Gönderen Konu: ZUBİZU mobil uygulama  (Okunma sayısı 6302 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1790
 • Valar Dohaeris
ZUBİZU mobil uygulama
« : 20 Haziran 2019, 14:34:06 »
1. Atlasglobal’den gidiş-dönüş uçak bileti ödüllü testi 20 Haziran 2019 tarihinde başlayıp 24 Haziran 2019 tarihinde sona erecektir.
2. Kampanyanın hediyesi Atlasglobal’den 1 adet gidiş-dönüş hediye uçak biletidir. Hediye kazanabilmek için ZUBİZU üyesi olmak gerekmektedir.
3. 24 Haziran 15:00’te, Atlasglobal’den 1 adet gidiş-dönüş hediye uçak bileti sadece 1 ZUBİZU Puanı karşılığında ödül katalogunda yayına girecektir.
4. ZUBİZU ödül katalogundaki hediye uçak biletini sadece finalistler görüntüleyebilecektir.
5. Kullanıcıların finalist olmak ve sonunda hediye uçak biletini kazanabilmek için aşağıdaki şartları yerine getirmesi gerekmektedir:
· Finalist olabilmek için, 20-24 Haziran tarihleri arasında ZUBİZU uygulamasında yayınlanan ödüllü testin ilk sorusuna doğru cevap vermek ve diğer soruları da eksiksiz yanıtlayarak testi tamamlamak gerekmektedir.
· Finalist olabilmek için, 20-24 Haziran tarihleri arasında ZUBİZU’yu kullanarak en az 1 kere alışveriş yapmış olmak gerekmektedir.
· 24 Haziran 15:00’te ödül kataloguna ilk tıklayan finalist hediye uçak biletini 1 Puan karşılığında kazanacaktır.
6. Kampanyanın hediyesi olan bilet Aralık 2019 tarihine kadar Atlasglobal Hava Yolları’nın tarifeli uçuş yaptığı seferlerde, Ekonomiplus sınıfında İstanbul çıkışlı ve varışlı, gidiş – dönüş olarak kullanılabilir.
Bilet Atlasglobal’in Codeshare (Ortak uçuş) yaptığı seferler için geçerli değildir. Ödülün kullanımı için, sertifika numarası ile birlikte Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresiyle iletişime geçilip en geç 10 gün öncesinden rezervasyon yapılmalıdır.Bu bilete vergi ve harçlar dahil değildir. Vergi ve harç tutarı yolcu tarafından ödenecektir. Tutar, rezarvasyon sırasında talihlinin seçtiği destinasyona göre değişiklik göstermektedir. Ödül uçağın uygunluk durumuna göre kullanılabilir. Rezervasyon sonrasında tarih ve saat değişikliği yapılmamaktadır. Ödül bileti sadece kazanan talihli kullanabilir, bilet bir başka kişiye devredilemez, nakte çevrilemez.
7. Bir ZUBİZU üyesi sadece 1 kere hediye kazanabilir. Aynı üyelik üzerinden birden fazla hediye kazanılamaz. Yukarıda yazılı kriterlerin sağlanmadığı durumlarda yedek talihliler değerlendirmeye alınacaktır.
8. Kampanyanın katılım koşullarına uymayan ya da ZUBİZU’daki kayıtlı telefon numarasından ulaşılamayan talihliler hediye haklarını kaybedecektir. Bu kriterlerin sağlanmadığı durumlarda yedek talihliler değerlendirmeye alınacaktır.
9. Kampanyaya katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. 18 yaşın altında olan katılımcılar kazanmış olsalar dahi ödül haklarını kaybeder. ZUBİZU 18 yaşından küçüklerin kampanyaya velileri ve vasilerinden izin almaksızın katılımından sorumlu tutulamaz.
10. Kampanya için hizmet veren firmaların çalışanları ve 1. Derece yakın akrabaları ile ZUBİZU çalışanları ödül kazanamaz.
11. Katılımcılar tarafından yanlış veya eksik iletişim bilgileri verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan, ZUBİZU sorumlu tutulamaz.
12. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
13. ZUBİZU, herhangi bir zamanda kampanya katılım koşullarını, ödüllerini veya talihlilerini tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
14. Katılımcıların kampanyaya katılırken kullanacakları herhangi yöntem veya teknolojik araçtan ZUBİZU hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. ZUBİZU, herhangi bir zamanda ve gerekçe belirtmeksizin talihlileri tek taraflı olarak değiştirme hak ve yetkisine sahiptir.
15. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.
16. Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle, ZUBİZU hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında İnternet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, kampanyanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile kampanya uygulamasının zarar görmesinden, ZUBİZU hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. ZUBİZU katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
17. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı lBaDOkeil

 • Deneyimli Kampanyacı
 • ***
 • İleti: 327
 • What a Lovely Day
Ynt: ZUBİZU mobil uygulama
« Yanıtla #1 : 20 Haziran 2019, 15:03:44 »
Epi topu 1 tane uçak bileti için birde takla atsaydık bari ?


koskoca zubizu şaka yapıyor sanırım
2012 Thailand
2013 New York
2014 Las Vegas
2015 Paris
2015 Kıbrıs
2016 Paris
2017 India
2018 Madrid
2019 :(
2020 Madrid

Çevrimdışı junior

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 972
Ynt: ZUBİZU mobil uygulama
« Yanıtla #2 : 21 Haziran 2019, 23:28:44 »
Aynen abi ya, ne kasmışlar.

Cidden kampanyalarda da devalüasyon oldu. Resmen takla at da görelim demişler vatandaşa. Hayır uçakta ejder suyu mu verecekler ne yapacaklar anlamadım :)

tabi boyle yazıyorum da simdi DM den millet ne yurur, ne muhabbetler bileti kapmak için.
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2019, 23:30:03 Gönderen: junior »
Bir teşekkürü çok görmeyin. Kibirin sonu FELAKET.

Çevrimdışı diazem

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 16101
Ynt: ZUBİZU mobil uygulama
« Yanıtla #3 : 23 Haziran 2019, 01:16:31 »
CARREfoursa kampanyasıda var katılmayı unutmayın
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı junior

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 972
Ynt: ZUBİZU mobil uygulama
« Yanıtla #4 : 23 Haziran 2019, 22:50:30 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
CARREfoursa kampanyasıda var katılmayı unutmayın
abi teşekkürler uygulamayı silmiştim ben :)
carrefour ve shell hariç hep kokoş markaları var. O kadar kokoş restaurantı vs reklamı yapıyorsunuz bari bir 400 tl 500 tl yardim edin de market arabamız yarisi dolsun. 100 tl ye artik birşey gelmiyor ki. Erik bile 15 tl.
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2019, 22:52:49 Gönderen: junior »
Bir teşekkürü çok görmeyin. Kibirin sonu FELAKET.

Çevrimdışı anvil

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 14006
Ynt: ZUBİZU mobil uygulama
« Yanıtla #5 : 24 Haziran 2019, 15:52:17 »
ödülü görebilen oldumu uygulamada

Çevrimdışı junior

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 972
Ynt: ZUBİZU mobil uygulama
« Yanıtla #6 : 24 Haziran 2019, 21:53:31 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ödülü görebilen oldumu uygulamada
uçak biletine katılmadım ben. o kadar sabrım olmadı maalesef. 
Bir teşekkürü çok görmeyin. Kibirin sonu FELAKET.

Çevrimdışı entryka

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1790
 • Valar Dohaeris
Ynt: ZUBİZU mobil uygulama
« Yanıtla #7 : 22 Temmuz 2019, 11:14:30 »
Atlasglobal’den gidiş-dönüş uçak bileti kazanmak için hemen ödüllü teste katılın ve aşağıdaki adımları takip edin:
1) Ödüllü test 30 Temmuz 10:00’da sona erecek ve 2 Ağustos 15:00’te, 1 adet hediye uçak bileti sadece 1 ZUBİZU Puanı karşılığında ZUBİZU Ödülleri'nde yayına girecek.
2) Hediye uçak biletini sadece finalistler görüntüleyebilecek ve ZUBİZU Ödülleri'ne ilk tıklayan finalist hediye uçak biletini 1 Puan karşılığında kazanacak.
3) Finalist olabilmek için, testteki ilk soruya doğru cevap vermek ve 19-30 Temmuz tarihleri arasında ZUBİZU’yu kullanarak en az 1 kere restoran (yeme-içme) harcaması yapmış olmak gerekmektedir.

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9413
  • Her Gün Kampanya
Ynt: ZUBİZU mobil uygulama
« Yanıtla #8 : 22 Temmuz 2019, 11:35:19 »
Sorunun cevabı şu sanırım;
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı lanset99

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1302
Ynt: ZUBİZU mobil uygulama
« Yanıtla #9 : 22 Temmuz 2019, 12:38:28 »
Bu kadar çok ödülü olan bu yarışmayi kaçirmayalim

Çevrimdışı yucelc

 • Deneyimli Kampanyacı
 • ***
 • İleti: 370
  • İyi gelecek elçileri
Zubizu Anket
« Yanıtla #10 : 22 Temmuz 2019, 23:18:45 »
Hemen ödüllü testi tamamlayın, Atlasglobal’den gidiş-dönüş uçak bileti kazanma şansı yakalayın! Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Atlasglobal’den gidiş-dönüş uçak bileti kazanmak için hemen ödüllü teste katılın ve aşağıdaki adımları takip edin: 1. Ödüllü test 30 Temmuz 10:00’da sona erecek ve 2 Ağustos 15:00’te, 1 adet hediye uçak bileti sadece 1 ZUBİZU Puanı karşılığında ZUBİZU Ödülleri'nde yayına girecek. 2. Hediye uçak biletini sadece finalistler görüntüleyebilecek ve ZUBİZU Ödülleri'ne ilk tıklayan finalist hediye uçak biletini 1 Puan karşılığında kazanacak. 3. Finalist olabilmek için, testteki ilk soruya doğru cevap vermek ve 19-30 Temmuz tarihleri arasında ZUBİZU’yu kullanarak en az 1 kere restoran (yeme-içme) harcaması yapmış olmak gerekmektedir.
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2019, 23:21:03 Gönderen: yucelc »
iyi gelecek elçilerine katıl birbirinden güzel hediyeleri ücretsiz kazan : Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Sil baştan başlamak gerek bazen, herşeyi sıfırlamak...

Çevrimdışı entryka

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1790
 • Valar Dohaeris
Ynt: ZUBİZU mobil uygulama
« Yanıtla #11 : 24 Temmuz 2019, 11:24:48 »
1. ZUBİZU Ödüllü Vadi Açıkhava Konserleri Testi 24 Temmuz 2019 tarihinde başlayıp 30 Temmuz 2019 tarihinde sona erecektir.
2. Çekiliş katılım şartları :
- ZUBİZU üyesi olmak
- Ödüllü Vadi Açıkhava Konserleri Testi’ndeki tüm sorulara eksiksiz yanıt vermek
- 24-30 Temmuz tarihleri arasında ZUBİZU’yu kullanarak 24-30 Temmuz tarihleri arasında ZUBİZU’yu kullanarak en az 1 kere restoran (yeme-içme) harcaması yapmış olmak gerekmektedir.
3. Kampanyanın hediyeleri:
-1 kişiye çift kişilik 2 Ağustos Teoman Vadi Açıkhava Konseri davetiyesi
-1 kişiye çift kişilik 3 Ağustos Kenan Doğulu Vadi Açıkhava Konseri davetiyesi
-1 kişiye çift kişilik 23 Ağustos Kubat Vadi Açıkhava Konseri davetiyesi
-1 kişiye çift kişilik 24 Ağustos Selda Bağcan Vadi Açıkhava Konseri davetiyesi
-1 kişiye çift kişilik 31 Ağustos Mor ve Ötesi Vadi Açıkhava Konseri davetiyesi
4. Bu kriterin sağlanmadığı durumlarda yedek talihliler değerlendirmeye alınacaktır.
5. Çekilişe katılmak için ödüllü testteki tüm sorulara eksiksiz yanıt vermek ve 24-30 Temmuz tarihleri arasında ZUBİZU’yu kullanarak en az 1 kere restoran (yeme-içme) harcaması yapmış olmak gerekmektedir. Çekilişte bir ZUBİZU üyesi sadece 1 kere hediye kazanabilir. Aynı üyelik üzerinden birden fazla hediye kazanılamaz.
6. Çekiliş talihlileri 31 Temmuz 2019’da açıklanacaktır. Talihli listesi ZUBİZU’ya ait Facebook ve Instagram hesaplarından duyurulacaktır. Talihlilere ZUBİZU’daki kayıtlı telefon numarası üzerinden ulaşılacaktır.
7. Kampanyanın katılım koşullarına uymayan ya da ZUBİZU’daki kayıtlı telefon numarasından ulaşılamayan talihliler hediye haklarını kaybedecektir. Bu kriterlerin sağlanmadığı durumlarda yedek talihliler değerlendirmeye alınacaktır.
8. Kampanyaya katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. 18 yaşın altında olan katılımcılar kazanmış olsalar dahi ödül haklarını kaybeder. ZUBİZU 18 yaşından küçüklerin kampanyaya velileri ve vasilerinden izin almaksızın katılımından sorumlu tutulamaz.
9. Kampanya için hizmet veren firmaların çalışanları ve 1. Derece yakın akrabaları ile ZUBİZU çalışanları ödül kazanamaz.
10. Katılımcılar tarafından yanlış veya eksik iletişim bilgileri verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan, ZUBİZU sorumlu tutulamaz.
11. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
12. ZUBİZU, herhangi bir zamanda kampanya katılım koşullarını, ödüllerini veya talihlilerini tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
13. Katılımcıların kampanyaya katılırken kullanacakları herhangi yöntem veya teknolojik araçtan ZUBİZU hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. ZUBİZU, herhangi bir zamanda ve gerekçe belirtmeksizin talihlileri tek taraflı olarak değiştirme hak ve yetkisine sahiptir.
14. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.
15. Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle, ZUBİZU hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında İnternet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, kampanyanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile kampanya uygulamasının zarar görmesinden, ZUBİZU hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. ZUBİZU katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
16. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılır.