Gönderen Konu: 10 kişiye LG Q60 test grubuna dahil olma şansı.  (Okunma sayısı 844 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı junior

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Neden LG Q60 test ekibinde senin olman gerektiğini yaz, 10 kişiden biri ol. Katılım koşulları ancak buldum, instagramda yayınlandı. yarışma aktiftir.

Kazananlar daha sonradan gönderilen LGQ60 telefonları ile 3 etaplı görevlerini yapmaları gerekmektedir. Bu görevleri yapmadıkları takdirde kazanılan telefon ile ilgili kazanan kişi hakkında hukuksal süreç başlatılacaktır.

Google dan fotoğraf araklamacılar başlarına bela alırlar. benden demesi , uzak dursunlar. Testçiler verilen görevleri yapmaları lazım.

« Son Düzenleme: 08 Ekim 2019, 19:36:33 Gönderen: junior »
Bir teşekkürü çok görmeyin. Kibirin sonu FELAKET.

Çevrimdışı junior

• Usta Kampanyacı
Ynt: 10 kişiye LG Q60 test grubuna dahil olma şansı.
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2019, 19:23:54 »
1. Bu yarışma 08.10.2019 saat 00:00 ve 10.10.2019 saat 23:59 tarihleri arasında aktif olacaktır.
2. Yarışmada sorulacak sorulara cevap verenler ve katılım formundaki bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde dolduran katılımcılar arasından seçilecek kişiler LGQ60 telefonunu kazanacaktır.
3. Ödül kazananlar ” Neden LGQ60 test grubunda olmak istiyorsun?” açık uçlu sorusuna verilmiş cevaplar arasından juri tarafından uygunluk ve yaratıcılık gibi kriterlere göre değerlendirilip seçilecektir.

Juri üyeleri

• Junguk Yoon - LG Mobil Ürün Müdürü
• Yavuz Savaş - LG Mobil Pazarlama Müdürü
• Erkan Terzi - LG Pazarlama Bölüm Başkanı
• Ahmet Göker - Markakod Ajans Başkanı
4. Kazananlar, juri değerlendirmesi sonrasında LG Türkiye Facebook sayfasından açıklanacaktır.Katılımcının formda belirtmiş olduğu adrese en fazla 15 gün içerisinde kargo ile gönderilecektir.
5. Kazananlar daha sonradan gönderilen LGQ60 telefonları ile 3 etaplı görevlerini yapmaları gerekmektedir. Bu görevleri yapmadıkları takdirde kazanılan telefon ile ilgili kazanan kişihakkında hukuksal süreç başlatılacaktır.

Etaplarımız;

• İkili kamera ile yaratıcı fotoğraf,
• Genel kadrajlı yaratıcı fotoğraf
• Genel video çekim
• Ürün hakkında ayrıntılı yorumları
6. Yarışma 18 yaş ve üstü herkese açıktır.
7. LG Electronics Ticaret A.Ş (LG Türkiye) ve Markakod Reklam, Tasarım ve Yazılım Ltd. Şti.(Markakod) kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını tespit etmesi durumunda yarışmacının o ana kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkınısaklı tutar.
8. LG Türkiye ve Markakod, bu yarışmaya katılıme snasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklık lardandolayı (internet hızının düşükolması,bağlantının kopması, vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
9. Kazanılan ödülün karşılığının talebi mümkün değildir.
10. Katılımcılar uygulama dahilinde verdikleri kişisel bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ederler. Bilgilerin eksik veya yanlışolması nedeniyle kullanıcıya ulaşılamamasından, LG Türkiye ve Markakod kesinlikle sorumlu tutulamaz.
11. LG Türkiye ve Markakod kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. LG Türkiye ve Markakod’un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi LG Türkiye ve Markakod’un sorumluluğun dadeğildir.
12. LG Türkiye’nin yarışma şartlarını değiştirme,yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkı saklıdır.
13. LG Türkiye ve Markakod çalışanları bu uygulamaya katılsalar da değerlendirmeye tabii tutulmayacaklardır.
14. Yarışma kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan, LG Türkiye ve Markakod sorumlu tutulamaz.
15. LG Türkiye katılımcının e-posta adresine ve kampanya kapsamında iletilen mobil telefon numarasına LG Türkiye ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkınısaklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılır.
16. Kampanyaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmişsayılır.

Katılım Koşulları
LG Q60
LG Electronics'in dünya çapında düzenlediği LGQ60 "kullanıcı deneyimi" etkinliğine katılan tüm kullanıcılar, Neden LGQ60 test grubunda olmak istiyorsun? sorusunun cevabını anlatıyor ve ödülüne kavuşuyor. Kazanan kullacılarımızın LGQ60 ile ilgili deneyimlerini ikili fotoğraf, Geniş açı fotoğraf, video ve yorumlarıyla birlikte mikro sitemizde paylaşıyoruz. Sizde hemen katılın ve LGQ60 kazanarak, deneyimlerinizi bizlerle paylaşma fırsatını yakalayın.

Katıl

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 08 Ekim 2019, 21:12:08 »
küçümsemiyorum ama fiyatı 1.495-1499 lira olan bir tel için bu kampanyayı yapmak yani olmamış.ver en yeni çıkan en üst modelini yap bu kampanyayı.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı junior

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 08 Ekim 2019, 21:14:53 »
küçümsemiyorum ama fiyatı 1.495-1499 lira olan bir tel için bu kampanyayı yapmak yani olmamış.ver en yeni çıkan en üst modelini yap bu kampanyayı.
abi çoğu instagramda iphone 8 falan veriyoruz diyor ama hikaye. çekiliş var yazıp sonra bırakıyorlar. bu hem yarışma hem de 2 günde verecekler. hani adam 1 aylık açmamış yarışmayı. bana cazip geldi, öğrenciyim zaman bol. gider verilen etkinlikleri harika zaman ayırıp yaparım

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 08 Ekim 2019, 21:21:03 »
abi çoğu instagramda iphone 8 falan veriyoruz diyor ama hikaye. çekiliş var yazıp sonra bırakıyorlar. bu hem yarışma hem de 2 günde verecekler. hani adam 1 aylık açmamış yarışmayı. bana cazip geldi, öğrenciyim zaman bol. gider verilen etkinlikleri harika zaman ayırıp yaparım

ben son model iphone versede katılmam ekrana çıkmayı sevmeyenlerdenim esas sebeb bu  :D sizin için maksat güzellik olsun dedim  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı junior

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 11 Ekim 2019, 20:44:47 »
direk sitelerinden kopyalamıştım. şükür kopyalamışım.

1. Bu yarışma 08.10.2019 saat 00:00 ve 10.10.2019 saat 23:59 tarihleri arasında aktif olacaktır.

şu an koşulları değişmişler.

1. Bu yarışma 08.10.2019 saat 00:00 ve 10.11.2019  saat 23:59 tarihleri arasında aktif olacaktır.

:o :o :o :o :o :o :o

kafadan 1 ay uzattılar. tüm cazibesi öldü, o kadar katılımı nasıl okuyacaklarsa. benim gibi lise , üniversite öğrencisi stajyere okutur, eletirler.

Çevrimdışı focaserkan

• Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #6 : 12 Ekim 2019, 00:01:24 »
direk sitelerinden kopyalamıştım. şükür kopyalamışım.

şu an koşulları değişmişler.

1. Bu yarışma 08.10.2019 saat 00:00 ve 10.11.2019  saat 23:59 tarihleri arasında aktif olacaktır.

:o :o :o :o :o :o :o

kafadan 1 ay uzattılar. tüm cazibesi öldü, o kadar katılımı nasıl okuyacaklarsa. benim gibi lise , üniversite öğrencisi stajyere okutur, eletirler.

Şaşırmana gerek yok Lg bunu sürekli yapıyor katılım sürekli uzar Lg kampanyalarında :)

Çevrimdışı yağmuray

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 12 Ekim 2019, 22:13:29 »
Linkten giriyorum formu doldurduktan sonra gönder butonu aktif olmuyor.o kadar sey yazmistim sayfa tekrardan yenileniyor bu gönderilmemistir degilmi? Yukardaki  uyarici aciklamayi okuduktan sonra vazgectim katilmaktan cunku :o

Çevrimdışı lanset99

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 12 Ekim 2019, 23:34:22 »
Linkten giriyorum formu doldurduktan sonra gönder butonu aktif olmuyor.o kadar sey yazmistim sayfa tekrardan yenileniyor bu gönderilmemistir degilmi? Yukardaki  uyarici aciklamayi okuduktan sonra vazgectim katilmaktan cunku :o
Galiba site bozuk bende de aynısı oldu ugrasmaktan biktim bende vazgeçtim