Gönderen Konu: Kanyon Sevgililer Günü Kampanyası  (Okunma sayısı 954 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
Kanyon Sevgililer Günü Kampanyası
« : 04 Şubat 2020, 00:36:16 »
18 kişiye THY 200.000 mil (değeri: 25.000,00 TL)

Bu kampanya Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 30.01.2020 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.987 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 01.02.2020(Saat:10.00)-18.02.2020(Saat:22.00) tarihleri arasında İstanbul ilinde bulunan Kanyon AVM içindeki mağazalardan (Kanyon AVM içerisinde bulunan döviz bürosu işlemlerine ait makbuzlar, otopark-vale fişleri, bankalardan/atm’lerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek alımları, şans ve talih oyunu harcamaları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/faturaları, hediye çeki ve gift kart ile yapılan alışverişler kampanyadan hariçtir) tek seferde 250 TL ve katları tutarında (her 250 TL'ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya standına gelip fiş/faturalarını ibraz eden müşteriler, üzerinde çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir. (Kampanya bitiş tarihi 18.02.2020 saat:22.00 olup, katılım noktasından son e-fatura giriş tarihi 20.02.2020 saat:20.00’dır.) Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcı ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılamaz. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden katılımcıların çekiliş hakları da iptal edilecektir. Mali değeri olmayan belgeler ile fiş/fatura/e-fatura dışındaki (bilgi fişi, tahsilat makbuzu, sipariş fişi vb.) belgeler geçerli değildir. Fiş/fatura fotokopisi ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Fiş/fatura/e-faturanın AVM içinde bulunan mağazadan kesilmiş olması zorunludur. AVM’deki mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Kanyon AVM mağazalarından yapılmış olsa bile) kampanyaya dahil edilmez. Özel indirimli faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir. E-fatura ile katılımda, sadece Kanyon AVM mağazalarından yapılan alışverişe ait e-faturanın bilgisayar görüntüsünün bastırılarak kayıt görevlisine ibrazı ve bir nüshasının çekiliş kayıt noktasına bırakılması şartıyla kampanyaya katılım yapılabilir. E-fatura ile katılımda (e-arşiv faturalar katılımcının mail adresine gönderilmektedir.) sadece Kanyon AVM mağazalarından yapılan alışverişe ait e-faturaların bilgisayar görüntüsünün bastırılarak kayıt görevlisine ibrazı ve 1 nüshasının çekiliş kayıt noktasına bırakılması şartı ile kampanyaya katılım yapılabilir. Katılımcılar fiş/fatura/e-faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir. Çekilişte 18 kişi THY 200.000 mil (değeri: 25.000,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. Millerin son kullanım tarihi 31.12.2020’dir. Kazanılan miller, talihliden başkası tarafından kullanılamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. Çekiliş 25.02.2020 tarihinde saat 11:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 28.02.2020 tarihinde Takvim Gazetesi Türkiye Baskısında duyurulacaktır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler 14.03.2020 tarihine kadar, yedek talihliler 29.03.2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri, iletişim bilgileri, ikramiye kazandıkları fiş/fatura/e-faturaları ve bilgisayar çıktıları ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu/İstanbul adresindeki ofisine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. İkramiye tesliminde fiş/fatura/e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş., Kanyon AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, Kanyon AVM içinde hizmet veren taşeron firma çalışanları, tüzel kişiler, U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihliye aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.