarı, kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
·         Ödeme esnasındaki puan/hediye kart/kurumsal çek kullanımı toplam alışveriş tutarından düşülecek ve kalan tutar 200 TL üzerinde ise ilgili alışveriş kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, puan hesaplamasına katılacaktır.
·         Kazanılan puanlar, kazanılan gün dahil 30 gün süreyle kullanılabilir; 30. gün sonunda kullanılmayan puanlar silinir.
·         *Yasaklı ürünler: Alkollü içecek, tütün mamulleri, şans oyunları, kasa poşeti, bisiklet ve kuyum alışverişleri ile GSM TL ve E-PIN yüklemeleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
·         Kazanılan puanlar nakde çevrilmemekte olup alkollü içecek, tütün mamulleri, şans oyunları ve kuyum alışverişleri ile GSM TL ve E-PIN yüklemelerinde kullanılamaz.
·         CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
·         Detaylı bilgi için 444 10 00’ı arayabilirsiniz.
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2020, 19:56:47 Gönderen: admin »
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9407
  • Her Gün Kampanya
Ynt: Haziran 2020 Market ve alışveriş kampanyaları
« Yanıtla #3 : 01 Haziran 2020, 19:57:20 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Carrefoursa.com ve CarrefourSA'larda 50 TL Chip-Para!
Axess’e özel 27 Mayıs – 28 Haziran tarihleri arasında CarrefourSA'lardan ve carrefoursa.com'dan farklı günlerde yapacağınız 3 defa 200 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL chip-para!

Kampanya detayları:

27 Mayıs – 28 Haziran tarihleri arasında CarrefourSA’larda ve carrefoursa.com’da farklı günlerde yapacağınız 3 defa 200 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır .Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 4 Temmuz 2020 tarihine kadar CarrefourSA’larda kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından "YAZ " yazıp 4566 ’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir. Chippin kasaları ya da uygulaması üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
Kampanyaya alkol ve tütün ürünleri ile kontör satışları dahil değildir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5297
Ynt: Haziran 2020 Market ve alışveriş kampanyaları
« Yanıtla #4 : 01 Haziran 2020, 21:07:45 »
sanalmarkete banner koydular moneyvisa
karta % 5 indirim varmış,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5297
Ynt: Haziran 2020 Market ve alışveriş kampanyaları
« Yanıtla #5 : 02 Haziran 2020, 01:13:59 »
aralık son günlerde aldığımız 2 adet redmi
8 a 32 gb biri 780 diğeri 810 a gelmişti
(totalde geçerli bir 50 lik akaryakıt çeki
hediyemizde var telefon dan daha 6 ay
geçerli) şimdi 1550-1580 lira olmuş,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı anvil

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 14006
Ynt: Haziran 2020 Market ve alışveriş kampanyaları
« Yanıtla #6 : 02 Haziran 2020, 08:54:38 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
sanalmarkete banner koydular moneyvisa
karta % 5 indirim varmış,

1 Haziran 2020 ile 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında; Migros Sanal Markette, Money Bonus kredi kartı ile yapılacak sadece Migroskop kataloğunda yer alan indirimli ürün alışverişlerinde geçerli %5 indirim verilecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için alışverişlerin Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Kampanya kapsamında geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır. Teknik nedenlerden dolayı yapılamayan indirimler 2 iş günü içerisinde Money Bonus kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır. Kampanya Migroskop kataloğu döneminde toplamda yapılacak 500 TL’lik alışverişe kadar geçerlidir. Her Migroskop kataloğu döneminde en fazla 25 TL indirimden yararlanılabilir. Dijital Migroskop katoloğuna money.com.tr’den ulaşabilirsiniz. Kampanya Detayları; Migros Sanal Market’te Money Bonus kredi kartı ile yapılacak Migroskop Kataloğu’nda yer alan indirimli ürün alışverişlerinde %5 indirim verilecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için alışverişlerin Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sadece Money Bonus kredi kartları dahildir. Kampanya kapsamında alışveriş ürünlerinin Migros kataloğunda yer alan indirimli ürünler olması gerekmektedir. Kampanya kapsamında geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır. Teknik nedenlerden dolayı yapılamayan indirimler 2 iş günü içerisinde Money Bonus kartına tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır. Kampanya Migroskop kataloğu döneminde toplamda yapılacak 500 TL’lik alışverişe kadar geçerlidir. Her Migroskop kataloğu döneminde en fazla 25 TL indirimden yararlanılabilir. Migros kataloğu değişken olup belirli zaman aralıklarında yayınlanmaktadır. Dijital Migros katoloğuna money.com.tr’den ulaşılabilir.

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5297
Ynt: Haziran 2020 Market ve alışveriş kampanyaları
« Yanıtla #7 : 02 Haziran 2020, 11:40:01 »
gdi coca cola paketi adedi 12 liydi 9 a indi
20 tl gliss e qumpara 20 tl d&r çeki
verirdi korona dan önce şimdi 25 tl ye
5 tl çek veriyor kaldır çöp tenekesine at
yemeksepeti 30/20 kodu gönderdi 3 Haziran
son gün korona tehlikesi geçmedi kodun
tarihi biraz daha ileri olabilirdi şu an sipariş
riskli yine de dominos düşünülebilir,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5297
Ynt: Haziran 2020 Market ve alışveriş kampanyaları
« Yanıtla #8 : 02 Haziran 2020, 12:28:20 »
ben activexi bedava kullanmaya alıştım
para ile cazip olsa da almam  ;) son çekiliş
hediyesi 1.8 kg activexi bugün kendi
kullanımıma açtım ama activex kullanan
varsa şu an hepsiburada 2 saatlik indirimde
2x700 ml activex sıvı sabun+2x56 lı activex
ıslak havlu 34.95 idare eder fiyat bedavadan
biraz pahalı mangiz tatlıdır,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5297
Ynt: Haziran 2020 Market ve alışveriş kampanyaları
« Yanıtla #9 : 03 Haziran 2020, 00:25:03 »
3.tbg leri görmek için doldur boşalt
yaptım mecburen yani tbg li ilk 2 ürünü alıp
geri iade ettik 3.kampanyalar anında yansıdı
benim money visaya 62/20 yağ tbg var
60 tl alışverişe sanalmarket nakliye ücreti de
çıkmıyor şimdi gdi de var banka puanı da var
ufak tefek ama bilerek banka puanını
yandırıyorum yine...kriz var banka da para
kazansın  :) diğer kartlardaki tbgleride doldur
boşalt ile öğreneceğiz mecburen,
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2020, 00:26:13 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5297
Ynt: Haziran 2020 Market ve alışveriş kampanyaları
« Yanıtla #10 : 03 Haziran 2020, 13:46:36 »
trendyol çarşamba süper market
indiriminde 3 saatte bir ürünler
değişiyor sabah saatlerinde toblerone
set ucuzdu selin 900 gr+900 gr kolonya
da 49.50 den satıldı şu an neutrogena
75 ml el kremi+5 gr dudak kremi+400 gr
marselis beyaz şeftali duş jeli 25.90 kargo
bedava bende kupon var gliss indirimi var
birkaç saat sonra fiyat uygun olur kod
düşerse belki uyar migrosta paket ekmeğe
10/3 money var iyilik marka tüm
ekmekler ucuz,
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2020, 13:53:28 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9407
  • Her Gün Kampanya
Ynt: Haziran 2020 Market ve alışveriş kampanyaları
« Yanıtla #11 : 03 Haziran 2020, 18:35:29 »
İyilik her migrosta yok. Ben istanbul halk ekmek aldım.
Bugün evime yakın olan migros'a gidip 10/3 ekmek, 20/3 süt ve tbg'dn gelenleri birleştirip saç kurutma makinesini aldım.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5297
Ynt: Haziran 2020 Market ve alışveriş kampanyaları
« Yanıtla #12 : 03 Haziran 2020, 20:31:28 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İyilik her migrosta yok. Ben istanbul halk ekmek aldım.
Bugün evime yakın olan migros'a gidip 10/3 ekmek, 20/3 süt ve tbg'dn gelenleri birleştirip saç kurutma makinesini aldım.
üstad halk ekmek dediğin poşet
ekmek sınıfına girer mi? bizde kent ekmek
var büfe satışı parklarda satılıyor genelde
açık 90 kuruş büyük gramaj,
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2020, 21:20:48 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5297
Ynt: Haziran 2020 Market ve alışveriş kampanyaları
« Yanıtla #13 : 03 Haziran 2020, 21:31:36 »
korona sebebiyle yemeksepeti
siparişleri düştü mü? ve ya arttı mı?
bilmem bugün 30/20 iki farklı kod
kullandık istanbulda bahçelievler
bölgesi ali haydar kebap siparişini
ben verdim yakınlarım için bizim
bölgede 50 tane işletme var 40 ı
kıytırık firmalar mahalle arasında
istanbul bahçelievler den adres
değişikliği yapıp girdim belki bin
tane firma var pasta börek,kebap
baklava,dondurma,bizde olmayan
yabancı zincirler v.s 6 lı joker
çıkıp duruyor  :) saat 21.15 bizde
izmirde 17 den sonra joker çıkmaz
neyse bende karabağlar aydın mah.
terra pizza dan büyük boy 7 malzemeli
+1 litre coca-cola siparişi verdim
17 tl ye indi hiç abartısız buz gibi geldi
kola buz gibi olsun dedikte onlar pizzayı
da buz gibi getirdi herkese talih bize kör salih,
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2020, 22:11:33 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9407
  • Her Gün Kampanya
Ynt: Haziran 2020 Market ve alışveriş kampanyaları
« Yanıtla #14 : 04 Haziran 2020, 13:47:50 »
Halk ekmek markasının poşetli tost ekmekleri var. Ondan aldım ben. Money puan karta yansıdı.
Haftaya yeniden almayı düşnüyorum. Ekmek ve süt kampanyasından 2 kez yararlanılabiliyor.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İyilik her migrosta yok. Ben istanbul halk ekmek aldım.
Bugün evime yakın olan migros'a gidip 10/3 ekmek, 20/3 süt ve tbg'dn gelenleri birleştirip saç kurutma makinesini aldım.
üstad halk ekmek dediğin poşet
ekmek sınıfına girer mi? bizde kent ekmek
var büfe satışı parklarda satılıyor genelde
açık 90 kuruş büyük gramaj,
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin