Gönderen Konu: Vodafone Hediye Çarkı Kampanyası  (Okunma sayısı 7830 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
Vodafone Hediye Çarkı Kampanyası
« : 04 Şubat 2020, 00:53:25 »
Çekilişte;
5 kişi Yeni BMW 118i First Edition Sport line 2020 model otomobil,
25 kişi Vespa Primavera 50cc 2020 model motosiklet,
100 kişi Apple iPhone 11 64GB Cep telefonu ,
500 kişi Apple Airpods ve Şarj Kutusu ikramiyesi kazanacaktır.

Kampanya kapsamında çekiliş 3 Şubat– 29 Mart 2020 tarihleri arasında katılıma açıktır.
Çekilişte; 5 kişi Yeni BMW 118i First Edition Sport line 2020 model otomobil, 25 kişi Vespa Primavera 50cc 2020 model motosiklet, 100 kişi Apple iPhone 11 64GB Cep telefonu , 500 kişi Apple Airpods ve Şarj Kutusu ikramiyesi kazanacaktır.
Görsellerde ve reklamda belirltilen hediyeler temsilidir. Ürün renginde değişiklik olabilir.
Bilgilerin doğru girilmemesi ve çekiliş sonrası kişiye ulaşılamama gibi durumlardan Vodafone sorumlu değildir.
Düzenleyici Kuruluş: Bu Çekiliş, Büyükdere Cad. No: 251 Maslak, 34398, Sarıyer/İSTANBUL adresinde mukim Vodafone Telekomünikasyon AŞ (“Vodafone”) tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 24.01.2020 tarihli ve 58259698- 255.01.02-E.839 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
Bu Çekilişe katıldığınız takdirde bu hüküm ve şartlara uymayı kabul etmiş olursunuz. Bu Çekilişe nasıl katılacağınıza dair detayları içeren tüm bilgiler, hüküm ve şartların parçasını teşkil eder.
Çekilişe Katılım Tarihleri: Çekilişe katılım, 03.02.2020 gecesi 00:01’de başlayıp 29.03.2020 akşamı 23:59’da sona erecektir. Bu tarih-saat aralığı dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır.
Çekilişe Katılım: Çekiliş Katılım tarihleri içerisinde, Türkiye genelinde tüm GSM operatörleri aboneleri Vodafone Yanımda mobil uygulamasını Apple Store veya Google Play üzerinden indirip (ücretsiz) uygulamaya kayıt olup, ad, soyad, adres ve telefon bilgilerini girip Fırsatlar Dünyası alanından çarkı çevirip, Vodafone abonelerine çarkı çevirdikleri her hafta için 1, diğer operatör abonelerine ise kampanya süresince 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım Vodafone aboneleri için 8, diğer operatör aboneleri için 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanyaya tüm GSM operatörleri bireysel aboneleri katılabilir. Hattı kısıtlı veya aktif olmayan bireysel aboneler çekilişe katılamazlar. Kampanya tarihleri arasında hattını kapatan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. Çekilişe katılım ücretsizdir. Vodafone ve Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promos. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Çalışanları, çalışanların birinci derece yakınları, 18 yaşından küçükler ve kurumsal aboneler çekilişe katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Vodafone müşterileri için hat sahibi/kullanıcıları, diğer operatör katılımcıları için sisteme girilen isim soy isim ve kullanıcısı oldukları telefon numarası bilgisi üzerinden şahsen katılım yapabilir. Başkası adına katılım sağlanamaz. Bilgilerin doğru girilmemesi ve çekiliş sonrası kişiye ulaşılamama gibi durumlardan Vodafone sorumlu değildir.
Çekilişin Gerçekleştirilmesi: Çekiliş, 15.04.2020 tarihinde, 11:00’de, Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. tarafından Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Araba ikramiyesi için 5 asil ve 10 yedek, motosiklet ikramiyesi için 25 asil ve 50 yedek, telefon ikramiyesi için 100 asil ve 100 yedek, kulaklık ikramiyesi için 500 asil ve 500 yedek talihli belirlenecektir.
Kazananların Duyurulması: Kazananlar, 20.04.2020 tarihli Milliyet Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ödül kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
Ödüller: Çekilişte 5 kişi 270.929,47 TL değerinde Yeni BMW 118i First Edition Sport line 2020 model otomobil, 25 kişi 22.950,00 TL değerinde Vespa Primavera 50cc 2020 model motosiklet, 100 kişi 7.299,00 TL değerinde Apple iPhone 11 64GB Cep telefonu ve 500 kişi 1.099,00 TL değerinde Apple Airpods ve Şarj Kutusu ikramiyesi C2 General kazanacaktır. Kazanılan ödül devredilemez, nakde veya başka mala çevrilemez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Ödüller İçin Başvuru: Kazanan asiller, ödülün teslimi için en geç 05.05.2020 tarihine kadar, yedek kazananlar ise, en geç 20.05.2020 tarihine kadar kimlikleri ile Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promos. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ye başvurmaları halinde ödüllerini teslim almaya hak kazanacaklardır.
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2020, 00:07:05 Gönderen: gulem61 »

Çevrimiçi eyefive

• Usta Kampanyacı
Ynt: Vodafone Hediye Çarkı Kampanyası
« Yanıtla #1 : 04 Şubat 2020, 13:41:42 »
vodafone kontör yükleyip katılıyorduk o sandım birden  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2020, 17:36:05 »
Bu nasıl bonkör bir çekiliş kampanyasıdır böyle.. Ödüllere bak hele adetlerine bak hele

250.000.000 (İkiYüzElliMİLYON) katılım olur mu?

Çevrimdışı C.K.

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2020, 23:01:21 »
Katılmak için onaylıyorum butonunu tıkla diyor ne bir metin var ne birşey. Neyi onaylatiyor acaba?
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimiçi eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2020, 10:39:23 »
yıl olmuş 2020 akıllı telefonum hala yok  :D pinti biri değilim. gereksiz fuzuli çok şeyede para harcarım.asosyal biride değilim. hatta cemaat mensubuyum kabile gibi arkadaşlarım var.  ;D

konuyu bağlıyorum  :D

apple daha türkiyede %99 bilinmezken benim pc apple dı.apple marka hayranlığım 25 yıl vardır. ama gel görki bir iphone almıyorum. her sene şu özelliğini beğenmiyorum. her sene şu özellik çıksın alacağım diye diye alamadım bir türlü  :D

böyle kampanyalara katılamayınca iç çekiyorum o yüzden içimi dökeyim dedim  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2020, 08:33:54 »
yıl olmuş 2020 akıllı telefonum hala yok  :D pinti biri değilim. gereksiz fuzuli çok şeyede para harcarım.asosyal biride değilim. hatta cemaat mensubuyum kabile gibi arkadaşlarım var.  ;D

apple daha türkiyede %99 bilinmezken benim pc apple dı.apple marka hayranlığım 25 yıl vardır. ama gel görki bir iphone almıyorum. her sene şu özelliğini beğenmiyorum. her sene şu özellik çıksın alacağım diye diye alamadım bir türlü  :D

Xiaomi al Siret abi hayran olursun Xiaomi redmi 5 Plus al. 1000 tl ye bimden aldım :D

Çevrimiçi eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 06 Şubat 2020, 11:41:25 »

Xiaomi al Siret abi hayran olursun Xiaomi redmi 5 Plus al. 1000 tl ye bimden aldım :D

youtuber olmam lazım kamerası 4k olması lazım :D .yoksa oda iyi telefon  :D bu yaz full multimediaya terfi edeceğim gibi  :D

Çevrimiçi eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 06 Şubat 2020, 11:44:18 »

iki firmada tarih oldu tabii,ben beğenmeyince piyasadanda silindiler gibi  ;D

Babam eski işyerinden iş arkadaşına şirket ödül olarakiPhone 3G vermişti. Adam naylonunu bile açmadan alıp telefoncuya satmış.

bende 1 proje,slogan yarışmasından 2 veya 3 telefon kazanmıştım. 10 sene içinde. 1 blackberry curve,1 windows phone nokia  :D iphone olsa satmazdım galiba  :D
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2020, 11:45:28 Gönderen: eyefive »

Çevrimdışı photomania

• Usta Kampanyacı
    • Vizörden gördüklerim
« Yanıtla #8 : 21 Şubat 2020, 19:45:07 »
Turkcell'den gelip 1 katılım da ben yaptım.

BMW'lerden biri benim, kalan 4'ü sizin olsun  :D
"Herkesin vizörden gördüğü farklıdır. Ne gördüğümüz aslında kim olduğumuzdur."

Çevrimdışı Darkjuva

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 22 Şubat 2020, 18:06:34 »
Bu nasıl bonkör bir çekiliş kampanyasıdır böyle.. Ödüllere bak hele adetlerine bak hele

250.000.000 (İkiYüzElliMİLYON) katılım olur mu?
toplam 3,2 milyon tl ikramiye var, ben hattımı vdf a taşıdım mecburen.
Bende taşıdım hattımı,
İnşallah birşeyler kazanırız da değer.
Hiç yarışmalardan araba kazanmadım nasıl duygu merak ediyorum. Allah nasip eder inşallah (amin)