Gönderen Konu: Bebeto Quiz (16 Mayıs)  (Okunma sayısı 865 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

  • Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9391
    • Her Gün Kampanya
Bebeto Quiz (16 Mayıs)
« : 28 Nisan 2020, 10:52:06 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Bebeto – Quiz Ramazan 2020 Yarışması

Yarışma, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfası üzerinde bulunan 20 farklı soruya 27.04.2020 – 02.05.2020 haftası (Saat 20:00) tarihine kadar, 20 farklı soru 04.05.2020 – 09.05.2020 haftası (saat 20:00) tarihine kadar, 20 farklı soru 11.05.2020 – 16.05.2020 haftası (saat 20:00) tarihine kadar en çok doğru soruya, en hızlı sürede cevap veren yarışmacılara hediyeler verilecektir. Her yarışmacı, yarışma katılım hakkı için tek bir e-mail adresi kullanabilir. Her katılım için farklı e-mail adresleri kullanılmalıdır. Toplam 3 hafta ve 3 setten oluşacak yarışmada her hafta 3 farklı yarışmacı hediye kazanabilecektir. Proje boyunca toplamda 9 adet hediye verilmiş olacaktır.
18.05.2020 haftası 20:00 kazananlar açıklanacak, en çok soruyu en hızlı sürede cevaplayan 1.’ye 1 Adet Tablet (Marka Bağımsız), 2.’ye 1 Adet Akıllı Saat (Marka Bağımsız), 3.’ye 1 Adet Su altı Kamera(Marka Bağımsız) hediyeleri verilecektir. Yarışma tanıtımında bulunan görseller temsilidir, değişiklik gösterebilir.
Kazananlar “bebeto” resmi sosyal medya hesaplarından paylaşılacaktır ve mail adresi/sosyal medya hesapları yoluyla iletişime geçilecektir.
Yarışma 18 yaşından küçük kullanıcılara açıktır. Yarışmaya katılan 18 yaşından küçük kullanıcıların hukuki sorumluluğu velilerindedir. Kervan Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Teknovia İletişim Ltd. Şti. aleyhine 18 yaşından küçük kullanıcılar adına ve bunların eylemlerinden dolayı herhangi bir tazminat, hak ve alacak talebinde bulunulamaz. Kervan Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Teknovia İletişim Ltd. Şti. ‘in bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalacağı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları ve doğacak her türlü zararları için kullanıcının yasal sorumlusuna rücu edilir. Kervan Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Teknovia İletişim Ltd. Şti.’den hiçbir hak ve alacak talebinde bulunamazlar.
Yarışmacı tek bir ödül kazanma hakkına sahiptir. Bir kişi birden fazla yarışma ödülü kazanamaz.
Katılımcıların iletişim bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde bildirmeleri gerekmektedir. Yanlış verilen bilgiler sebebiyle ulaştırılamayan hediyelerden Kervan Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş sorumlu tutulamaz.
. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve yarışmayı kazansalar dahi kesinlikle hak iddia edemezler.Yarışmaya katılıp hediye kazanabilmek için mutlaka “bebeto” Instagram, Twitter ya da Facebook hesabı hediyeyi kazanan kişi tarafından takip edilmelidir.
Kervan Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını tespit etmesi durumunda, ilgili katılımların hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
Yarışmada belirlenen mekanizma dışında kalan ve kazananı haksız yolla etkilemeye çalışan herhangi bir işlem tespit edildiğinde, ilgili tüm kullanıcılar bu yarışma özelinde ve diğer tüm Kervan Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. yarışmaları için katılım hakkını kaybedecektir. Kervan Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin veya ilgili ajans yetkilileri tespit ettikleri bu haksız işlemle ilgili kullanıcıya herhangi bir bilgi vermek ve açıklama yapmak zorunda değillerdir. Bu haksız işlemlere örnek olarak sahte veya asılsız profillerden oy verilmesi, paylaşım yapılması, başvuru yapılması sayılabilir.
Kervan Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. yarışma katılım koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sudenazelif

  • Acemi Kampanyacı
  • **
  • İleti: 129
Ynt: Bebeto Quiz (16 Mayıs)
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2020, 00:22:11 »
Kaç defa denedim. Bu skorlar mümkün değil olmuyo