Gönderen Konu: Eczacıbaşı Kültür Sanat Kart (18-25 yaş öğrenci) 250tl  (Okunma sayısı 911 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iber

  • Acemi Kampanyacı
  • **
  • İleti: 201
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

çekiliş, 4 Şubat 2020 tarihinde saat 10.00’da Salon İKSV’de başlar (Nejat Eczacıbaşı Binası, Sadi Konuralp Caddesi No: 5 Şişhane, İstanbul).
Çekiliş sonucunda 2.000 asil, 1.500 yedek öğrenci belirlenir.
Çekiliş sonuçları 9 Şubat 2020 tarihinde Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde ve kultursanatkart.com adresinde açıklanır.
Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilere e-posta ve taahhütlü posta yolu ile bilgilendirme sağlanır. Eğer e-posta bilgileri ve adresi eksik, güncel değil ya da ulaşılamıyor ise gazete ve web sitesinde duyurusu yapılır, ayrı bir beyanatta bulunulmaz.
Asil talihliler, kartlarını 10-24 Şubat 2020 tarihlerinde teslim alabilirler. Asil talihlilerden kartlarını teslim alamayan olması durumunda sırayla bilgilendirme yapılacak yedek talihliler de 25 Şubat-9 Mart tarihlerinde kartlarını teslim alabilirler. Yedek talihliler arasından kart almaya hak kazanan talihlilere 25 Şubat’ta bilgilendirme yapılacaktır.

Kartınızı İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da aşağıda görebileceğiniz tarihlerde ve adreslerden teslim alabilirsiniz. Kartınızı İstanbul dışındaki dağıtım noktalarından teslim almak istiyorsanız talebinizi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine en geç 18 Şubat’a kadar bildirmeniz gerekmektedir. Kartınız, İstanbul dışında istediğiniz dağıtım noktasına ancak talepte bulunduğunuz takdirde gönderilecek, 18 Şubat’tan sonra talepte bulunsanız dahi kartınızı İstanbul’dan teslim almanız gerekecektir. Kartınızı teslim almak için güncel ve geçerli öğrenci kimliğinizi ve kamu kuruluşları tarafından düzenlenmiş fotoğraflı kimlik belgenizi göstererek başvuru sırasında verdiğiniz bilgileri onaylatmalısınız.

Belirtilen tarihler arasında kartınızı teslim almaya gelmemeniz, fotoğraflı kimlik belgenizin veya öğrenci kimliğinizin eksik veya geçersiz olması, başvuru sırasında 18-25 yaş arasında veya üniversite öğrencisi olmadığınızın belirlenmesi ya da belgelerinizin başvurunuzla eşleşmemesi durumunda kartı alma hakkınızı kaybedeceğinizi hatırlatırız.

KARTINIZI İSTANBUL’DAN TESLİM ALACAKSANIZ
Tarihler: 10-24 Şubat 2020
Yer: Salon İKSV fuaye alanı (Nejat Eczacıbaşı Binası, Sadi Konuralp Caddesi, No: 5, Şişhane, Beyoğlu)
Gün ve saatler: Haftanın her günü, 10.00–17.00

KARTINIZI ANKARA’DAN TESLİM ALACAKSANIZ *
Tarihler: 12-24 Şubat 2020
Yer: Biletix Ankara Genel Müdürlüğü (Dr. Mediha Eldem Sok. No:71/7 Kocatepe - Ankara / TÜRKİYE)
Gün ve saatler: Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri, 10.00-17.00
ARTINIZI İZMİR’DEN TESLİM ALACAKSANIZ *
Tarihler: 12-24 Şubat 2020
Yer: Biletix İzmir Genel Müdürlüğü (1378 Sokak, Münir Birsel Caddesi, No: 4, Kat 6, Daire 601, Kordon İşhanı, Alsancak, İzmir)
Gün ve saatler: Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri, 10.00-17.00

KARTINIZI ANTALYA’DAN TESLİM ALACAKSANIZ
Tarihler: 12-24 Şubat 2020
Yer: Biletix Antalya Genel Müdürlüğü (Demirci Kara Mahallesi, Burhanettin Onat Caddesi, Murat Zeybek Apartmanı, A Blok, No: 93/11, 88018 Antalya)
Gün ve saatler: Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri, 10.00-17.00

* Eczacıbaşı Kültür Sanat Kart’ınızı İstanbul dışındaki hangi şehirden teslim alacağınızı 18 Şubat’a kadar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine bildirmeniz gerekmektedir.

DAĞITIM NOKTASI BULUNAN BİR ŞEHİRDE YAŞAMIYORSANIZ *
Eğer İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya dışında eğitim görüyorsanız, kartınızı teslim almak için dağıtım noktalarına yapacağınız şehirlerarası seyahatlerin 50 TL - 150 TL arasındaki masrafı İKSV tarafından karşılanacaktır. Bu tutar, yolculuk ettiğiniz şehirler arasındaki mesafeye göre hesaplanır. Kartınızı İstanbul’a gelerek alacaksanız kart teslimatı esnasında yolculuk biletinizi göstererek yol yardımınızı nakit olarak temin edebilirsiniz. Eğer yolculuğunuzu İstanbul dışındaki bir dağıtım noktasına doğru yaptıysanız yol yardımından yararlanmak için Eczacıbaşı Kültür Sanat Kart'ınızı ve yolculuk biletinizi aynı kare içinde tarayarak IBAN numaranız ile birlikte Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine e-posta göndermelisiniz. E-postanız İKSV’ye ulaştıktan sonra bir ay içerisinde ödemeniz banka hesabınıza yatırılacaktır.
Kart teslimatı sırasında gösterilmesi gereken belgeler:
* Öğrenci kimliği
* Fotoğraflı, kamu kuruluşları tarafından düzenlenmiş kimlik
* Kazandığınıza dair yollanan e-posta
Yukarıda ilan edilen tarihlerde istenilen belgeler ile bizzat başvurarak kartı imza karşılığı teslim almayan talihlilere kartları teslim edilmez, talihliler bu durumda hiçbir hak iddia edemez.

Çevrimdışı Serapy

  • Yeni Kampanyacı
  • *
  • İleti: 2
Ynt: Eczacıbaşı Kültür Sanat Kart (18-25 yaş öğrenci) 250tl
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2020, 15:05:03 »
Benimde olsa fena olmaz

Çevrimdışı junior

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 968
Ynt: Eczacıbaşı Kültür Sanat Kart (18-25 yaş öğrenci) 250tl
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2020, 19:08:20 »
tebrikler ya, tam öğrenci işi. en ince detayına kadar düşünmüşler. Allah razı olsun. Katıldım hemen. Bu eskiden hafta içi bir gün zaten herkese ücretsizdi. Ben kardeşimle gezmiştim.
Bir teşekkürü çok görmeyin. Kibirin sonu FELAKET.