Gönderen Konu: Migros Duracell Qumpara (30.10.2019)  (Okunma sayısı 792 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 13987
Migros Duracell Qumpara (30.10.2019)
« : 12 Eylül 2019, 08:50:49 »
Bu kampanya DURACELL SATIS VE DAGITIM LIMITED SIRKETI adına MPİ’nin 28.08.2019 tarih ve 40453693-255.01.02-E.8117 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.

12.09.2019 saat: 10:00-   30.10.2019 saat: 22:00 kampanya Tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros mağazalarından, Duracell Satış Ve Dağıtım Limited Şirketi’ne ait tüm Duracell ürünlerden tek seferde 25  TL ve katları tutarında(fiş/fatura üzerinde ki her 25 TL’lik Duracell ürünü için 1 çekiliş hakkı)  alışveriş yaparak İOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına veya tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri Qumpara uygulamasına girip; ad-soyad-adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte üye olduktan sonra, Duracell Kampanya adını seçerek alışveriş alışveriş fişi/ faturasının fotoğrafını (fiş/faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterilere sistem tarafından kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir.(kampanya bitiş tarihi 30.10.2019 saat 22:00 olup Qumpara uygulaması üzerinden son giriş tarihi 31.10.2019 saat 23:59’dir.)

Talihliler, 11.11.2019 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:16/1 Kat:8 Şişli/İstanbul adresinde Saat: 11.00 de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda 50 kişi 129,99 TL değerinde Toy Story 4 Konuşan Figürler- Buzz Lightyear , 50 kişi 129,99 TL değerinde Toy Story 4 Konuşan Figürler – Woody ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 14.11.2019 tarihli Akşam Gazetesi duyurulacaktır.

Kampanya sadece bireysel müşterilere yöneliktir. Qumpara uygulaması için girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı ile fiş/faturaların okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve Qumpara uygulamasına yüklenmesine uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır. Sisteme yüklenen fiş/faturalar değerlendirilerek aynı fiş/fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen fiş/fatura dikkate alınacak olup yükleme reddedilirse sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir.

Tüm katılımlar için otomatik ayrıştırma ve fiş/fatura kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden başarısız katılım yapanlara ‘’başarısız katılım’’ bilgisi (kampanya kurallarına uygun olmaması, kampanya ürününün fiş üzerinde yer almaması, fişin silik veya yırtık olması, fişin daha önce kullanılmış olması, fişin kampanya satış noktası haricinde bir lokasyondan alındığı, fişin kampanya tarihleri dışında olduğu, uygulama içerisinden gönderilen belgenin fiş&fatura olmadığı gibi), başarılı katılım yapanlara ‘’başarılı katılım’’ bilgisi ile birlikte katılım sıra numarası bilgisi (ilk başarılı katılıma 1’den başlayarak takip eder sıra numarası verilecektir) tüketiciye sistem üzerinden bildirilecektir.

Tüketici Qumpara uygulamasındaki üyelik hesabını dilediği zaman kontrol edebilir ve katılım haklarını görebilir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Katılımlarda fiş/fatura no ve tarih, ad-soyad ve gsm no, bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edilecektir.  İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. Fiş/faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır. Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Tic. A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Kampanyada, 18 yaşın altında olanlara, üyelik bilgileri eksik (Ad-soyad-gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dâhil edileceklerdir) veya kayıtlı olmayan tüketicilere, Duracell Satış Ve Dağıtım Limited Şirketi, Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Tic. A.Ş. ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanlarına çekiliş hakkı verilmeyecektir. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir


ÇEKİLİŞ - DURACELL Ç

Talihliler, 11.11.2019 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:16/1 Kat:8 Şişli/İstanbul adresinde Saat: 11.00 de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda 50 kişi 129,99 TL değerinde Toy Story 4 Konuşan Figürler- Buzz Lightyear , 50 kişi 129,99 TL değerinde Toy Story 4 Konuşan Figürler – Woody ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 14.11.2019 tarihli Akşam Gazetesi duyurulacaktır.