Gönderen Konu: Yerel Marketler RB Çekiliş Sonuçları  (Okunma sayısı 3214 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 14006
Yerel Marketler RB Çekiliş Sonuçları
« : 19 Mayıs 2020, 09:22:38 »
Bu kampanya MPİ’nin 18.02.2020 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.1623 sayılı izniyle düzenlenmiştir. 15.05.2020 tarihinde yapılan çekilişe 1.381 katılım gerçekleşmiştir. İkramiye kazanan asil talihlilerin ikramiyelerini almak için 04.06.2020 tarihine kadar; yedek talihlilerin 19.06.2020 tarihine kadar ikramiye kazandıkları fişleri, kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım'ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok.No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvurmayan ve kendisinden istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Adresi eksiksiz olan talihlilere taahhütlü posta ile bildirim yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Reckitt Benckiser Ev ve Hijyen Ürünleri A.Ş. sorumlu değildir. Adres bilgileri eksik veya bilinmeyen talihliler adına bu ilan tebliğ için yeterlidir. İkramiye son teslim tarihi 30.06.2020'dir. ÖTV ve KDV hariç olmak üzere; Veraset ve İntikal Vergisi ile diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar ikramiye kazanan talihlilere aittir. Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez .


ARÇELİK 7103 DY 7 KG ÇAMAŞIR MAKİNESİ ASİL TALİHLİLERİ      
SIRA   AD - SOYAD   İL
1   HATİCE DEMİRKAYA   KONYA
2   AHMET YOLDAŞ GÖLGELİOĞLU   ANKARA
3   FATİH ATEŞ   KOCAELİ
4   CENGİZ KARINCA   ANKARA
5   SEVGİ ÖZDEMİR   İSTANBUL
6   HALİT ÖZTAŞ   ADANA
7   RUKİYE OKUTKAN   İSTANBUL
8   EMİNE GENÇ   DÜZCE
9   MUHYETTİN AKTÜRK   ADANA
10   GULAY YİLMAZ   ANKARA
11   ALİ ATA   DENİZLİ
12   AHMET OĞUREL   ADANA
13   LEYLA ÖZTAŞ   ADANA
14   ARİF KAHRAMAN   ANKARA
15   ALİ OSMAN SİNCAR   ADANA
16   MUHAMMED AYAŞ   ADANA
17   AHMET DAL   İSTANBUL
18   TAYFUN ALİ TAŞPINAR   İSTANBUL
19   NEZAHAT ÖZKAN   ANKARA
20   TOLGA ŞEKER   MERSİN
21   MEHMET ALİ ÖNEN   ADANA
22   UĞUR ÖSÜN   İSTANBUL
23   BURHAN YAŞA   BURSA
24   ESRA BELİNDİR   ADANA
25   MUSTAFA KAHRAMAN   ANKARA
ARÇELİK S 3645 C ELEKTRİKLİ ÇUBUK SÜPÜRGE ASİL TALİHLİLERİ      
SIRA   AD - SOYAD   İL
1   KASIM AYDIN   ADANA
2   ORHAN GÜLTEKİN   ESKİSEHİR
3   HALİL OĞUREL   ADANA
4   İLHAN AYDIN   ANKARA
5   FARUK PAYDAR   ÇORUM
6   ZÜBEYDE ÇAKIR   ANKARA
7   SAFİYE. KÜÇÜKER   ANKARA
8   YELİZ EREN   ANKARA
9   MÜŞERREF ALINAK   KONYA
10   BASRİ TURAN   ADANA
11   HİCRAN OĞUREL   ADANA
12   HATİCE BALOĞLU   MERSİN
13   ARKIN CANLIKAL   ADANA
14   HÜSEYİN KORKMAZ   ANKARA
15   NEŞE YENER   ANKARA
16   EBRU ÇİFCİ   ADANA
17   SERKAN GÜL   İSTANBUL
18   ÇEŞMİNAZ KAHRAMAN   ANKARA
19   SÜLEYMAN KURT   ADANA
20   SİBEL ERTUĞRUL USTA   İSTANBUL
21   ÖMER ZAFER KARAARSLAN   KONYA
22   MEHMET SUKRU EREN   ANKARA
23   MUSTAFA ÖZER   KONYA
24   SEMA CANVEREN   KOCAELİ
25   FADİME ÇELİK   KONYA
26   SAİT NOYAN   ADANA
27   HAKAN ÇİFCİ   ANKARA
28   AYTEN OĞUREL   ADANA
29   BARLAS YENER   ANKARA
30   FATMA AKSÖZ   ADANA
31   TUNCEL ALEMDAR   İSTANBUL
32   DERYA AYDIN   ANKARA
33   HANİFİ BALOĞLU   MERSİN
34   SERAP AY   İSTANBUL
35   YUSUF AYDIN   ADANA
36   HALİME BUCAK   İSTANBUL
37   ARZU TOPCU   ANKARA
38   SANİYE KAHRAMAN   ANKARA
39   MERVE SORAR   MERSİN
40   AYŞE KARABULUT   ÇORUM
41   SÜLEYMAN NOYAN   ADANA
42   ATAKAN SARIOĞLU   MERSİN
43   AHMET AKTÜRK   ADANA
44   MURAT CEBECİ   ANKARA
45   MEHMET ATA KURT   ADANA
46   NEVİN BENLİ   ANKARA
47   HADİCE OĞUREL   ADANA
48   MURAT ŞEN   IZMİR
49   SERPİL MUTLU   İSTANBUL
50   MURAT ÖSÜN   İSTANBUL
ARÇELİK K 3281 C YENİ PLASTİK ÇAY MAKİNESİ ASİL TALİHLİLERİ      
SIRA   AD - SOYAD   İL
1   ABDULKADİR KURT   ADANA
2   AYDIN DURMAZ   İSTANBUL
3   ADVİYE ÖZALTIN   İSTANBUL
4   ORHAN ERSÖZ   ESKİSEHİR
5   AYDIN BENLİ   ÇORUM
6   ÖZGÜR ÇELİK   İSTANBUL
7   MUHAMMET SALIK   İSTANBUL
8   HAKAN ORAL   ANKARA
9   SALİH DÖNMEZ   BURSA
10   YAŞAR ZÖĞ   BURSA
11   HİCRAN ÇAĞLAR   İSTANBUL
12   DURMUŞ GİLİK   MERSİN
13   EMİNE AKSÖZ   ADANA
14   FATİH BALOĞLU   MERSİN
15   SAVAŞ ÖSÜN   İSTANBUL
16   ALİ ÖZKAN   ANKARA
17   SERCAN YILDIZ   MERSİN
18   TEVFİKE KURT   ADANA
19   EBRU YILDIZ   MERSİN
20   ABDÜLHAKİM MUTLU   İSTANBUL
21   YEŞİM SARIÇAM   MERSİN
22   İBRAHİM DENİZLİ   İSTANBUL
23   İBRAHİM TURAN   ADANA
24   ŞEYHMUS NOYAN   ANKARA
25   ABDULLAH AYDIN   ANKARA
26   SÜHEYLA BALOĞLU   MERSİN
27   İBRAHİM YENER   ANKARA
28   TURGUT ÖZCAN   KİLİS
29   MENŞURE DİDEM KÜÇÜK   İSTANBUL
30   MÜZEYYEN KAHRAMAN   ANKARA
31   SÜLEYMAN UYANIK   ADANA
32   SERKAN GÜZEL   ANKARA
33   BALKIZ YILDIZ   MERSİN
34   MELİKE CANKAR   ÇORUM
35   ZEYNEP AYDIN   ANKARA
36   GÜLŞAH ŞEKERALMAZ   ANKARA
37   TEKİN ÖZMEN   İSTANBUL
38   REFİK KAHRAMAN   ANKARA
39   TALHA ATEŞ   KOCAELİ
40   HANİFE EREN   ANKARA
41   SİBEL ATASAYAR   KOCAELİ
42   ADEM FİRİN   KAYSERİ
43   HAFİZE KARAGÖZ   ANTALYA
44   İBRAHİM ETHEM İÇTEN   ANKARA
45   NESLİHAN EKŞİ   İSTANBUL
46   BİLAL OĞUREL   ADANA
47   SEDAT ÖSÜN   İSTANBUL
48   OSMAN BAŞTAGÜL   ADANA
49   ŞEYMA ALEMDAR   İSTANBUL
50   FADİME GENÇ   DÜZCE
51   CANSEV KARAKUŞ   YALOVA
52   YAŞAR ERKEK   KONYA
53   SUNA ŞENER   İSTANBUL
54   GÖKHAN CAN YILDIZ   MERSİN
55   ELİF KAHRAMAN   ANKARA
56   ASLIHAN KAHRAMAN   ANKARA
57   SÜLEYMAN KARAGÖZ   ANTALYA
58   NEDİM BERK İÇTEN   ANKARA
59   MEHMET ELKATMIS   DÜZCE
60   FATMA BETÜL ZÖĞ   BURSA
61   FATMA GİLİK   MERSİN
62   LEYLA AKTÜRK   ADANA
63   RIDVAN OĞUREL   ADANA
64   MEHMET GİLİK   MERSİN
65   MURAT İLBAY   ANKARA
66   MUSTAFA BAŞTAGÜL   ADANA
67   HASAN EROL DİNGİL   ANKARA
68   TURGAY BULUT   ANKARA
69   HAKAN KARAOĞLAN   İSTANBUL
70   ATAKAN KARAGÖZ   ANTALYA
71   SERKAN KÖYBAŞI   ANKARA
72   ÖZKAN ÜNAL   BURSA
73   ERCÜMENT AVŞAR   ANTALYA
74   ŞEFİK KAHRAMAN   ANKARA
75   OZAN ŞEN   IZMİR
76   BİLAL ŞİMŞEK   ANTALYA
77   FATMA NOYAN   ADANA
78   FATMA NUR BENLİ   ÇORUM
79   ESME SORAR   ADANA
80   MUHAMMED NURULLAH KARABAY   İSTANBUL
81   DERYA TORE   SAMSUN
82   SELCUK İŞÇİ   ANKARA
83   MURAT BELİNDİR   ADANA
84   BURAK YENER   ANKARA
85   TANER SARIÇAM   MERSİN
86   GÖKHAN ALPAY   RİZE
87   İMDAT BAŞTÜRK   ANTALYA
88   MEHMET TURAN   ADANA
89   NECDET TAYLAN   İSTANBUL
90   MEHMET ÖZKAN   ANKARA
91   KÜBRA EREN   ANKARA
92   LEYLA BALAK   İSTANBUL
93   HALİL İBRAHİM SİNCAR   ADANA
94   LÜTFİYE KUYUGÖZ   MERSİN
95   SEVDA ÖZEN   ANKARA
96   MERYEM ANLAS   İSTANBUL
97   ÖNDER AKCA   USAK
98   HAMZA UTKU UYAR   ADANA
99   FATİH ACUN   ANKARA
100   HALİL İBRAHİM KARAOĞLAN   İSTANBUL
TEMİZLİK SETİ (TEMİZLİK KOVASI+MOP SET) ASİL TALİHLİLERİ      
SIRA   AD - SOYAD   İL
1   MAHMUT TURAN   ADANA
2   YASİN ERKUT   İSTANBUL
3   İSMAİL KÜÇÜKBULUT   İSTANBUL
4   AYHAN ŞEKERALMAZ   ANKARA
5   SEBİLE KARAGÖZ   ANTALYA
6   BERNA YİĞİT   BURSA
7   ESİN CANDAN   ANTALYA
8   KERİM YILDIZ   MERSİN
9   SEZER DOĞAN   ESKİSEHİR
10   HANİFE İSKENDEROGLU   ANKARA
11   SEDAT DUMAN   ANTALYA
12   TUĞÇE BAYIK   İSTANBUL
13   SATI KARAKAŞ   ANKARA
14   YÜKSEL EREN   ANKARA
15   ELMAS PAYDAR   ÇORUM
16   KADİR BOZKURT   İSTANBUL
17   ORHAN MUTLU   İSTANBUL
18   PINAR KESKİN   İSTANBUL
19   MEHMET KESİK   KOCAELİ
20   MEHMET CEBECİ   ANKARA
21   İBRAHİM ÖZDERE   GAZİANTEP
22   MEHMET ALİ MENDİ   IZMİR
23   ATA KARAGÖZ   ANTALYA
24   MEHMET YOLCU   BURSA
25   FURKAN KUZUCU   İSTANBUL
26   AYSEL TOPCU   ANKARA
27   ERDOĞAN GEYİK   ANKARA
28   ZEYNEP ATEŞ   KOCAELİ
29   ORHAN KÖKCE   ESKİSEHİR
30   ATACAN KARAGÖZ   ANTALYA
31   TURKAN GUNER   KOCAELİ
32   BAKİ KARAKUŞ   YALOVA
33   SUAT EMRE AKIN   İSTANBUL
34   SEMİH TUNÇ   BURSA
35   ÖZLEM MIZRAK   İSTANBUL
36   GÖKBEN GÖKTAŞ   KOCAELİ
37   BAĞDEGÜL BAŞCI   BURSA
38   DEMET İŞÇİ   ANKARA
39   AYHAN KARABAŞ   USAK
40   TUĞÇE ÜNAL   BURSA
41   KÜRŞAT EPÖZTÜRK   İSTANBUL
42   SERHAT KAHRAMAN   ANKARA
43   ESRA ÖZKAYA   İSTANBUL
44   MURAT AYMAZ   ANKARA
45   BİLAL SORAR   İSTANBUL
46   ENGİN ERGÜN   ANKARA
47   MERVE KAZAN   ANKARA
48   YILMAZ ŞENER   KOCAELİ
49   KEMAL EBİK   ANKARA
50   MEHMET ÇELİK   İSTANBUL
51   CENGİZ KEŞEN   İSTANBUL
52   ZEYNEP AKKOYUN   İSTANBUL
53   CEMİLE İLANLI   ANKARA
54   RAFET BEBEK   KONYA
55   MEMDUH CANDAN   ANTALYA
56   GÜLER BÜYÜKKARABAŞ   ESKİSEHİR
57   SERKAN ALTIOK   İSTANBUL
58   AYŞE TURAN   ADANA
59   ESRA NAZAN ERBOZ   İSTANBUL
60   ÖZLEM GÜNEŞ   İSTANBUL
61   HASAN HÜSEYİN KESKİN   ÇORUM
62   TOLGAHAN KAHRAMAN   ANKARA
63   AYŞE ÜNLÜ   ÇORUM
64   NORAYDA ÖSÜN   İSTANBUL
65   SERDAR MUMYAKMAZ   AFYON
66   ANIL ŞEKER   MERSİN
67   DURAN ÇELİK   KONYA
68   MUALLA OCAKTAN   İSTANBUL
69   DEMET ÜNSAL   MERSİN
70   DOĞUKAN DİNGİN   ANKARA
71   ECE AKGÜL   BURSA
72   HANIM TURAN   ADANA
73   SEVDA GUNER   KOCAELİ
74   SEBAHAT BEYOĞLU   BURSA
75   SABIR DİRİCAN   İSTANBUL
76   ADİLE ÖZERCAN İPEK   IZMİR
77   HATİCE HAVAKARA   İSTANBUL
78   ABDULLAH ÖZMEN   İSTANBUL
79   EMİNE PAYDAR   ÇORUM
80   MUSTAFA SALİH ZOG   BURSA
81   SERAP EBİK   ANKARA
82   SEYDİ BEKİR ERSÖZ   ESKİSEHİR
83   BESİM GÜRDAL   İSTANBUL
84   ESRA KARABAY   İSTANBUL
85   SELİM GENCER   ÇORUM
86   ERSİN TOPCUOĞLU   İSTANBUL
87   RESUL CEYHAN   TOKAT
88   SEZGİN ZİLEK   İSTANBUL
89   MURAT ÇABUK   ANKARA
90   MEHMET BİLEN   KONYA
91   TUNAHAN KARTAL   KONYA
92   ŞEMSİ ÖZER   KONYA
93   MUSTAFA HAVAKARA   İSTANBUL
94   MEHMET KÖSE   İSTANBUL
95   YASEMİN SAYGI   IZMİR
96   GÖKŞEN ÖSÜN   İSTANBUL
97   PINAR TÜRKMEN EKEN   KOCAELİ
98   GÜLTEN ÜNAL   BURSA
99   METE AHISKA   İSTANBUL
100   SUAT ÖSÜN   İSTANBUL
101   HÜSEYİN ÖZTAŞ   ADANA
102   HAKAN ÖSÜN   İSTANBUL
103   AYTAÇ DÖNMEZ   BURSA
104   AYSE GUMRUK   KOCAELİ
105   KADRİYE KURT   ADANA
106   DOĞAN KARADAĞ   İSTANBUL
107   HASİBE KAHRAMAN   ANKARA
108   ÖZKAN SEVCAN   ANKARA
109   GÜLSÜM MUTLU   İSTANBUL
110   FERHAT KARA   İSTANBUL
111   ADİYVE İLBAY   ANKARA
112   SEMA SAYDAM   İSTANBUL
113   ENVER ANLAŞ   İSTANBUL
114   FİGEN SARIÇAM   MERSİN
115   YILDIZ GÜRDAL   İSTANBUL
116   MURAT KIRAÇ   İSTANBUL
117   ZEKİ BENLİ   ANKARA
118   ERKAN AKKOYUN   İSTANBUL
119   ÖMER ÖZTÜRK   İSTANBUL
120   TEVFİK TULUM   ANKARA
121   NİLAY PORSUK   IZMİR
122   KUTSAL DESTEGÜL   IZMİR
123   HARUN SORAR   MERSİN
124   SULTAN SEZİN SARIÇAM   MERSİN
125   FARHA GÜRDAL   İSTANBUL
126   CANER OKUTKAN   İSTANBUL
127   AYNUR ÖZDEMİR   İSTANBUL
128   YASEMİN ÖSÜN   İSTANBUL
129   YASEMİN YÜKSEL   MERSİN
130   GÜLŞEN İNCE   KONYA
131   MEHMET AVCI   İSTANBUL
132   TOGAY ÖZKAN   ANKARA
133   FATMA ESEN   İSTANBUL
134   ENES ÇİÇEK   İSTANBUL
135   BESNA TURAN   ADANA
136   ZEYNEP TURAN   ADANA
137   MEHMET EMİN ŞENSES   İSTANBUL
138   NUR OCAKTAN   İSTANBUL
139   FEYZA ZEYNEP BAŞMANAV   BURSA
140   FATMA ŞEKER   MERSİN
141   MURAT ERBOZ   İSTANBUL
142   ŞAZİYE AY   İSTANBUL
143   FİRDEVS YAŞAR   BURSA
144   SAİM HAVAKARA   İSTANBUL
145   İMDAT ÖRÜM   BURSA
146   HAKKI BENLİ   ANKARA
147   TOLGAHAN TÜRK   KARABÜK
148   ZEYNEP SEVCAN   ANKARA
149   MEHMET BEZİRKAN   İSTANBUL
150   MELİSSA TULUM   ANKARA
151   TANER ALTINOVA   KOCAELİ
152   NURGÜL TULUM   ANKARA
153   ÖMER ÇETİN   KOCAELİ
154   KORAY KANTEKİN   İSTANBUL
155   MİNE AKTAŞ   İSTANBUL
156   ADALET ÕZERCAN   IZMİR
157   ŞADİ ÜNAL   BURSA
158   ENGİN BAŞCI   BURSA
159   HALUK CAN   MALATYA
160   GÜLAY BENLİ   ÇORUM
161   CENNET TÜRK   KARABÜK
162   MUSA ÖZGÜR SAYIN   ANTALYA
163   HASAN MUTLU   İSTANBUL
164   SERAP AKSU   ANKARA
165   BEKİR GUNER   KOCAELİ
166   OĞUZHAN DEMİRHAN   İSTANBUL
167   ÖMER ÇELEPÇIKAY   İSTANBUL
168   ZÜBEYİR ENES DİNDAR   IZMİR
169   FURKAN YURTTAŞ   İSTANBUL
170   ÖMER TOPRAK   ÇORUM
171   ESRA ÖSÜN   İSTANBUL
172   BAHAR OĞUZ   IZMİR
173   ERHAN BİLİR   İSTANBUL
174   HASAN GÖRGÜLÜ   ANTALYA
175   MÜHENDİS ÖZER   İSTANBUL
176   ÖNDER GÜNGÖR   ESKİSEHİR
177   MÜFİT MERT BALAK   İSTANBUL
178   MEHMET DİNC   BALİKESİR
179   SÜLEYMAN BENLİ   ISPARTA
180   İSMAİL SAKKAOĞLU   ANKARA
181   İBRAHİM MIZIKACI   MERSİN
182   ABDULLAH PAYDAR   ÇORUM
183   ELİF BENLİ   ANKARA
184   RESUL ÖZMEN   İSTANBUL
185   HAMİYET ZÖĞ   BURSA
186   SULTAN AKTÜRK   ADANA
187   VEDAT ÖSÜN   İSTANBUL
188   ERSİN AKKURT   ESKİSEHİR
189   MERYEM GÖRGÜLÜ   ANTALYA
190   DUYGU BULUT   ANKARA
191   GOKHAN YUNUS TOPALOGLU   ANKARA
192   SALAHATTİN BÜYÜKKARABAŞ   ESKİSEHİR
193   NURCAN GÜVEN   KAYSERİ
194   CAN GÜRDAL   İSTANBUL
195   ALİ DAĞCI   ANTALYA
196   EMRAH SENER   İSTANBUL
197   SERHAN GÜNGÖR   ADANA
198   SİNAN YILMAZ   RİZE
199   ÖNDER BAKAN   KOCAELİ
200   NEBİHE ÇETİNKAYA   ADANA
201   UFUK SARIÇAM   MERSİN
202   OĞUZ ERBAŞ   KONYA
203   KAMİLE TURAN   ADANA
204   SUZAN TAŞKIN   ADANA
205   BURHAN ÖSÜN   İSTANBUL
206   GÜLTEN AKIN   ANTALYA
207   ŞENAY GİRGİNEL   BURSA
208   İLYAS ERYAŞAR   IZMİR
209   ZEHRA ÖSÜN   İSTANBUL
210   ÖZLEM HAVAKARA   İSTANBUL
211   İBRAHİM ÖZEN   ANKARA
212   ALİ AVCI   İSTANBUL
213   AKIN AKSU   ANKARA
214   İZZETTİN ÇALIŞKAN   SANLİURFA
215   NİLAY YAVUZASLAN   İSTANBUL
216   TUBA KAYA   ÇORUM
217   İMDAT TÖRE   SAMSUN
218   MEHTAP FINDIK   KARABÜK
219   YASİN GENÇ   DÜZCE
220   ABDULLAH EMRE ÇETİN   İSTANBUL
221   FETHİ SAYIN   ANTALYA
222   HAKAN KÜÇÜK   İSTANBUL
223   BANU AKÇOBAN   IZMİR
224   HANİFE GÜLNUR ÖZKAN   ANKARA
225   HALİL İBRAHİM ACAR   SAMSUN
226   YUSUF BICAKCIOGLU   İSTANBUL
227   MEHMET SUBAŞI   ANKARA
228   HİLAL BAŞAK BENLİ   ANKARA
229   GÜLBİYE ŞEN   BURSA
230   GÜLPAŞA ÖSÜN   İSTANBUL
231   HASAN BEŞİROĞLU   İSTANBUL
232   SAFİYE TAK   İSTANBUL
233   AYNUR AVCI   İSTANBUL
234   NERMİN CANKAR   ÇORUM
235   OĞUZ FINDIK   KARABÜK
236   FATMA KARADAYI   ANKARA
237   BÜLENT KAYA   ÇORUM
238   HERGÜNER KARAHAN   ANKARA
239   ERDİNC AKKOYUN   İSTANBUL
240   MELİKE SARIÇAM   MERSİN
241   VASIF ÜNAL   ESKİSEHİR
242   RAMAZAN TURAN   ADANA
243   PERİHAN DÖNMEZ   BURSA
244   ŞENGÜL YURTTAŞ   İSTANBUL
245   PELİN CENK YANMAZDAĞ   IZMİR
246   BERKE ŞEKERALMAZ   ANKARA
247   HANDAN DAŞCI   ÇORUM
248   MUNEVVER SEN DALGİC   ADANA
249   SERPİL DEMİRBAŞ ZİLEK   İSTANBUL
250   FATİH CANDAN   ANKARA
251   ERGİN BÜYÜKTAŞ   ADANA
252   NURHAYAT UYGUN   IZMİR
253   GÜLCAN ERGİN   ANKARA
254   SEMRA ÖSÜN   İSTANBUL
255   ŞERİFE TURHAL   İSTANBUL
256   RIDVAN ÜNAL   İSTANBUL
257   EBRU MÜKRİME KASAP YEGEN   İSTANBUL
258   BETÜL FİLİZ   KAYSERİ
259   ZÜBEYDE GENÇ   DÜZCE
260   YELİZ ÖZER   KONYA
261   YUNUS TEMİZ   ANKARA
262   SELVER GÜNGÖR   ADANA
263   MELTEM YEŞİLYURT   KOCAELİ
264   MUZAFFER ŞENER   KOCAELİ
265   FATMA SAHİN   İSTANBUL
266   DURALİ KARTAL   KONYA
267   MERVE KARADAYI   ANKARA
268   DİLEK ŞENER   KOCAELİ
269   ALİ SORAR   ADANA
270   PINAR GÜNER   KOCAELİ
271   BANU ŞEN   KOCAELİ
272   SEDAT ERGÜN   ANKARA
273   FİKRET AY   İSTANBUL
274   SİBEL ÖSÜN   İSTANBUL
275   HÜSEYİN GÜMÜŞ   İSTANBUL
276   RUKEN ERDEMOĞLU   İSTANBUL
277   ERKAN SAYIN   ANTALYA
278   FATMA EREN   ANKARA
279   İSMAİL CEM TUNÇ   BURSA
280   MEHMET YILDIZ   IZMİR
281   YAĞMUR SARIÇAM   MERSİN
282   ÖZGÜR ÜNSAL   MERSİN
283   MEHMET MUSA BÜYÜKİPEKCİ   KONYA
284   HEDİYE SAYGI   IZMİR
285   EKREM ERGÜN   ANKARA
286   EZGİ KASAP   İSTANBUL
287   AYŞEGÜL SARIÇAM   MERSİN
288   BARIŞ KÖSE   İSTANBUL
289   HADİCE ERGÜN   ANKARA
290   ERKAN ERDOĞAN   İSTANBUL
291   HAKAN BAYDURAK   MERSİN
292   KARUN VAHAN KÜÇÜKSIVACIYAN   İSTANBUL
293   BURHAN ÖZDEMİR   İSTANBUL
294   DURSUN ÇAVDAR   ÇORUM
295   YELİZ SEZEN   IZMİR
296   MURAT CANDAN   ANTALYA
297   RUKİYE KESKİN   KONYA
298   YAREN TUANA ALTINOVA   İSTANBUL
299   GÜLŞAH GENCER   ÇORUM
300   MUHAMMET EREN   ANKARA
301   NEZAHAT TURAN   ADANA
302   İSMAİL TÜRKAN   İSTANBUL
303   MENŞURE TATAR   ÇORUM
304   FURKAN BEYOĞLU   BURSA
305   EMRE KARAMAN   İSTANBUL
306   NURİ ERDEMOĞLU   İSTANBUL
307   OZAN ÖZDEMİR   İSTANBUL
308   HURİYE AYDIN   ANKARA
309   SAMET DENİZLİ   İSTANBUL
310   KAZİM ANLAS   İSTANBUL
311   CEYDA PARLAR BAKAN   KOCAELİ
312   SERPİL BERÇİNLİ   DÜZCE
313   EBRU SEFER   İSTANBUL
314   CEM AKYAZ   İSTANBUL
315   MELİKE İZMİRLİ   İSTANBUL
316   MEHMET BARLIK   KONYA
317   MUHARREN AKTAŞ   ANTALYA
318   BAYRAM KAHRAMAN   ANKARA
319   ÖMER ONUR   ANKARA
320   MERYEM GÜRDAL   İSTANBUL
321   CANER YENDİ   ANKARA
322   ALİ BATURAY BÜYÜKKARA   KONYA
323   SABRİ ZEYDAN   İSTANBUL
324   HASAN GÜMRÜK   KOCAELİ
325   BAYRAM ÇAĞAN   İSTANBUL
326   HÜLYA ATALAY   İSTANBUL
327   FEYAT ÖSÜN   İSTANBUL
328   BAYRAM DEMİRKAYA   KONYA
329   ONUR ÇOLAK   DÜZCE
330   SALİM BAYRAKTAR   İSTANBUL
331   ORHAN ÖZDEMİR   İSTANBUL
332   HACER GÜLTEKİN   ESKİSEHİR
333   MURAT ŞAHİN   BURSA
334   ESRA BULAK   İSTANBUL
335   YUNUS SARIÇAM   MERSİN
336   RASİM MERAL   
337   DİLEK DOĞAN   KONYA
338   FATMA ÖZDERE   GAZİANTEP
339   LEYLA AYAŞ   ADANA
340   SÜLEYMAN ÖRDEK   ANKARA
341   MEHMET BARLIK   KONYA
342   MÜZEYYEN ÖZTAŞ   ADANA
343   MUSTAFA KABAK   KONYA

Çevrimdışı 3333iga

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1099
Ynt: Yerel Marketler RB Çekiliş Sonuçları
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2020, 10:20:32 »
tebrikler arkadaşlar.başta kahraman ,noyan ve oğureller,,sonra da bizim tayfa baloğlu ,özer,erboz,benli,ve tweety.. :) :)

Çevrimdışı nesliyaren

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 3969
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Ynt: Yerel Marketler RB Çekiliş Sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2020, 11:05:47 »
Herkese tebrikler
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı porpor

  • Yeni Kampanyacı
  • *
  • İleti: 18
Ynt: Yerel Marketler RB Çekiliş Sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Mayıs 2020, 12:09:07 »
Mop için kargo göndermeye değer mi sizce?

Çevrimdışı 3333iga

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1099
Ynt: Yerel Marketler RB Çekiliş Sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Mayıs 2020, 12:41:02 »
15-20 tl arası kargo alıyor.+ birde oraya kadar götürmek..kazançlı olur mu sen düşün

Çevrimdışı sibelert

  • Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 10767
Ynt: Yerel Marketler RB Çekiliş Sonuçları
« Yanıtla #5 : 19 Mayıs 2020, 14:15:07 »
Mail ve fax yolu da yazıyor . İlla kargo mu yollanmalı ?

Çevrimdışı lBaDOkeil

  • Deneyimli Kampanyacı
  • ***
  • İleti: 327
  • What a Lovely Day
Ynt: Yerel Marketler RB Çekiliş Sonuçları
« Yanıtla #6 : 19 Mayıs 2020, 14:21:39 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin abi bir paspas çek ordan yada Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sen çek sende çoktur bayram temizliği yapalım
2012 Thailand
2013 New York
2014 Las Vegas
2015 Paris
2015 Kıbrıs
2016 Paris
2017 India
2018 Madrid
2019 :(
2020 Madrid

Çevrimdışı diazem

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 16101
Ynt: Yerel Marketler RB Çekiliş Sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Mayıs 2020, 14:24:12 »
Benim burda market seçeneği olsaydı senin kıyadwtlerini hergün farklı makinede yıkardım Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı sanko86

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 7116
  • Şükürler olsun....
Ynt: Yerel Marketler RB Çekiliş Sonuçları
« Yanıtla #8 : 19 Mayıs 2020, 14:31:53 »
terbikler.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı enavci

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 5170
Ynt: Yerel Marketler RB Çekiliş Sonuçları
« Yanıtla #9 : 19 Mayıs 2020, 15:07:44 »
Hayaller çamaşır makinesi, gerçekler temizlik kovası 🤪🤪
Ben neyseki 4 evrağı tek seferde kargolayacağım
Kısa günün karı 😂
Tüm kazananları kutlarım

Çevrimdışı gulem61

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 513
Ynt: Yerel Marketler RB Çekiliş Sonuçları
« Yanıtla #10 : 19 Mayıs 2020, 15:10:50 »
Tebrikler...

Çevrimdışı DBULUT

  • Yeni Kampanyacı
  • *
  • İleti: 34
Ynt: Yerel Marketler RB Çekiliş Sonuçları
« Yanıtla #11 : 19 Mayıs 2020, 17:25:47 »
Herkese tebrikler. Kargo ile göndermek şart mı? Mail ya da fax seçenekleride var. Bilen birisi aydınlatabilir mi acaba? ☺️

Çevrimdışı Ultramar06

  • Yeni Kampanyacı
  • *
  • İleti: 10
Ynt: Yerel Marketler RB Çekiliş Sonuçları
« Yanıtla #12 : 19 Mayıs 2020, 17:28:52 »
Kurallar gereği şart

Çevrimiçi zensea

  • Acemi Kampanyacı
  • **
  • İleti: 159
Ynt: Yerel Marketler RB Çekiliş Sonuçları
« Yanıtla #13 : 19 Mayıs 2020, 18:09:30 »
herkese tebrikler  ;D

Çevrimiçi unique

  • Deneyimli Kampanyacı
  • ***
  • İleti: 371
Ynt: Yerel Marketler RB Çekiliş Sonuçları
« Yanıtla #14 : 19 Mayıs 2020, 18:52:05 »
Temizlik kovası kazanan birisi, ajans ile görüşüp bilgi paylaşırsa seviniriz. 300 küsür kişiden, böyle bir dönemde temizlik kovası için kargo ile evrak istemeleri biraz saçma çünkü.