Gönderen Konu: @fatihkalemcom- Iphone X, Macbook, PS4, 100 adet Okul Seti (15.10.2019)  (Okunma sayısı 960 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 4229
Sevgili @fatihkalemcom takipçileri, BÜYÜK YARIŞMA BAŞLIYOR!

Ödüller;
🔻1 adet iPhone X
🔻1 adet Macbook Air
🔻1 adet Sony PlayStation 4 Pro
🔻100 adet Okul Seti

Kazanmak için;
🔸Daha renkli bir dünya hayallerini #fatihkalem veya #daharenklibirdünyaiçin hashtaglerinden birini
kullanarak hayallerini yorum olarak bizlerle paylaş. 🔶Arkadaşlarının da renkli dünyasını öğrenmek için onları ETİKETLE.


“FATİH KALEM” #DahaRenkliBirDünyaİçin YARIŞMA KATILIM KOŞULLARI

1.   Bu Yarışma 09.09.2019(12:00)-15.10.2019(Saat:23.59) tarihleri arasında Fatih Kalem Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Türkiye genelinde, Milli Piyango İdaresi’nin 05.09.2019 tarih ve 24951361-255.05.02-E.8342 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
2.   Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfalarında yayınlanan kampanya postu altına, “daha renkli bir dünya için” neler yapılması gerektiği konusunda düşüncelerini ve hayalleri #DahaRenkliBirDünyaİçin hashtag’i ile paylaşan takipçiler kampanyaya katılacaklardır.
3.   Katılımcılar; @fatihkalemcom instagram ve @fatihkalem facebook hesaplarını takip ederek arkadaşlarını da etiketleyebilirler.   
4.   Katılımcılar, paylaşımlarını #DahaRenkliBirDünyaİçin hashtagi ile kendilerine ait Twitter, Facebook, Instagram hesaplarından da paylaşabilirler.
5.   Paylaşımlar; Fatih Kalem Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından oluşturulan özel jüri tarafından; özgünlük, hashtag’in ana fikrine uygunluk, kompozisyon ve yaratıcılık unsurlarına göre değerlendirilecektir.
6.   Jüri değerlendirmesi sonucu; Birinciye; Apple iPhone X 64GB, İkinciye; Apple MacBook Air Intel Core i5 5350U 128GB SSD 13.3’’, Üçüncüye Sony PlayStation 4 Pro 1 TB Oyun Konsolu ve sonraki 100 kişiye; Fatih Kalem Çantalı Kırtasiye Seti (10 adet Fatih Taiga Kurşun Kalem, 1 adet Fatih 12’li Jumbo Boya Kalemi, 3 adet Fatih Seramik Kurşun Kalem, 2 adet Fatih HB Kırmızı Kopya Kalemi, 1 adet Fatih 12’li Pastel Boya, 1 adet Fatih 6’lı Parmak Boyası, 1 adet Fatih Sınav Silgisi, 1 adet Fatih 8’li Mini Oyun Hamuru, 1 adet Boyama Kitabı, 1 adet Fatih Yap-Boz Suluboya) ödülü verilecektir.
7.   Sonuçlar 22.10.2019 tarihinde @fatihkalemcom instagram ve @fatihkalem facebook sayfalarında yayınlanacaktır.
8.   Fatih Kalem Sanayi ve Ticaret A.Ş, ikramiye teslimi için yarışma sonucunda kazanan katılımcılar iletişim kuracaktır. İletişim, yarışmaya katılım sırasında kullanılan/verilen hesap ve/veya iletişim bilgileri üzerinden gerçekleşecektir. Verili bilgilerin doğruluğu ve geçerliliğinin sorumluluğu katılımcılara aittir. İletişim kurulamaması nedeniyle ikramiye teslim edilememesinden ve talihlinin yarışmaya katılamamasından “Fatih Kalem” sorumlu değildir.
9.   Jüri tarafından seçilen ve ikramiye kazanan kişiler yarışmaya katıldıkları hesap üzerinden direkt mesajla bilgilendirilir. Bilgilendirmeye 12 saat içerisinde dönüş yapmayan asıl kazananların hakkı yedek kazananlara devreder.
10.   Katılımcılar, yarışmaya katıldığında “Fatih Kalem”, kullanıcı bilgilerinin yarışma için kullanım hakkına sahip olur.
11.   Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. “Fatih Kalem” katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
12.   “Fatih Kalem” katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve “Fatih Kalem” ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
13.   Kampanyaya katılım ve ilgili internet sitelerindeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
14.   Kampanyaya 18 yaşından küçükler ile “Fatih Kalem” çalışanları katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. “Fatih Kalem”’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
15.   Kampanyaya yurt dışından katılım yapılamaz. 
16.   Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez veya nakde dönüştürülemez.
17.   Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
18.   İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
19.   Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, “Fatih Kalem”’in yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
20.   “Fatih Kalem” yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
21.   Kazanan kişiler, isminin “Fatih Kalem”’in sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
22.   Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. “Fatih Kalem”’, katılımcıların, kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
23.   Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta “Fatih Kalem”’in her türlü kayıtları esas alınacaktır.
24.   Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların, kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran “Fatih Kalem” tarafından yapılacaktır. “Fatih Kalem” bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
25.   Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı focaserkan

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1611
 • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin


Çevrimdışı focaserkan

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1611
 • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
dün biten  yoruma dayalı bir çekiliş bugün nasıl açıklanır acaba ayrıca ps4 kazanan 18 yaşından küçük bir çocuk katılım koşullarında belirtilenlerin hiç birine uymadan açıklanan bir kampanya oldu. Sonuç normalde 22.10.2019 tarihinde açıklanacaktı. Kazananların yorumlarını paylaşırlar inşallah