Gönderen Konu: çağrı çek-kazan ruffles çekilişi  (Okunma sayısı 573 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı klewx

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 4708
çağrı çek-kazan ruffles çekilişi
« : 13 Nisan 2019, 02:15:10 »
çağrı marketlerinden 13 nisan-13 mayıs
arası tek seferde 15 tl ruffles ürünü alışverişi
fişini çekkazan uygulaması ile sisteme
girenler arasında yapılacak çekilişle;

3 kişiye şef metin suerkan ile 5670 tl
değerinde 2 gece 3 gün çift kişilik
gaziantep turu
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2019, 02:18:14 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı diazem

 • Global Moderator
 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 15834
Ynt: çağrı çek-kazan ruffles çekilişi
« Yanıtla #1 : 13 Nisan 2019, 09:36:39 »
Bi antep iyi gider valla.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı anvil

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 13415
Ynt: çağrı çek-kazan ruffles çekilişi
« Yanıtla #2 : 13 Nisan 2019, 09:55:14 »
Kampanya Detayları :
Bu kampanya Frito Lay Gıda San ve Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin 03.04.2019 tarih ve 24951361-255.01.02-E.3262 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

13.04.2019(10:00)-13.05.2019(23:59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Çağrı Marketler’den Frito Lay Gıda San ve Tic. A.Ş.’ye ait Ruffles markalı ürünlerinden tek seferde 15 TL ve katları tutarında her 15 TL değerinde Ruffles markalı cips ürünleri alımına 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Uygulama içerisinden gsm no, ad-soyad-adres bilgilerini girip üyelik işlemlerini gerçekleştirenler,uygulama içinden kampanyayı seçerek kampanya ürünlerinin yer aldığı fiş/faturayı uygulamada
belirtildiği şekliyle fotoğraflarını çekerek sisteme yükleyenler en geç 24 saat içerisinde sistem tarafından incelemesi yapılıp onaylanan fiş/faturalardaki her 15 TL tutarında Ruffles markalı ürün için
1 çekiliş hakkı kazanırlar.

Çek Kazan uygulaması için girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı,fiş/faturaların okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve Çek-Kazan uygulamasına yüklenmesine uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.

Sisteme yüklenen fiş/faturalar değerlendirilerek aynı fiş/fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen fiş/fatura dikkate alınır.

Yükleme reddedilirse sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir.

Tüketici Çek Kazan uygulamasındaki üyelik hesabını dilediği zaman kontrol edebilir ve katılım haklarını görebilir.

Koşullara uygun olmayan fiş/faturalara işlem yapılamaz.

Hediye Çeki ikramiyesi devredilemez ve nakde çevrilemez, talihli dışında başkası tarafından kullanılamaz.

Çekiliş 29.05.2019 tarihinde saat 10:30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 sk. Rota Office No:3A D: 29 K.ÇEKMECE/İstanbul adresinde yapılacaktır.

Kazanan talihliler 31.05.2019 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır. 15.06.2019 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 30.06.2019 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.

İkramiye olarak, 3 kişi 5.670,00 TL değerinde Gaziantep Turu (06-08 Eylül 2019 tarihleri arasında çift kişilik 2 gece 3 gün Tuğcan Otel’de oda kahvaltı konaklama, Gaziantep şehir turu, talihlilere en yakın havalimanından gidiş dönüş ekonomik sınıfı uçak bileti, havaalanı – otel- şehir turu- otel- havaalanı transferleri, seyahat sigortası, şehir içi transfer hizmetleri dahildir. Tur detayları: Şef Metin Suerkan’ın 3 Günlük Tura eşlik etmesi ve gurme sohbetleri, 1 gün profesyonel rehberlik hizmeti ve şehir turu, Müze girişleri (Zeugma-Hamam-Atatürk-Oyuncak-Mutafak Müzesi) 1 sabah otel dışı Beyran ve Katmer İkramı 3 öğle Yemeği ve Pepsi ürünleri (Halil Usta& İmam Çağdaş ve Mehmet Usta) 2 Akşam yemeği limitli içecekli (Beyazhan ve Otel ) Baklava İkramı.) ikramiyesi ürünlerimizin herhangi birinde kullanılmak üzere geçerlidir.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyelerin özellikleri belirtilen içeriktedir.

Kampanyada, 18 yaşın altında olanlara, üyelik bilgileri eksik (Ad-soyad-gsm no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir) veya kayıtlı olmayan tüketicilere, Frito Lay Gıda San ve Tic. A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanlarına çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Talep edilen belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz.

İkramiye tesliminde fiş/fatura ibrazı zorunludur. Fiş/faturanın okunabilir şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Çekiliş hakkında bilgi için 0212 275 18 08

Mali değeri olmayan belgeler, yemek kartları ile yapılan alışveriş belgeleri, satış fişi kopyası, bilgi fişi ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar kabul edilmeyecektir.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanyaya katılım için, Çek Kazan uygulamasına, kullanıcının Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerini vermiş olması gerekmektedir.

Sahte fiş veya fatura düzenleme, orijinal belgelerin üzerindeki bilgiyi değiştirme ve uygulama içerisinden göndererek kampanya katılımı gerçekleştirme nedeniyle ortaya çıkabilecek her türlü
maddi, manevi ve 3. kişiler nezdinde meydana gelebilecek yansıma zararlardan dolayı Barn Teknoloji A.Ş.’nin tazminat ödeme yükümlülüğü altında kalması halinde eylemi işleyen kişiden/kişilerden rücuen tazmin edilecektir.

Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. bu konudaki tüm hukuki haklarını saklı tutmaktadır. Bu kampanyaya fiş gönderim yolu ile katılan müşterilerimiz, kullanım verilerinin işlenebilmesi için
Barn Teknoloji Ticaret A.Ş ’ye onay vermiş sayılacaklardır. Verilen onay doğrultusunda firmalar tüketicilerine kullanım alışkanlıklarına uygun ürün ve kampanyaları sunmaya devam edebilecektir.

Katılımcı, bu kampanya kapsamında paylaşmış olduğu kişisel verilerinin işlenmesine açıkça muvafakat ettiğini, Verilerin işlenmesi ile, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında verilerin kaydedilmesini, depolanmasını muhafaza edilmesini, değiştirilmesini, yeniden düzenlenmesini, açıklanmasını, aktarılmasını, devralınmasını, elde edilebilir hale getirilmesini, sınıflandırılması ya da kullanılması, engellenmesi gibi veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemi ifade ettiğini anladığını kabul eder.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Barn Teknoloji Ticaret A.Ş. kullanıcının kullanımını inceleme ve kötü niyetten
kuşkulandığı takdirde; kullanıcıyı uyarma, kullanıcıdan fişi fiziksel olarak posta ile göndermesini istemeye ve gerekirse kullanıcının kazandığı hakları iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, kurumsal katılım yapılamaz. Kampanya hediyelerinin nakit karşılığı talep edilemez.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Apple kampanya katılım koşullarından, verilen ödül ve hediyelerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Apple sadece uygulamanın dağıtımını yapmaktadır. Tüketici hiçbir şekilde Apple’ı kampanya koşulları ve ödüller ile ilgili sorumlu tutamaz.

Geçerli Lokasyonlar :
“Tüm Çağrı Market’lerde”

Çevrimdışı junior

 • Deneyimli Kampanyacı
 • ***
 • İleti: 321
Ynt: çağrı çek-kazan ruffles çekilişi
« Yanıtla #3 : 13 Nisan 2019, 12:58:17 »
Oooo Antep, mide fesadı geçirip hastanelik olma garantili  :D
Bir teşekkürü çok görmeyin. Kibirin sonu FELAKET.