Gönderen Konu: Petrol Ofisi-100 kişiye 50 TL yakıt (30.4.2019)  (Okunma sayısı 767 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4225
Petrol Ofisi-100 kişiye 50 TL yakıt (30.4.2019)
« : 25 Nisan 2019, 16:31:00 »
Petrol Ofisi “ACTİVE-3” Yarışması Katılım Koşulları

    Kullanıcıların yarışmaya katılım sağlayabilmeleri için Petrol Ofisi Instagram, Facebook ve Twitter sayfasında yayınlanan yarışma sorularını cevaplamaları ve katılımcı formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.
    Yarışma 24 Nisan Çarşamba günü başlayacak ve 30 Nisan Salı Günü 23.59’da sonlandırılacaktır.
    Kullanıcıların çekilişe katılmaları için, ilgili linkten yayınlanan soruyu cevaplamaları ve yarışmaya katıldıkları mecrada Petrol Ofisi sosyal media hesabını takip etmeleri gerekmektedir.
    Kazananlar, soruyu cevaplayan ve katılım formunu eksiksiz dolduran kişiler arasından çekilişle belirlenecektir.
    Çekiliş sonucunda 100 kişi anlaşmalı Petrol Ofisi isyasyonlarında geçerli 50 TL değerinde Positive Puan kazanacak ve puanlar katılımcının adına kayıtlı Positive Card’ına yüklenecektir.
    Positive Card’ı olmayan kullanıcılar için katılımcı formunda yer alan telefon numaralarıyla sanal kart oluşturulacak ve sanal kart ile ödül değerinde Positive Puan’ı sanalt kartlarıyla kullanabilecekler.
    Yarışmada ödül hakkı kazananlara, katılımcı formunda yer alan telefon numarasından ulaşılacaktır.
    Ödüller, kazananların açıklandığı günden itibaren 7 iş günü içinde katılımcı formunda belirtilen telefon numarasına kayıtlı Positive Card’a; Positive Card’ı olmayan kullanıcılar için de katılımcı formunda verilen telefon numarasıyla oluşturulacak sanal karta tanımlanacaktır.
    Kazananlar 2 Mayıs Perşembe günü Petrol Ofisi Facebook sayfasında notlar bölümünde ve Instagram sayfasında hikayeler bölümünden açıklanacaktır. (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin)
    Yarışmaya yalnızca 18 yaş ve üzeri yaştaki kişiler katılabilir. 18 yaş altı katılımcılar katılıp ödül kazansa bile kazandıkları ödülden yararlanamayacaktır.
    Yarışmaya katılım ücretsizdir, 18 yaş üzerinde olan herkes katılabilir. Soruları cevaplayan ve katılımcı formunu dolduran kullanıcılar yarışmaya katılmış sayılacaktır. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
    Petrol Ofisi A.Ş yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
    Bu yarışmaya erişiminiz, kullanmanız veya bu yarışma içeriğinden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşan/bulaşabilecek bir virüsten, bu nedenle doğmuş/doğabilecek zararlardan Petrol Ofisi A.Ş ’nin sorumluluğu bulunmamaktadır.
    Bu yarışmada, işbu kullanım hakları ile ilgili olarak belirtilen hususlara aykırı hareket eden kişi/kişiler Petrol Ofisi A.Ş.’nin doğmuş ve doğacak her türlü zararını tazmin etmekle yükümlü olacaklardır.
    Petrol Ofisi A.Ş, bu yarışmayı istediği an sonlandırma hakkına sahiptir.
    Petrol Ofisi A.Ş, kazananların isimlerini açıklamama hakkını saklı tutar.
    Yarışmaya Petrol Ofisi çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.
    Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz. Başkası nam ve hesabına yarışmaya katılım mümkün değildir. Her bir kişi sadece kendi adına yarışmaya katılım gösterebilir.
    Yarışmadan haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar, belirlendiğinde ödüle hak kazanamayacaklardır. Ayrıca bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.
    Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
    Yarışmaya yurtdışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
    Bu yarışmaya katılan herkes yukarıda yazan şartları kabul etmiş sayılır.
    Katılımcı, yarışmaya katılmakla Petrol Ofisi A.Ş. tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.
    Kullanıcılar yarışma sayfalarının çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, uygulamaya yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını, kamu düzenini ve toplum ahlak yapısına aykırı eylemlerde bulunmayacaklarını kabul ederler.
    Petrol Ofisi A.Ş., yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır. Söz konusu fiil ve eylemler sonucunda Petrol Ofisi A.Ş.’nin herhangi bir zarar veya ziyana uğraması durumunda ilgili her nevi talep ve hakları saklıdır.
    Petrol Ofisi A.Ş. önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, kurallarını değiştirme ve yarışmada hediye verilecek ödülü değiştirme veya sona erdirme hakkını saklı tutar.
    Ödül kazanan kullanıcılar, söz konusu haklarını Petrol Ofisi’nin kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle kullanamamaları, yanlış iletişim vermeleri, iletişim bilgilerindeki değişiklik ve/veya verdikleri iletişim bilgilerinden ulaşılamaması halinde Petrol Ofisi A.Ş. sorumlu tutulamayacaktır.
    Yarışmaya katılanlar, Petrol Ofisi A.Ş.’nin işbu Katılım Koşulları’nda tesis ve ilan ettiği kuralları peşinen kabul ederler. Katılımcıların Yarışma Kurallarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Petrol Ofisi A.Ş. tarafından yapılacak, muhtemel itirazlar Petrol Ofisi A.Ş. tarafından incelenecektir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"