Gönderen Konu: Digitürk:40kişiye GOT Final sezonu etkinliği-İstanbul-Akmerkez-Pazar gecesi  (Okunma sayısı 577 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9714
   Demir Taht, Night King, Westeros yemekleri ve sürprizlerle dolu Türkiye’nin en büyük GOT etkinliğine kim katılacak?
   Demir Taht’a kimin yürüyeceğini ve sebebini #TahtSeniÇağırıyor hashtag’i ile birlikte yorum olarak bizimle paylaş, sınırlı sayıdaki özel konuktan biri olma ve yeni sezonun ilk bölümünü Akmerkez’de izleme şansını yakala!
   Birlikte gitmeyi istediğin arkadaşını da etiketlemeyi unutma       

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ,  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  adresleri üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışma 11 Nisan 2019 – 13 Nisan 2019 (Saat:15:00) tarihleri arasında Digiturk tarafından düzenlenmektedir.

2.  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ,  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitelerine (ücretsiz) girip, yarışma içeriğinin altına Game of Thrones dizisinin finalinde tahta kimin, neden oturması gerektiğini, #TahtSeniÇağırıyor hashtag’i ile yorum olarak paylaşan kullanıcılar yarışmaya katılmış sayılacaklardır.
3. Yarışma sonunda paylaşılan yorumlar Digiturk ekibi tarafından değerlendirilip, kazananlar 14 Nisan’ı 15 Nisan’a bağlayan gece; İstanbul, Akmerkez’de Digiturk ve Akmerkez Cinema Pink tarafından organize edilecek olan etkinlik ve dizinin ilk bölümünün gösterimine ücretsiz olarak çift kişilik bilet kazanacaklardır.  Toplamda 40 kişiye davetiye verilecektir.
4. Katılımcı yarışma içeriğinin altına yazdığı yorumla yarışmaya katılmış sayılır.
5. Küfür, hakaret gibi genel ahlak dışı ve siyasi yorumlar değerlendirilmeye alınmayacaktır.
6. Kampanya sonunda kazanan kişilerle direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Digiturk sorumlu değildir.
7. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Digiturk katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
8. Jüri değerlendirmesi en geç 14.04.2019 tarihine kadar yapılacaktır. Kazananlar ise en geç 14.04.2019 tarihinde  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ,  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfaları üzerinden duyurulacaktır. Digiturk, yarışma kazananları ile direkt iletişime geçecektir.
9. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
10. Kampanyaya Digiturk çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
11. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
12. Etkinlik öncesi kazanan kişilerin, kendisinin ve yanında götüreceği kişinin isim, soyad, telefon ve e-mail adresini paylaşması gerekmektedir.
13. Etkinliğe girişte kişilerin kimlik ibrazı zorunludur. Kabul etmeyen kişiler etkinliğe kabul edilmeyecektir.
14. Etkinlik pazarı pazartesiye bağlayan gece 02.30’da Akmerkez Cinema Pink’te yapılacaktır. Etkinlik sonrası Game Of Thrones final sezon ilk bölümünün gösterimi yapılacaktır. Kişilerin etkinlik alanına geliş ve gidiş masrafları kendisine ait olacaktır.
15. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
16. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Digiturk’ün yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
17. Digiturk, yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
18. Yarışma neticesinde yapılacak jüri değerlendirmesi ile belirlenecek katılımcılar, isimlerinin Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ,  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ve  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfaları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
19. Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Digiturk kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
20. Bu piyango Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş tarafından MPİ’nin 04.04.2019 tarih ve 24951361-255.05.02-E.3302 sayılı izni ile Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ tarafından kapsam dışı düzenlenmektedir.