Gönderen Konu: Teknoquiz (11.03.2019-14.03.2019)  (Okunma sayısı 843 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nesenes

  • Acemi Kampanyacı
  • **
  • İleti: 167
    • Persian Point Cats
Teknoquiz (11.03.2019-14.03.2019)
« : 13 Mart 2019, 11:24:12 »
TeknoQuiz
KAMPANYA KOŞULLARI

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesi üzerinden gerçekleşecek bu oyun 11.03.2019 – 14.03.2019 tarihleri arasında TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup 10 sorudan en az 6’sını (ve daha fazlasını) doğru bilenlere 1.000TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 100TL indirim verilecektir. (Tüm Apple markalı ürünler hariç, Akıllı Telefonlar dahildir). Ödül aktivasyon numaraları Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  ve Teknosa mağazalarında 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerli olacaktır. Ödül aktivasyon numaranız oyuna kayıt formu doldurulurken girilen GSM numarasına SMS olarak gönderilecektir.
Dileyen katılımcılar oyunu kendi Facebook ve Twitter hesaplarından paylaşabilirler. Paylaşım içeriklerinden TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Yarışma başında istenecek Ad-Soyadı-GSM ve E-mail başlıklarından oluşan iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Aynı GSM ve E-mail adresi ile katılımcılar oyunu sadece bir kez oynayabilir ve bir kez indirim kazanabilir.Kazanılan indirimler güncel etiket fiyatı üzerinden ilave olarak geçerlidir.
Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
Genel ahlak ve adaba aykırı, cinsel istismar, terör vb. içerikli metinler değerlendirme dışı tutularak kayıtlardan çıkarılacaktır.
Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi indirimlerini kullanamazlar.
Katılımcılar oyuna yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.
Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
Oyunda çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
Kampanya kapsamında verilecek olan ödüller stoklarla sınırlıdır.
Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş. her türlü kayıtları esas alınacaktır.
Kazanılan hediyenin nakit karşılığı talep edilemez. Kazanılan hediyede indirim oranı değişikliği yapılamaz. Kazanılan indirimler birleştirilemez.
TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş. hile yapan katılımcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş. yapılacaktır. TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılara önceden haber vermeksizin değiştirebilir veya durdurabilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresini düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 

Kampanya Geçerlilik Tarihi :

11.03.2019-14.03.2019
Only in madness do you find beautiful death?