Gönderen Konu: Power FM Amsterdam Dance Event (09.10.2019)  (Okunma sayısı 268 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 13593
Power FM Amsterdam Dance Event (09.10.2019)
« : 03 Ekim 2019, 08:50:14 »
POWER FM KATILIM KOŞULLARI

- Bu yarışmaya, 18 yaşını doldurmuş olan T.C vatandaşları katılabilir.
- Talihlinin belirlenecek konser tarihini de içine alan ve en az o tarihten itibaren  6 ay geçerli pasaportunun bulunması gereklidir.
- Talihlinin gidilecek ülkeye geçerli vizesinin olması şarttır. Yarışmaya katılan dinleyici vizesi olduğunu kabul eder. Talihli, hakkında Power Fm tarafından istenildiği zaman bilgi vermek ve belge paylaşmakla yükümlüdür.
- Kampanyaya dahil olan servis ve hizmetler aşağıdaki şekildedir:
-Uluslararası Havaalanı olan Türkiye şehirlerinden ekonomi sınıf çift kişilik gidiş – dönüş uçak bileti
- Belirtilen tarihlerde ve belirtilen kategoride çift kişilik konser bileti (PowerFM gerekli gördüğünde konser bilet tarihini ve kategorisini değiştirebilir ve talihliye bilgisini verir)

- Konserin organize edildiği şehirde havaalanı – otel – havaalanı transferi, belirtilen gece sayısı kadar 4 yıldız ya da butik otellerde vb tek kişilik oda & kahvaltı konaklama Seyahat sağlık sigortası.


- Yukarıda belirtilen hizmet ve servisler hariç her türlü ekstra seyahat gideri, konser alanına ulaşım, kişisel harcama, şehir verigisi, otel içi kullanımların maliyeti talihliye aittir.

- Talihlinin yaşadığı şehirde, ilgili seyahatin başlangıcının sağlayabileceği uluslararası havaalanı bulunmaması halinde, seyahatin başladığı şehire ulaşım talihlinin sorumluluğundadır, maliyeti talihli tarafından karşılanacaktır.

- Konserin düzenlendiği şehirde konaklama yapılacak oteller, giriş esnasında kişisel harcamalar için garanti amaçlı kredi kartı garantisi ve depozito istemektedir. Bu garantinin temin edilmesi, talihlinin sorumluluğundadır.

- Bu kampanyadan kazanılan haklar 3.kişilere devredilemez, paraya çevrilemez.

- Talihlinin yukarıdaki kurallara ve katılım şartlarına uymaması veya kazandığı haktan vazgeçmesi durumunda sadece Power Fm tarafından belirlenmiş olan diğer bir talihli ikramiyeye hak kazanır.

- Katılımcılar, ödülden yararlanmak için, istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak vermekle yükümlüdürler. Yanlış verilen bilginin sorumluluğu, katılımcıya aittir.

- Talihlinin konaklama, ulaşım şartları ve konseri izleneceği yerin seçimi Power FM tarafından belirlenir. Power Fm bu şartlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Talihliler vize kısıtlamaları nedeni ile seyahat paketine sahip olma imkanı bulamazlar ise bu durumdan Power FM sorumlu tutulamaz.

- Talihliler, ön görülen ve mutabık kalınan  tarihte  ödülü gerçekleştiremezse, talihliler ödülden feragat eder ve hiçbir şekilde tazminat talep edemez. Ödülün hiçbir unsuru nakit alternatif ile değiştirilemez, ödül paketi başkasına aktarılamaz ve para iadesi istenemez. Talihliler ödülün herhangi bir unsurunu (ya da tamamını) değiştiremez, yerine başka bir unsur koyamaz ya da süresini uzatamaz..

- Ülkeler arası doğabilecek herhangi siyasi bir sebepten dolayı ülkeye sehayat edilememesi durumunda bundan Power FM sorumlu değildir.

- Power FM kontrolleri dışında oluşan mücbir sebeplerden (grev, lokavt, hava muhalefeti, vb.) doğabilecek mağduriyetlerin sorumluluğunu kabul etmez. Power Fm mecbur sebeplerden dolayı iptal olan sehayatten sorumlu değildir ve yerine baska bir sehayat koymak zorunda değildir.

- Belirlenen konserin biletleri Power Fm tarafından temin edilecektir.

- Talihli yola çıktığı andan itibaren, bulunduğu ülkenin kural ve kanunlarına uymakla mükelleftir. Uymaması dahilinde veya başına gelebilecek her türlü yasal, kanuni, sağlık ile ilgili sorunlarda Power Fm kişi/kişilerden sorumlu değildir.

- Yarışmayı kazanan talihli burada yazan katılım şartlarının olduğu belgeyi imzalayıp bize ulaştırdığı takdirde hediye üzerinde hak sahibi olacaktır.

- Yarışmanın şartları DJ tarafından yayında açıklanacaktır.

- Power FM yarışma tarihini ve kazananı açıklama tarihini değiştirme hakkına sahiptir.

- 16 Ekim 2019 - 20 Ekim 2019'da Amsterdam'da gerçekleşecek Amsterdam Dance Event'e gidiş dönüş tarihleri 16 Ekim 2019 - 20 Ekim 2019 dönüş olarak belirlenmiştir.

- Kazanan 09.10.2019 günü saat: 17.00-20.00 arası açıklanacaktır
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2019, 08:51:17 Gönderen: anvil »