Gönderen Konu: KFC PS4 çekilişi  (Okunma sayısı 5287 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
KFC PS4 çekilişi
« : 05 Haziran 2019, 13:09:11 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2019, 13:10:46 Gönderen: hutti »
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı eyyupkeles

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: KFC PS4 çekilişi
« Yanıtla #1 : 07 Haziran 2019, 11:23:36 »
Bu kampanya TURKENT GIDA VE TURIZM SANAYI VE TICARET A.Ş. adına MPİ’nin 29.05.2019 tarih ve 58259698-255.01.02-E-5152 sayılı izni ile ESTABOOM tarafından düzenlenmiştir.”
KFC tarafından düzenlenen Playstation yarışması 31 Mayıs 2019’da yarışma içeriğinin paylaşıldığı andan, 29 Haziran 2019 Cumartesi günü saat 23:59’a kadar devam edecektir.
TURKENT GIDA VE TURIZM SANAYI VE TICARET A.Ş.’ne ait Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesine ad, soyad, adres ve telefon bilgileriyle giriş yaparak; aynı gün içerisinde toplamda 25 TL ve katları tutarında (her 25 TL’lik harcama için 1 çekiliş hakkı) Gamer Kutu Menü Patates Kızartmasız, Gamer Kutu Menü Patates Kızartmalı, Gamer Kova Menü Patates Kızartmasız ya da Gamer Kova Patates Kızartmalı menülerinden herhangi birini alanlara çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya sadece kfcturkiye.com’dan alınan Gamer Kutu Menü Patates Kızartmasız, Gamer Kutu Menü Patates Kızartmalı, Gamer Kova Menü Patates Kızartmasız ya da Gamer Kova Patates Kızartmalı menülerinde geçerli olacaktır.
Talihliler 09.07.2019 tarihinde saat:14.30’da ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. - ESENTEPE MAH. BÜYÜKDERE CAD. ECZA SOK. POL CENTER NO:4 D:1 LEVENT İSTANBUL adresinde noter huzurunda halka açık olarak çekilişle belirlenecektir.
Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 2 kişi SONY PlayStation 4 Pro Oyun Konsolu,
2 kişi SONY PlayStation 4 1 TB Oyun Konsolu ikramiyesi kazanacaktır.
Kazanan talihliler, 12.07.2019 tarihli Takvim gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden TURKENT GIDA VE TURIZM SANAYI VE TICARET A.Ş. sorumlu tutulamaz.
27.07.2019 mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 11.08.2019 mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez.
Katılımda yer alan ad ve soyad bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcı sorumluluğundadır.
İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur.
Çekilişe TURKENT GIDA VE TURIZM SANAYI VE TICARET A.Ş. çalışanları, ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, KFC yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
KFC Türkiye bünyesinde çalışmakta olan hiçbir çalışan etik kurallar gereği yarışmaya katılamaz.
KFC bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir.
Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır.
Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
Bu kampanyanın Facebook ve Instagram siteleri ile ilgisi yoktur. Oluşabilecek aksaklıklardan Facebook ve Instagram siteleri sorumlu tutulamaz.

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #2 : 15 Haziran 2019, 10:53:31 »

Son asamada siparişe dönmüyor. Ne biçim sistem yapmislar. Hem internet bize ulaşın hem de telefonla şikayet bıraktım. 3 gündür dönüş yapan yok. Demek hemen sipariş acil desem açlıktan olmustum. Adamlar yaptıkları çekilişten bihaberler

sıkıntısız sipariş veriliyor senin senin bilgisayarda sıkıntı var galiba

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #3 : 15 Haziran 2019, 11:57:19 »
Benim 75 tl'lik kod kullanılmış gibi işlem gördü hala kod gelecek.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #4 : 15 Haziran 2019, 12:04:09 »

Son asamada siparişe dönmüyor. Ne biçim sistem yapmislar. Hem internet bize ulaşın hem de telefonla şikayet bıraktım. 3 gündür dönüş yapan yok. Demek hemen sipariş acil desem açlıktan olmustum. Adamlar yaptıkları çekilişten bihaberler

sıkıntısız sipariş veriliyor senin senin bilgisayarda sıkıntı var galiba
sadece pc degil, cep telefonları hepsini denedim. Modem harici cep telefonu data paketi de denedim. Direk bu ürünü mu denediniz?
Gamer kutu değil gamer kova denediyseniz o ayrı. Ben bu ürünü sipariş etmeye çalışıyorum, direk çekiliş koşulunu sağlayan en ucuz ürün cunku

1 X GAMER KOVA (PATATES KIZARTMALI)
₺ 44,95
1 X GAMER KOVA (PATATES KIZARTMASIZ)
₺ 36,95
ALT TOPLAM₺ 81,90
TOPLAM₺ 81,90

ben bu şekilde sipariş verdim sorunsuz  GAMER KUTU (PATATES KIZARTMALI) siparişlerinde sıkıntı var o yüzden kova tercihimdir.

Çevrimdışı kalwen

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 15 Haziran 2019, 22:03:26 »
arkadaşlar ramazanda son 1 saat kala sipariş verim dedim veremedim çok lanet bişey müsteri hizmetlerini aradım hiç bir yardım eden olmadı aç kaldık kardeşimle elimde 3 tane 75 TL kod vardı kullanarım dedim müşteri hizmetleri hiç bişey den anlamıyor genel merkeze kayıt bıraktırlar 11 gün önce geri dönüş bile olmadı sakın bulaşmayın elinde 75 TL KOD olan arkadaşlar +15 TL DAHA yapmanız lazım ile 15 TL ödemeniz gerekiyor birde 75 TL KOD Kafana Göre Kovada geçersiz haberiniz olsun.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #6 : 16 Haziran 2019, 10:14:02 »
15 i verelim de ama 75 tl ödeme yaparken sürekli ödeme sistemi hata verdi bakalım hala dönecekler.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 16 Haziran 2019, 15:32:03 »
arkadaşlar ramazanda son 1 saat kala sipariş verim dedim veremedim çok lanet bişey müsteri hizmetlerini aradım hiç bir yardım eden olmadı aç kaldık kardeşimle elimde 3 tane 75 TL kod vardı kullanarım dedim müşteri hizmetleri hiç bişey den anlamıyor genel merkeze kayıt bıraktırlar 11 gün önce geri dönüş bile olmadı sakın bulaşmayın elinde 75 TL KOD olan arkadaşlar +15 TL DAHA yapmanız lazım ile 15 TL ödemeniz gerekiyor birde 75 TL KOD Kafana Göre Kovada geçersiz haberiniz olsun.
Artık geçerli. 90 TL alışveriş yapıp 15 ödenecek. Müşteri hizmetleri filan gerek yok, online dan sipariş oluştur, gel al serviste kullanın mümkünse. Fiyatlar düşüyor. 28li kova dün aldım.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı mehmetergun

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 17 Haziran 2019, 18:08:19 »
bu kodlar nerden ne şekilde ediniliyor?

Çevrimdışı entryka

• Usta Kampanyacı
  • Valar Dohaeris
« Yanıtla #9 : 17 Haziran 2019, 18:31:03 »