Gönderen Konu: Doraemon İcat Yarışması (11 Kasım)  (Okunma sayısı 1006 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

  • Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9330
    • Her Gün Kampanya
Doraemon İcat Yarışması (11 Kasım)
« : 09 Ekim 2019, 20:43:14 »
3 Kişiye tablet hediye, ilk 10'a girenlere ürün seti hediye.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Katılım Şartları:

Bu yarışma, T.C. sınırları içerisinde ikamet eden, 12 Kasım 2010 – 11 Kasım 2014 tarihleri arasında doğan çocuklar arasında düzenlenmiştir.
Yarışmanın konusu; Doraemon’un icatlarına benzer bir icadı hayal etmek olarak belirlenmiştir.
Her yarışmacı en fazla 2 icat tasarımı ile yarışmaya katılabilir. Her yarışmacı sadece 1 kez ödüle hak kazanabilir ve yarışmaya katılım ücretsizdir.
Yarışmaya katılım 1 Ekim 2019 – 11 Kasım 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
Yarışmaya katılım için gönderilen çalışmaların değerlendirilmesi ve kazananların belirlenmesi, AI Türkiye yöneticilerinden oluşan seçici kurul tarafından yapılacaktır ve bir yetişkinin yardımıyla yapıldığı şüphesini uyandıran çalışmalar değerlendirmeye alınmayacaktır.
Yarışmacılar, 18 Yaşından küçük olduğundan, ancak veli veya kanuni temsilcilerinin izinleri ile yarışmaya katılabilirler. Veli veya kanuni temsilcilerinin izinlerini almadan yarışmaya katılan yarışmacılara, kazansalar dahi ödülleri verilmez. Gerek görülmesi halinde veli veya kanuni temsilcinin katılımcıya verdiği izinin yazılı olarak AI Türkiye’ye bildirilmesi talep edilebilir. Kazanan yarışmacıların ödülleri veli veya kanuni temsilcilerine gönderilir/teslim edilir.
AI Türkiye çalışanlarının ve ajanslarında çalışanların çocukları ya da 2. dereceye kadar yakınları yarışmaya katılamazlar.
Ödüllendirme şu şekilde yapılacaktır:
Yarışmanın birincisi Samsung Galaxy Tab A SM-T, ikincisi Samsung Galaxy Tab E SM-T560 üçüncüsü Samsung Galaxy Tab A 8 SM-T290 kazanacak, ayrıca ilk 3`ten sonra ilk 10`a giren yarışmacılar Doraemon lisanslı ürünlerden oluşan hediye paketi kazanacaktır.
Yarışma sonuçları 22 Kasım 2019 tarihinden itibaren “www.icatyarismasi.com” web sitesinde ve Kondosan Youtube çocuk kanalında yayınlanacaktır. Dereceye giren yarışmacılarla; yarışmaya katılırken verdikleri iletişim adreslerinden iletişime geçilerek kazanılan hediyeler, ödüllerinin ilanını takiben 1 ay içinde, yarışmacının katılım sırasında bildiği adrese kargo ile gönderilecektir. Belirlenen 1 aylık sürede kendisine ulaşılamayan yarışmacıların ödül hakkı bir sonraki yarışmacıya geçer. Yarışmacıların iletişim bilgilerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan ve/veya sair sorunlardan AI Türkiye sorumlu tutulamaz.
Ödülün kargodan teslim alınırken, doğru, sağlam ve eksiksiz olduğunu kontrol ederek teslim almak, teslim alan kişinin sorumluluğundadır. Ürün teslim belgesi imzalandıktan sonra doğabilecek herhangi bir sorundan AI Türkiye sorumlu değildir.
Yarışmada kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez, para ile satılamaz ve/veya ödülün nakit ve/veya mal karşılığı talep edilemez. AI Türkiye, sebep bildirmeksizin ödülleri değiştirme hakkına sahiptir.
Tablet ödülleri ile Hediye Paketi içerisinde yer alan ürünler ile ilgili görsel ve tanıtımlarında yer alan resimler ve özellikler temsili olup, gerçek ürün ile resimdeki ürün arasında içerik, renk, boy ve benzeri fiziksel özelliklerde farklılık olabilir.
Yarışmaya katılan eserlere ait, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat hükümlerince eser sahibine ait tüm haklar AI Türkiye’ye devredilmiş sayılır. Yarışmaya katılmakla yarışmacılar, yarışmaya katılan tüm eserlerinin, resimlerinin (vb), kendi isimleri kullanılarak veya kullanılmadan, görsel malzeme, iletişim malzemesi, her türlü materyal ve eşya üzerinde kullanılması, TV, gazete, dergi, internet, basılı broşür görsel malzeme gibi görsel, işitsel ve basılı alanlarda yayınlanması için tüm işleme, çoğaltma, yayma, temsil, kiralama, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim, yeniden yayınlanması suretiyle umuma iletim hakları,bu hakları üçüncü kişilere devretme hakkı ve her türlü surette münhasıran veya gayrimünhasıran kullandırtma hakkı da dahil ve bunlarla sınırlı olmamak üzere olmak üzere, kısaca tüm haklarını, herhangi bir zaman sınırlaması olmaksızın, bedelsiz olarak AI Türkiye’ye devrettiklerini kabul etmiş sayılır.
Yarışmaya katılacak eserler; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine mail yoluyla veya aşağıda belirtilen adrese iadeli taahhütlü posta, elden teslim, kargo teslimat vasıtasıyla ulaştırılmalıdır:Animation International Türkiye Akatlar Mahallesi Menekşe Sk. 6. Gazeteciler Sitesi No:43 34335 Beşiktaş/Istanbul
Eserlerle birlikte yarışmacının; adı soyadı, doğum tarihi (gün/ay/yıl olarak), velisinin/kanuni temsilcisinin adı soyadı, açık ev adresi, telefon numaraları, veli/kanuni temsilcinin varsa elektronik posta adresi açık ve anlaşılır bir şekilde yazılarak gönderilmelidir. Bilgileri eksik olan yarışmacıların eserleri değerlendirmeye alınmayacaktır.
Yarışmaya katılacak eserlerin veliler veya kanuni temsilciler tarafından, katılımcı bilgilerini de içerecek şekilde en geç 11 Kasım 2019 saat 23:59’a kadar yukarıda belirtilen yöntemlerden biri ile AI Türkiye’ye ulaştırılmış olması gerekmektedir. Bu tarih ve saatten sonra gönderilen resimler yarışmaya dahil olmayacaktır. Gönderim sürecindeki aksaklıklar (postanın/kargonun geç ulaşması, resmin postada/kargoda kaybolması gibi…) nedeniyle geç ulaşan veya hiç ulaşmayan resimlerden dolayı AI Türkiye hiçbir şekilde sorumlu değildir.
E-posta yoluyla iletilen çalışma dosyalarının açılamaması, bozuk veya düşük görüntü kalitesinde olması, vb nedenlerle okunamaması durumunda eserler değerlendirmeye alınamaz ve bu durumdan AI Türkiye sorumlu tutulamaz.
AI Türkiye her zaman, önceden herhangi bir bildirim ve/veya ilan yapmaksızın yarışmayı tek taraflı olarak iptal edebilir, durdurabilir ve/veya yarışmanın koşullarını değiştirebilir. Yarışmanın ertelenmesi, iptali ve/veya koşulların değiştirilmesi halinde AI Türkiye’ye karşı herhangi bir hak iddia edilemez.
Yarışmaya katılan herkes Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde yer alan iş bu Doraemon İcat Yarışması koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin