Gönderen Konu: Axess'e özel Pegasus'da 50 TL indirim! (30 Haziran)  (Okunma sayısı 2187 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9129
  • Her Gün Kampanya
Axess'e özel Pegasus'da 50 TL indirim! (30 Haziran)
« : 14 Haziran 2019, 11:58:50 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Axess’e özel Pegasus’tan 14-30 Haziran 2019 döneminde yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri harcamanıza 50 TL indirim imkanı sunulmaktadır.

Kampanya detayları:

Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Kampanyadan faydalanmak için işlemin Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ya da Pegasus mobil uygulamasından Axess üye işyeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir.
Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kazanılan indirim tutarı 2 iş günü içinde ekstrenize yansıtılacaktır.
Kampanyaya Axess, Free, Wings ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Ticari kartlar, Neo ve Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dahil değildir.
Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL indirim kazanabilir.
Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para/ mil kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi yada tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ ekstresine borç kaydedilir.
Kampanya Pegasus’un web sitesi flypgs.com ve mobil uygulamasında satışa açık olan tüm uçuşlarda geçerlidir. Uçuş Tarihi: 14 Haziran 2019 – 28 Mart 2020
Kampanya Pegasus’tan yapacağınız tüm uçak bileti ve ek hizmet harcamalarını kapsamaktadır.
Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet kampanya kurallarında belirtilen “Kampanya Satış Tarihleri” dışına çıkıyorsa yeni biletleme için Axess ile yapılan 500 TL ve üzeri için kampanya uygulanmaz. Kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin sonradan açığa alınarak kampanya satış tarihlerinde tekrar biletlenmesi durumunda veya yine kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin kampanya tarih aralığında değişiklik yapılarak tekrar biletlenmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz. Kampanya satış tarihleri öncesinde fiyat sabitlemeye konu edilen rezervasyon kayıtları kapsamında kampanya döneminde tamamlanan satışlar ve biletlemeler de kampanya kapsamı dışındadır.
Akbank kartları ile yurtdışından TL dışındaki para birimleri ile gerçekleşen işlemler kampanya kapsamını dışındadır.
Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez.
Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir. Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.
Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 4 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş. ve Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı simonbolivar

 • Moderator
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 4593
Ynt: Axess'e özel Pegasus'da 50 TL indirim! (30 Haziran)
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2019, 15:01:26 »
hediyem kart alınabilir

Çevrimdışı junior

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 705
Ynt: Axess'e özel Pegasus'da 50 TL indirim! (30 Haziran)
« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2019, 16:59:16 »
bu acentelerle havayolu şirketleri sistemleri çok karışık. sözde indirim yapıyorlar ama skyscannerde bir bakıyorsun 75 tl indirim dediğini uçak biletinde kendi sisteminde giydirmiş. aslında aynı fiyat, bazen indirime rağmen 5-10 tl pahalı bile kaldığı oluyordu.
Bir teşekkürü çok görmeyin. Kibirin sonu FELAKET.

Çevrimdışı admin

 • Forum Yöneticisi
 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 9129
  • Her Gün Kampanya
Ynt: Axess'e özel Pegasus'da 50 TL indirim! (30 Haziran)
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2019, 20:04:22 »
Bazen aracı sitelerin fiyatları havayollarınınkinden daha düşük de olabilir. Her halükarda skyscanner'dan kontrol etmekte yarar var.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin