Gönderen Konu: Bahse Değer Kampanya Bilyoner  (Okunma sayısı 652 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı focaserkan

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1599
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Bahse Değer Kampanya Bilyoner
« : 13 Mart 2020, 12:08:57 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Her bir kuponundaki 10 TL'lik harcaman için 1 çekiliş hakkı!
Sen de kampanyaya katıl, her bir kuponundaki 10 TL'lik harcaman için 1 çekiliş hakkı kazan. Her oyunda şansını artır, bu müthiş hediyeleri kaçırma!

Kampanyadan yararlanmak için kampanya sayfasında yer alan katılım butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

Bu kampanya 13 Mart 2020 saat 00:00'da başlar, 17 Mayıs 2020 saat 23:59'da sona erer.

Kampanya ile nasıl çekiliş hakkı kazanırım?

Kampanyaya katılım gerçekleştirilen tarih itibariyle Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve Bilyoner'in mobil platformları (iPhone, Android ve mobil web sitesi) üzerinden yapılan her bir iddaa kuponundaki, Spor Toto kuponundaki veya Milli Piyango biletindeki 10 TL ve katları harcamalarına 1 çekiliş hakkı verilecektir.

10 TL ve katları dışında kalan küsuratlar, bir sonraki kupon ya da bilet harcamalarına dahil edilememektedir.

Örnek:

Her bir kupondaki; her 10 TL için 1 çekiliş hakkı kazanırsınız!

Oynadığınız 21 TL'lik iddaa kuponundan 2 çekiliş hakkı elde edersiniz.

Oynadığınız 29 TL'lik iddaa kuponundan 2 çekiliş hakkı elde edersiniz.

Oynadığınız 30 TL'lik iddaa kuponundan 3 çekiliş hakkı elde edersiniz.

Kampanya ile kazandığım çekiliş haklarımı nasıl öğrenebilirim?

Bilyoner üyeliğinize giriş yaparak kampanya sayfasından takip edebilirsiniz. Çekiliş hakkı bilgilerinizin güncelleme süresi yoğunluğa göre değişiklik gösterebilir. 

Kampanya çekilişi nasıl gerçekleşecektir?

Kampanya çekilişi 28 Mayıs 2020 Saat 10:00'da Türkiye Spor Yazarları Derneği Levent, Levent Cad. No: 51, Beşiktaş/İstanbul (P.K. 34330) adresinde, Milli Piyango İdaresi tarafından atanan bir görevli ve noter tarafından yapılır.

Çekiliş sonuçlarını nereden öğrenebilirim?

Çekiliş sonuçları 01 Haziran 2020 tarihli Akşam Gazetesi'nde ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitelerinde açıklanacaktır. Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.

 

Kampanya Hakkında Detaylı Bilgiler

Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi'nin 12.03.2020 tarih ve 40453693-255.01.02-E.2377 sayılı izni ile Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya 13 Mart 2020 (00:00) 17 Mayıs 2020 (23:59) tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyaya tarihleri arasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve Bilyoner'in mobil platformlarına (iPhone, Android ve mobil web sitesi) kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapan Bilyoner üyelerine, kampanyaya katılım onayı verdikten sonra internet sitesi ve mobil platformlar üzerinden yapılan her bir iddaa kuponundaki, Spor Toto kuponundaki veya Milli Piyango biletindeki 10 TL ve katları harcamalarına 1 çekiliş hakkı verilecektir. 10 TL ve katları dışında kalan küsuratlar, bir sonraki kupon ya da bilet harcamalarına dahil edilememektedir. İptal edilen kuponlar çekilişe dahil edilmeyecektir.
Kampanya çekilişi 28 Mayıs 2020 Saat 10:00'da Türkiye Spor Yazarları Derneği Levent, Levent Cad. No: 51, Beşiktaş/İstanbul (P.K. 34330) adresinde gerçekleştirilecektir. Yapılacak çekiliş sonucunda 5 adet Spor Paketi (SAMSUNG 55'' Ultra HD 4K Uydu Alıcılı Smart LED TV UE-55RU7400, Enza Arizona Tay Tüyü Koyu Gri Baba Koltuğu, Sony Playstation4 500Gb Oyun Konsolu, 2 Adet  Dualshock Kablosuz Kumanda, FIFA2020 ve NBA 2K20 oyunları içerir), 10 adet Apple iPhone 11 64 GB Akıllı Telefon (Hat ve Sim Kart dahil değildir), 5 kişiye çift kişilik tuttuğu takımın kombinesi, 1 kişiye 100.000 TL değerinde çekilemeyen BilyonPuan, 10 kişiye 10.000'er TL değerinde çekilemeyen BilyonPuan ve 50 kişiye 1.000'er TL değerinde çekilemeyen BilyonPuan verilecektir.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Çekiliş sonuçları 01 Haziran 2020 tarihinde ilan edilecektir.
Talihlilerimize taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Kazanan asil talihlilerin son başvuru tarihi aşağıda açıklanmıştır.
            Asil Son Başvuru Tarihi: 16 Haziran 2020

            Yedek Son Başvuru Tarihi: 1 Temmuz 2020

            İkramiye Son Teslim Tarihi: 21 Ağustos 2020

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.

Kampanya ve Çekiliş Kapsamında Kişisel Verilerin İşlenmesi: 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca veri sorumlusu Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş.; çekilişe katılmayı kabul edenlerin adı, soyadı, adresi, e-posta adresi, çekiliş hakkı sayısı, katılıma ilişkin tutar bilgileri çekilişin gerçekleştirilebilmesi, kazananların tespit edilebilmesi, kazananların duyurulabilmesi ve ödüllerin teslim edilebilmesi, katılım süresince gerekli denetimlerin yapılabilmesi ve çekiliş katılımının usulüne aykırı şekilde kullanımının engellenmesi amacıyla, temel hak ve özgürlüklerinize zarar verilmemesi kaydıyla meşru menfaatlerimizin yerine getirilebilmesi için zorunlu olması hukuki sebebiyle işlenecektir. Kişisel verileriniz ilgili kamu kurum ve kuruluşlarıyla, ödül kazanımına ilişkin duyurunun yapılacağı basın kuruluşu ile paylaşılacaktır. Kanununun, ilgili kişinin haklarını düzenleyen on birinci maddesinde sayılan taleplerinizi, ''Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ'' uyarınca şirketimize iletebilirsiniz. Bilyoner internet sitesi ve mobil platformlarına ilişkin aydınlatma metnini okumak için tıklayınız. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Kampanya katılımınız ile birlikte, işlenen kişisel verilerinize yönelik bilgilendirildiğinizi, Kampanya ve Çekiliş Kapsamında Kişisel Verilerin İşlenmesi maddesini okuduğunuzu kabul edersiniz.Üyelik bilgilerinizin ve katılım sırasında verdiğiniz bilgilerin doğru ve güncel olması, bu bilgilerin doğruluğunun ispatı çekilişe katılan sorumluluğundadır.

Kampanya bitiş tarihinde Bilyoner üyeliğinin aktif olması gerekmektedir. Üyeliğini iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Türkiye'de İkamet eden yabancı uyruklu vatandaşların tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda, ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibraz etmesi zorunludur.
Bilyoner İnteraktif Hizmetler A.Ş. çalışanları ve 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez. İtiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi'ne başvurulmalıdır.
Tüm çekilişler Milli Piyango İdaresi'nin denetim ve gözetiminde yapılmaktadır. Bilyoner yöneticileri ve çekilişi yürüten sorumlu ajansın yöneticileri de çekilişte hazır bulunur. Listeler, kendilerine sıra numarası verilen üyelerimizin elde ettikleri katılım hakları alt alta yazılarak belirlenir. Her bir üyeye elde ettiği katılım hakkı kadar sıra numarası verilir. (Örneğin; kampanyaya katılan Bilyoner üyesi Ali, kampanyadan toplam 500 adet çekiliş hakkı kazandıysa, listede Ali'nın ismi 500 defa alt alta yazılmış şekilde geçer.) Çekiliş, içi gözükmeyen torbalar içerisinde üzerinde numara yazılı toplarının çekilmesi ile yapılır. Her basamak için ayrı ayrı torbalardan numara çekilir. Yan yana geldiklerinde oluşan sıra numarasında hangi üye kayıtlı ise "kazanan" olarak belirlenir. Çekiliş büyük hediyeden başlayıp küçük hediyeye geçilecek şekilde, her hediye için tekrarlanır. Asil talihlilerden sonra aynı yöntemle yedek talihliler belirlenir.

Çekiliş tüm heyetin ortak imzası ile tutanak altına alınarak Ankara'ya, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'ne gönderilir. Ayrıca her çekiliş halka açık yapıldığından, sayısı değişmekle birlikte Bilyoner üyeleri de katılabilmektedir.
Kazanılan hediyeler, talihliler tarafından teslim alınmazsa yasalar gereği Milli Piyango İdaresi'nin onayladığı bir vakfa `teslim alınmayan hediyelerin piyasa değeri kadar' nakit bağış yapılır.
Çekiliş evrakları, üzerinde yayınlanmasında sakınca olan bölümler ile tüm yöneticilerin imzaları bulunduğundan aslı veya kopyası üyelere posta, mail ya da herhangi bir yöntemle gönderilemez. Ancak kampanyaya katılmış Bilyoner üyesi dilediği takdirde firmamızı ziyaret ederek geçmişe yönelik tüm çekiliş kayıtlarını yerinde inceleyebilir.
Kampanya çekilişi detayları için Müşteri Hizmetleri'mizden (0 850 272 0 272) bilgi alabilirsiniz.
Kampanya reklam çalışmalarında kullanılan görselde yer alan ürünler temsilidir. Ödüller, görsel ile farklılık gösterebilir.
Bu kampanyaya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
« Son Düzenleme: 13 Mart 2020, 13:20:59 Gönderen: admin »

Çevrimdışı junior

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 925
Ynt: Bahse Değer Kampanya Bilyoner
« Yanıtla #1 : 14 Mart 2020, 15:58:33 »
Bilyonpuan nedir ? Telefon falan alınabiliyor mu?
Bir teşekkürü çok görmeyin. Kibirin sonu FELAKET.