Kampanyalar > Biten Kampanyalar

Vodafone Hediye Çarkı Kampanyası

<< < (2/6) > >>

kampanyacı45:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinyıl olmuş 2020 akıllı telefonum hala yok  :D pinti biri değilim. gereksiz fuzuli çok şeyede para harcarım.asosyal biride değilim. hatta cemaat mensubuyum kabile gibi arkadaşlarım var.  ;D

konuyu bağlıyorum  :D

apple daha türkiyede %99 bilinmezken benim pc apple dı.apple marka hayranlığım 25 yıl vardır. ama gel görki bir iphone almıyorum. her sene şu özelliğini beğenmiyorum. her sene şu özellik çıksın alacağım diye diye alamadım bir türlü  :D

böyle kampanyalara katılamayınca iç çekiyorum o yüzden içimi dökeyim dedim  :D

--- Alıntı sonu ---

Xiaomi al Siret abi hayran olursun Xiaomi redmi 5 Plus al. 1000 tl ye bimden aldım :D

eyefive:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinyıl olmuş 2020 akıllı telefonum hala yok  :D pinti biri değilim. gereksiz fuzuli çok şeyede para harcarım.asosyal biride değilim. hatta cemaat mensubuyum kabile gibi arkadaşlarım var.  ;D

apple daha türkiyede %99 bilinmezken benim pc apple dı.apple marka hayranlığım 25 yıl vardır. ama gel görki bir iphone almıyorum. her sene şu özelliğini beğenmiyorum. her sene şu özellik çıksın alacağım diye diye alamadım bir türlü  :D

--- Alıntı sonu ---

Xiaomi al Siret abi hayran olursun Xiaomi redmi 5 Plus al. 1000 tl ye bimden aldım :D

--- Alıntı sonu ---

youtuber olmam lazım kamerası 4k olması lazım :D .yoksa oda iyi telefon  :D bu yaz full multimediaya terfi edeceğim gibi  :D

eyefive:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinyıl olmuş 2020 akıllı telefonum hala yok  :D pinti biri değilim. gereksiz fuzuli çok şeyede para harcarım.asosyal biride değilim. hatta cemaat mensubuyum kabile gibi arkadaşlarım var.  ;D

iki firmada tarih oldu tabii,ben beğenmeyince piyasadanda silindiler gibi  ;D

--- Alıntı sonu ---
Babam eski işyerinden iş arkadaşına şirket ödül olarakiPhone 3G vermişti. Adam naylonunu bile açmadan alıp telefoncuya satmış.

--- Alıntı sonu ---

bende 1 proje,slogan yarışmasından 2 veya 3 telefon kazanmıştım. 10 sene içinde. 1 blackberry curve,1 windows phone nokia  :D iphone olsa satmazdım galiba  :D

photomania:
Turkcell'den gelip 1 katılım da ben yaptım.

BMW'lerden biri benim, kalan 4'ü sizin olsun  :D

Darkjuva:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinBu nasıl bonkör bir çekiliş kampanyasıdır böyle.. Ödüllere bak hele adetlerine bak hele

250.000.000 (İkiYüzElliMİLYON) katılım olur mu?

--- Alıntı sonu ---
toplam 3,2 milyon tl ikramiye var, ben hattımı vdf a taşıdım mecburen.

--- Alıntı sonu ---
Bende taşıdım hattımı,
İnşallah birşeyler kazanırız da değer.
Hiç yarışmalardan araba kazanmadım nasıl duygu merak ediyorum. Allah nasip eder inşallah (amin)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git