Gönderen Konu: Axess'e özel Pegasus'da 50 TL indirim! (19 Mayıs)  (Okunma sayısı 288 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

  • Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 8970
    • Her Gün Kampanya
Axess'e özel Pegasus'da 50 TL indirim! (19 Mayıs)
« : 08 Mayıs 2019, 13:31:24 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Axess’e özel Pegasus’dan 7-19 Mayıs 2019 döneminde yapacağınız ilk 750 TL ve üzeri harcamanıza 50 TL indirim imkanı sunulmaktadır.

Kampanya detayları:

Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Kampanyadan faydalanmak için işlemin Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ya da Pegasus mobil uygulamasından Axess üye işyeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir.
Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kazanılan indirim tutarı 2 iş günü içinde ekstrenize yansıtılacaktır.
Kampanyaya Axess, Free, Wings ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Ticari kartlar, Neo ve Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dahil değildir.
Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL indirim kazanabilir.
Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para/ mil kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi yada tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ ekstresine borç kaydedilir.
Kampanya Pegasus’un web sitesi flypgs.com ve mobil uygulamasında 7 Mayıs 2019-28 Mart 2020 tarihleri arasında satışa açık olan tüm uçuşlarda geçerlidir.
Kampanya Pegasus’tan yapacağınız tüm uçak bileti ve ek hizmet harcamalarını kapsamaktadır.
Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet kampanya kurallarında belirtilen “Kampanya Satış Tarihleri” dışına çıkıyorsa yeni biletleme için Axess ile yapılan 750 TL ve üzeri için kampanya uygulanmaz. Kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin sonradan açığa alınarak kampanya satış tarihlerinde tekrar biletlenmesi durumunda veya yine kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin kampanya tarih aralığında değişiklik yapılarak tekrar biletlenmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz. Kampanya satış tarihleri öncesinde fiyat sabitlemeye konu edilen rezervasyon kayıtları kapsamında kampanya döneminde tamamlanan satışlar ve biletlemeler de kampanya kapsamı dışındadır.
Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir. Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.
Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş. ve Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin