Gönderen Konu: Nestlé Türkiye Kahvaltılık Gevrekler “2019 Aslan Kral Promosyonu”  (Okunma sayısı 588 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 13513
Müşterinin promosyona ilişkin internet sitesinde geçerli hüküm ve koşullar

Bu kampanya Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 06.02.2019 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.1385 sayılı izni ile gerçekleştirilmektedir. Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ve ; Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. 'nin bu promosyona bağlı temsilcileri, şirketleri ve profesyonel danışmanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
Promosyon Dönemi: 13.05.2019(Saat:00.01)-31.07.2019 (Saat:23.59)
Katılım için promosyonlu paketin satın alınması zorunludur. İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün paketinin ibrazı zorunludur.
Katılım için internet erişimi gereklidir.
Kampanyaya Katılım: Türkiye genelindeki satış noktalarından Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’ye ait promosyonlu Nestlé ürünlerinden (Corn Flakes Mısır Gevreği 450 gr, Nesquik Harfler Çikolatalı Tahıl Gevreği 310 gr, Nesquik Çikolatalı Kahvaltılık Gevrek 450 gr ürünleri için 1 çekiliş hakkı, Nesquik Çikolatalı Kahvaltılık Gevrek 700 gr ürünü için 2 çekiliş hakkı) satın alın ve paketin içindeki 12 haneli özel kodu bulun. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapiné-cereals.com/lion-king (ücretsiz) adresine giderek Türkiye seçimini yapıp ilgili promosyon ana sayfasına erişin. Ardından 12 haneli şifreniz ve ad, soyad, adres, gsm no bilgilerinizle katılım formunu doldurun. Katılımlarda şifre, ad ve soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
İkramiye: Çekilişte 100 kişi SJCAM SJ5000 Wifi Aksiyon Kamerası (Birim değeri: 779,00 TL’dir.) ikramiyesi kazanacaktır. İkramiyeler, istenilen belgelerin belirtilen tarihe kadar teslim edilmesi durumunda en geç 10.10.2019’a kadar teslim edilecektir.
İkramiyeler yukarıda belirtildiği gibidir ve devredilemez. İkramiyeler, kısmen ya da tamamen nakde çevrilemez veya herhangi bir alternatif ürün şeklinde teslim edilemez.
İkramiye Kazananların Belirlenmesi: 20.08.2019 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
İkramiye Kazananlar: İkramiye kazanan asil talihlilerin uygun olmaması veya ikramiyeyi kabul etmemesi halinde, söz konusu ikramiye için MPİ kuralları gereği sırasıyla yedek talihlilere geçilecektir.
Çekiliş Sonuçlarının İlan Edilmesi: Kazanan talihliler 23.08.2019 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün paketinin ibrazı zorunludur. Şifreli ürün paketinin okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Asil talihliler 07.09.2019, yedek talihliler 22.09.2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri, iletişim bilgileri, ikramiye kazandıkları şifreli ürün paketleri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. Kişisel bilgiler, yalnızca bu kampanyanın yönetilmesi amacıyla kullanılacaktır ve katılımcının gelecekteki haberlere, tekliflere, promosyonlara ve yeni ürünlere dair bildirim almak üzere veri tabanına dâhil edilmek istediği durumlar haricinde saklanmayacaktır. Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’nin gizlilik politikası için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresini ziyaret edebilirsiniz. Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş., kişisel verilerin yetkisiz veya yasa dışı şekilde işlenmesini ve kazara kaybolmasını, tahrip edilmesini ya da hasar görmesini önlemek adına gereken tüm teknik ve organizasyonel önlemleri alacaktır.

Çevrimdışı _emin

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1821
Minimum 1 katılım yaparım
Teşekkürler
Toplumsal Değerlerimiz İçerisinde Yaşamaya Çalışıyorum Ama Yaşayamıyorum

Çevrimdışı klewx

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4742
devam eden sadece migrosta satılan
paris seyahati,100 uno kutu oyun veren
700 gr paket ürün çekilişi de var o sebeple
bunlara katılım bu ara bol olur kellogs ta
nestle grubunun bu ataklarına karşı
hızır çakırbeyli görselli mısır gevreği
paketlerini hazırlamış eşkiya dünyaya
hükümdar olmaz dizi set ziyareti v.s
hediyeler verecek muhtemelen groseri
denen adana yerel marketinde olur
çekiliş muazzam ilgi görür,
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2019, 11:54:16 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,