Gönderen Konu: İstanbul Zeruj Port AVM Jeep Renegade Çekilişi  (Okunma sayısı 483 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Darkjuva

• Acemi Kampanyacı
  • **
İstanbul Zeruj Port AVM Jeep Renegade Çekilişi
« : 11 Nisan 2019, 16:32:58 »
Zeruj Port AVM’de Alışverişleriniz İle Jeep Renegade Kazanma Şansı Yakalayabilirsiniz!
İstanbul / Zeytinburnu / Kazlıçeşme mahallesinde bulunan Zeruj Port Alışveriş Merkezinde, 01 Mart 2019 ile 09 Haziran 2019 tarihleri arasında 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra fiş/faturaları ile kampanyaya katılım standına müracaat ederek işlemlerini tamamlayanlar çekilişe katılmaya hak kazanabileceklerdir.

Zeruj Port AVM Jeep Renegade Kampanyasının Çekilişi ilgili firma tarafından 14 Haziran 2019 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş sonucu kazanan talihlilerin isimleri 15 Haziran 2019 tarihli Yeni Şafak Gazetesinde ilan edilecektir.

Kazanılacak Hediye
1 Kişiye Jeep Renegade

Bu kampanya MPİ’nin 25.02.2019 tarih ve E.2045 sayılı izni ile ERİNTAŞ İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş. tarafından düzenlenmiştir.

Çevrimdışı junior

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: İstanbul Zeruj Port AVM Jeep Renegade Çekilişi
« Yanıtla #1 : 13 Nisan 2019, 12:54:54 »
Bu AVM benim evime yakın ama hiç gitmedik. Ekşisözlük yorumlarda ve web sitelerine bakınca tamamen tekstil ağırlıklı bir yer gibi duruyor. Burada alışveriş yapan olursa deneyimlerini yazarsa sevinirim.

Zira AVM profiline de bakınca çekilişte karambolle bir tanıdığa falan verirler gibi geldi. Ayrıca içerideki mağazalar kurumsal değil. Adamlar 5.000 TL naylon fatura kesip sürekli kendi yakınlarına çekiliş hakkı kazandırabilirler gibi duruyor. Hiç güven vermedi. Şu an katılma düşüncem %1 falan gibi. Katılsam 1 katılım yaptırırım aileme o kadar. Ekşisözlükteki yorumlar hep negatif.
Bir teşekkürü çok görmeyin. Kibirin sonu FELAKET.

Çevrimdışı junior

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: İstanbul Zeruj Port AVM Jeep Renegade Çekilişi
« Yanıtla #2 : 27 Mayıs 2019, 21:22:02 »
Kendim yazdım, kendim cevap vereyim. Babam bu cuma zeytinburnuna gidince uğramış. Hic avm gibi bir yer değilmiş. Eczane varmış ama eczaneler gecersizmis. İçerdeki mağazalarda hep tesettür giyim ağırlıklı imiş. Bir şal , eşarp alayim demiş hediye ama aşırı pahalı değmez dedi. Markalar da bilinen markalar değil ama çekiliş danışma bombosmus. Avm gibi bir yer değil açık han gibi , bana güven vermedi dedi. Tek seferde 100 tl tutar isteği de alışverişi zorlaştırmış.
Biz katılmadık ama hanımlar boş geçmesin yine.
Bir teşekkürü çok görmeyin. Kibirin sonu FELAKET.