Gönderen Konu: yakında tatil hediye verecek bu şeker,  (Okunma sayısı 3216 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5323
yakında tatil hediye verecek bu şeker,
« : 23 Ağustos 2019, 15:47:51 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı anvil

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 14024
Ynt: yakında tatil hediye verecek bu şeker,
« Yanıtla #1 : 13 Eylül 2019, 14:33:25 »
yarışma başlamış.

Çevrimdışı junior

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 992
Ynt: yakında tatil hediye verecek bu şeker,
« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2019, 11:32:43 »
APARSIN.
En yaratıcı #TBT’yi hazırla, jürimizi etkile, yarışmayı sen kazan.

Olips Brezilya
Olips Alaska
Olips New York
Olips Hawaii
Olips İzlanda
Olips Phuket
Olips Küba
Keşfedecek Çok Yer Var

BAVUL HAZIRLAMANIN PÜF NOKTALARI VAR
Ve bu noktalara dikkat ederseniz, daha az yere daha çok eşya sığdırabileceğinizi göreceksiniz. Bir sonraki seyahatiniz için bu ipuçlarını dikkate alırsanız, rahat bir tatil sizleri bekliyor olacak.


DEVAMINI OKU

YURT DIŞI TATİLİ ÖNCESİ BİLMENİZ GEREKENLER
Tatilde zaman hızlı geçer. Ne yaptığınızı bilirseniz, bir programınız varsa her şeye vakit ayırabilir ve bulunduğunuz yeri tam anlamıyla tanıyabilirsiniz.


DEVAMINI OKU

NEW YORK'TAKİ CENTRAL PARK HAKKINDA ŞAŞIRTICI GERÇEKLER
New York sınırları içerisinde yer alan ve dünyanın en ünlü şehir parklarından biri olan Central Park hakkındaki bu gerçekler, New York seyahati için sizleri daha da heyecanlandıracak.


DEVAMINI OKU

ALASKA'YA GİDERSENİZ, BUNLARI GÖRMEDEN DÖNMEYİN
Mendenhall Vadisi’nde, 12 mil uzunluğunda içi buzlarla kaplı bir mağara bulunuyor. Adeta bulutların içinde hissettiren bu doğa mucizesi kesinlikle görülmeli.


DEVAMINI OKU
Ferahla Kazan


Geribildirim
 Not using Hotjar yet?
Sayfadaki bir alanı seç.
OLİPS #FerahlaKazan YARIŞMASI KATILIM KOŞULLARI
ile
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI ve İŞLENMESİ AYDINLATMA METNİ
1- KATILIM KOŞULLARI
Bu kampanya Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş. adına MPİ’nin 29.08.2019 tarih ve 24951361-255.05.02-E.8174 sayılı izni ile düzenlenmekte olup 12.09.2019 Saat: 00.01–30.11.2019 Saat: 23.59 tarihleri arasında Türkiye genelindeki Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesine giriş yaparak, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) Instagram hesabını takip eden, yarışma için paylaşılacak posta, yurt dışına gitmeden yurtdışındaymış gibi yaratıcı fotoğrafı çeken ve #FerahlaKazan etiketi ile paylaşanlar yarışmaya katılacaklardır.
Katılımlar konusunda uzman jüri tarafından değerlendirilecek olup; değerlendirme sonunda kazanan, 50 kişiye Olips ürün paketi ve 1 kişi yanında getireceği 1 arkadaşı ile beraber Alaska, Hawaii, Küba, Phuket, New York, Brezilya veya İzlanda olmak üzere seçeceği bir destinasyon ile seyahat ikramiyesi kazanacaklardır. (Seyahat paketine; gidiş dönüş Ekonomik Sınıf Uçak bileti, İki Kişilik Oda (kahvaltı dahil), Transferler dahildir. Talihliler belirlendikten sonra en geç 13.12.2019 tarihine kadar seçeceği destinasyonu belirtmesi gerekir. Seyahat ikramiyesinin son kullanım tarihi 01.05.2020’dir.)
18 yaşından küçükler, Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş, Alaaddin Reklam ve Hedef Çekiliş çalışanları düzenlenen kampanyaya katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Jüri Alaaddin Reklam Art Direktör Gökhan Çardak ve Reklam Yazarı Çağlar Uzunca’dan oluşmaktadır.
Olips paketi kazanan 50 kişi ve tatil hediyesi kazanan 1 kişi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hesabında hikaye olarak duyurulacaktır.
Her katılımcı, paylaştığı fotoğrafın tüm fikri haklarının kendisine ait olduğunu ve fotoğrafın işbu kampanya kapsamında kullanılmasına izin verdiğini kabul etmektedir.
Katılımcının kendisine ait hikaye ve fotoğraflar haricinde başka birisine ait bir fotoğrafın kullanılması halinde Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş. hiçbir sıfat altında herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Katılımcı, bu doğrultuda üçüncü kişiler tarafından gelebilecek iddia ve taleplere karşı tüm sorumluluğun tarafına ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.
Kazananlara hediyelerinin ulaştırılması için Instagram özel mesajdan iletişim bilgileri alınacaktır. Özel mesajlar ulaşılamayan ve iletişim kurulamayan katılımcılar, yarışma sonunda hiçbir hak iddia edemezler.
Katılımcının iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak sağlamış olması gerekir. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Katılımcı, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.
3. Kişiler, isimlerinin/fotoğraflarının izinsiz kullanıldığını tespit ettikleri durumda bu içerikleri iletişim kanalları üzerinden bildirebilir ve daha sonra kimliklerini belirten bir e-posta adresinden de yazarak şikayette bulunabilirler. Bu durumlarda, bu kişilere ait fotoğraf ve içerikler yayından kaldırılacaktır ve katılımcı yarışmadan diskalifiye edilecektir.
Katılımcı, paylaştığı fotoğrafın Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş. tarafından, sponsorlu olarak kullanılmasına ve umuma iletimine gayrikabili rücu olarak muvafakat eder.
Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş. tarafından kampanya kapsamında meydana getirilen/getirilecek görseller ile işitsel öğe/fikir ve sanat ürününe ilişkin fikri ve sınai haklarının tamamı Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş.’e ait olup, Katılımcı, fotoğrafı paylaştığı andan itibaren FSEK madde 18/2 kapsamında ve madde 21-25 kapsamında öngörülen işleme, çoğaltma, yayma, temsil, işaret, ses ve/veya görüntü ile nakline yarayan araçlarla umuma iletim ve madde 80 kapsamında yer alan bağlantılı hakların tamamını tüm hak ve yetkileri ile beraber münhasıran Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş.’ye ait olduğunu ve hiçbir şekilde telif ücreti talep etmeyeceğini kabul ve taahhüt eder.
Katılımcı, işbu Katılım Koşullarının yanı sıra Aydınlatma Metnini de okuduğunu, yarışmaya katılım için paylaştığı fotoğrafın yarışma süresi boyunca Kent Gıda tarafından saklanacağına açık rıza gösterdiğini, yarışma bittikten sonra fotoğrafını #FerahlaKazan hastaginden kaldırmadığı takdirde sadece Instagram kullanım koşulları ile bağlı olduğunu ve Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş. aleyhine hiçbir hak ve talepte bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.
Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
Katılımcılar istedikleri kadar fotoğrafla yarışmaya katılabilir, ancak sadece 1(bir) adet ödül kazanabilirler.
Katılımcılar, paylaştıkları fotoğrafların ve içeriklerin kendilerine ve/veya birinci dereceden akrabalarına/tanıdıklarına ait olduğunu taahhüt ederler. Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş. , uygun görmediği fotoğrafları ve içeriği hiçbir sebep belirtmeksizin hediye vermeme hakkını saklı tutar.
Katılımcının paylaştığı fotoğraf uygunsuz (çıplak içeren ve pornografik), saldırgan, müstehcen, düşmanca, belirsiz, suçlayıcı, kötüleyici, aşağılayıcı (belli ırk, etnik kimlik, din, cinsel seçim, sosyo-ekonomik grup veya gruplarına rahatsızlık verebilecek ifade ve semboller) anlatımlar içermemelidir.
Katılımcının paylaştığı fotoğrafta grup ya da kişilere karşı dini baskı, ırkçılığa teşvik, nefret ve şiddet yaratabilecek ve ırk, din, cinsiyet, milliyet, bedensel özür, cinsel tercih veya yaş gibi konularda ayrımcılık doğurabilecek içerikler içermemelidir.
Gönderileriniz kanunlara ve genel ahlak kurallarına aykırı içerikler içermemelidir.
Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş. verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini yarışma süresinde dilediği zamanda, sebep belirtmeksizin ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını sahip tutar.
Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş. , kampanya boyunca, sonuçları olumsuz yönde etkileyecek, hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazanıldığını tespit etmesi durumunda, ilgili katılımcının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve ödül vermeme hakkını saklı tutar.
Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
Yanlış beyan edilen bilgiler ve adres eksikliği sebebiyle yaşanabilecek aksaklıklardan Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Ödül olarak sunulan hediyelerin satın alması ve gönderilmesi esnasında ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme ve/veya sorundan Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş. uygun görmediği takdirde hiçbir sebep belirtmeksizin ödül vermeme hakkına sahiptir.
Olips “#FerahlaKazan” yarışmasına katılanlar, yukarıda belirtilen Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.
Kent Gıda Kent Gıda Maddeleri San. Ve Tic A.Ş. herhangi bir zamanda program koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve programı gerekçe belirtmeksizin iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.


2- AYDINLATMA METNİ
Kent Gıda Maddeleri Sanayii ve Ticaret A.Ş. (“Şirket”) veri sorumlusu sıfatıyla tüm kişisel veri işleme faaliyetleri sırasında 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“KVKK”) uygun olarak hareket etmektedir. Bu sebeple Şirket’imizle paylaşılan her türlü kişisel verinin, KVKK ve ilgili ikincil mevzuata uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmesine büyük önem verilmektedir. Şirket’imizin kişisel veri işleme süreçlerinde KVKK ile uyumlu olarak benimsenen ilke, uygulamalar ve süreçler Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin uzantılı internet sitemizde yer alan Kent Gıda Maddeleri Sanayii ve Ticaret A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması Politikası (“Politika”) içerisinde detaylı olarak açıklanmıştır. Şirketimiz, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde gerçekleştirilen “#FerahlaKazan”” Yarışmasına katılımınız ile ilgili olarak paylaşacağınız kişisel verilerinizi aşağıda izah edildiği surette ve mevzuat tarafından emredilen sınırlar çerçevesinde işlenecektir.

KİŞİSEL VERİLERİNİZİN İŞLENME AMACI
Toplanan kişisel verileriniz, Kanun’da öngörülen temel ilkelere uygun olarak ve Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları dahilinde, Şirket tarafından ve/veya Şirketimiz nam ve hesabına sunulan ürün ve hizmetlerin ilgili kişilerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek ilgili kişilere önerilmesi ve tanıtılması için gerekli olan aktivitelerin planlanması ve icrası, Şirketimiz tarafından düzenlenecek promosyon, tanıtım, kampanya ve yarışma süreçlerinin planlanması ve icrası, promosyon, kampanya ve yarışma katılımcıları ile iletişim kurulması, hukuki güvenliğin sağlanması, istatistiksel çalışmalar yapılması, Şirketimiz tarafından ve/veya Şirketimiz nam ve hesabına sunulan ürün ve/veya hizmetlerden ilgili kişileri faydalandırmak için gerekli çalışmaların yapılması, Şirketimizin ticari ve iş stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması ile ilgili iş süreçlerinin yürütülmesi amaçlarıyla (“Amaçlar”) ve bu amaçlarla sınırlı olarak işlenebilecektir.
Buna göre Şirketimizin promosyon, tanıtım, kampanya ve yarışma gibi faaliyetleri sebebiyle ile bizimle paylaştığınız isim, soy isim, elektronik posta adresi, sosyal medya hesaplarınız, fotoğraf ve görüntüleriniz gibi her türlü kişisel veriniz Amaçlar dahilinde işlenecektir. Şirketimiz ile paylaştığınız verilerde yer alan ve şahsınıza ait olmayan kişisel verilerin sahiplerini bu Amaçlarla ilgili olarak bilgilendirmek ve kendilerinin rızasını almak da sizin sorumluluğunuzdadır. Aksi durumda ilgili kişisel veri sahiplerinin Şirketimize yöneltecekleri iddia ve taleplerine ilişkin sorumluluk tarafınıza ait olacaktır. Şirketimiz doğrudan size ait olanlar gibi üçüncü şahıslara ait olan ve rızasını alarak tarafımıza iletmiş olduğunuz kişisel veriler için de işbu Aydınlatma Metni’nde belirtilen usul ve esaslara uygun olarak veri işleme faaliyetini Amaçlar ile sınırlı olarak sürdürecektir.

KİŞİSEL VERİLERİNİZİN AKTARILDIĞI TARAFLAR VE AKTARIM AMAÇLARI
Toplanan kişisel verileriniz, Kanun’da öngörülen temel ilkelere uygun olarak ve Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları dahilinde, Şirketimiz tarafından Amaçlar kapsamında Şirketimiz yetkilileri, hissedarları, grup şirketleri, iştirak ve bağlı şirketleri ile Şirketimizin hizmet ve/veya danışmanlık aldığı kişi ve şirketlerle, Şirketimizin iş ortaklarıyla, tedarikçileriyle, kanunen yetkili kamu kurumları ve özel kişilerle paylaşabilmektedir. Bu kapsamda Şirketimiz tarafından işlenen kişisel verileriniz Politika’da belirtilen amaçlarla yurt dışına aktarılabilmektedir. Şirketimiz, kişisel verilerinizin işlenmesinde bulut depolama hizmeti de kullanabilir.

KİŞİSEL VERİLERİNİZİN TOPLANMA YÖNTEMİ VE HUKUKİ SEBEBİ
Kişisel verileriniz, Şirketimiz tarafından kişisel veri sahiplerine açıkça ve anlaşılabilir bir şekilde yazılı bilgilendirmede bulunularak, gerekmesi halinde açık rızaları alınarak, hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun, yukarıda açıkça belirtilen Amaçlarla bağlantılı ve sınırlı olarak, ölçülülük prensibi çerçevesinde toplanmakta, kullanılmakta, kaydedilmekte, depolanmakta ve işlenmektedir. Bu kapsamda kişisel verileriniz, Şirket’imiz tarafından e-posta, telefon, internet sitemiz, sosyal medya, mobil uygulamalarımız ile kampanya/yarışma ve promosyon katılım taleplerinin alınması yoluyla toplanabilecektir.

KİŞİSEL VERİLERİNİZİN SAKLANMASI
Şirketimiz işlediği kişisel verileri, ticari faaliyetlerinin yerine getirebilmesi amacıyla, uygun süre zarfında fiziksel veya elektronik ortamda güvenli bir şekilde saklanmaktadır. Şirketimiz kişisel verilerin saklanması ve korunması hususunda KVKK başta olmak üzere ilgili mevzuatta öngörülen tüm tedbirleri alma hususunda azami gayret göstermektedir. Buna göre Şirketimiz, kişisel verileri ilgili mevzuat uyarınca saklanmasına cevaz verilen veya zorunlu tutulan sürelerin veya kişisel verilerin işlenme amaçlarının sona ermesi durumunda, re’sen yahut sahiplerinin talebi üzerine silmekte, yok etmekte yahut anonim hale getirmektedir. Kişisel verilerin söz konusu yöntemler vasıtasıyla silinmesi durumunda, bu veriler tekrar hiçbir şekilde kullanılamayacak ve geri getirilemeyecek şekilde imha edilmektedir.

KİŞİSEL VERİ SAHİBİ OLARAK KANUN’UN 11. MADDESİNDE SAYILAN HAKLARINIZ
Kişisel veri sahibi olarak Kanun’un 11. maddesi uyarınca;

Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,
Kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
Kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
Kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
Kanun’a ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması durumunda buna itiraz etme,
Kişisel verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme,
hak ve yetkilerine haiz olup, kişisel verilerinize ilişkin taleplerinizi Politika’da ayrıntılı olarak belirtilen şekilde Şirketimize iletmeniz halinde, Şirketimiz yasal süre içerisinde talebinizi yanıtlayacaktır.
Korona değil cehalet öldürür.

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 5323
Ynt: yakında tatil hediye verecek bu şeker,
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2019, 13:12:36 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
yarışma başlamış.
mesele burda...biz açarız başladığını
takip ederek bilen kazanır konuyu aç sonra
başladı diye uyar...oldu o zaman katılımı da
biz yapalım...o olmaz takip eden kazanır,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı entryka

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1790
 • Valar Dohaeris
Ynt: yakında tatil hediye verecek bu şeker,
« Yanıtla #4 : 22 Eylül 2019, 13:45:01 »
100 bin takipçisi olan sözde bloggerlar bile katılıyor jüri onları seçerse şaşırmam

Çevrimdışı photomania

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1877
  • Vizörden gördüklerim
Ynt: yakında tatil hediye verecek bu şeker,
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2019, 13:46:00 »
ahh be tam benlikti bu yarışma ama :-\

"Seyahat ikramiyesinin son kullanım tarihi 01.05.2020’dir"

izin almam mümkün değil. onu da geçtim bebiş gelicek yakın zamanda evdeyiz yani :)
"Herkesin vizörden gördüğü farklıdır. Ne gördüğümüz aslında kim olduğumuzdur."

Çevrimdışı diazem

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 16107
Ynt: yakında tatil hediye verecek bu şeker,
« Yanıtla #6 : 22 Eylül 2019, 14:18:48 »
Çok uzak destinasyonlar tercih edilmiş.Olips şeker için katılıcam bende.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı junior

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 992
Ynt: yakında tatil hediye verecek bu şeker,
« Yanıtla #7 : 22 Eylül 2019, 14:54:06 »
Yalniz kimsenin dikkatini cekmedi, tatil bedeli yazmiyor. Kaç gün kaç gece belli değil. Ya 1 gün 2 gece tatilse. Neticede hep uzak yerler haliyle sadece uçak biletleri dünya para olacak. Verilecek hediye bedeli belli değilse ne vergi ödeyecek talihli. O da belli değil,bence yine bir influencer a gider bu hediye. Maksat reklamları olsun.
Korona değil cehalet öldürür.