Gönderen Konu: Antalya Aquarium-Kolluk Kuvvetleri Personeli ve Emeklilerine Ücretsiz Giriş  (Okunma sayısı 681 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4225
Tüm Kolluk Kuvvetleri Personeli ve Emekli Personeline Özel Kampanya Katılım Koşulları

Antalya Aquarium olarak dünyanın en zor ve kutsal vazifesini yapan tüm Kolluk Kuvvetleri Personellerine 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü vesilesi ile minnet ve şükranlarımızı sunmaya çalışacağımız kampanya detaylarını aşağıdaki gibidir.

Antalya Aquarium bu kampanya kapsamı haricinde Şehit yakınlarına ve Gazilerimize bütün ücretli giriş alanlarında yılın 365 günü ücretsiz giriş hakkını kesintisiz sağlamaktadır.

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü vesilesi ile Türkiye genelinde görevli ve emekli tüm Kolluk Kuvvetleri personelini 15-24 Mart 2019 tarih aralığında (10 gün) Antalya Aquarium’da ve diğer eğlence komplekslerinde (WildPark Tropik Sürüngenler Evi, Kar Dünyası & Buz Müzesi, Oceanride XD Cinema ücretsiz ağırlayacağımızı, birlikte gelen 3 yakınına ise %70’e varan indirimlerle giriş fırsatı sunacağımızı bilginize sunarız.

Önemli hususlar:

    Görevli ve emekli personel olduklarını belirtir kimlikleri ile birlikte gerektiğinde resmi kimlik kartları ( nüfus cüzdanı veya ehliyet) ibraz etmeleri rica olunur. (Tarihi geçerli ve kampanyaya dâhil görevlerden birine mensup olduğunun belirtir tüm resmi devlet kartları/pasolar geçerlidir)
    Ücretsiz giriş hakkı satılamaz, devredilemez, hak sahibinin kendisinin kullanması beklenir. Akvaryum ekibi tarafından kasalarda bilet alırken ve turnikelerimizde geçiş esnasında kimlik kontrolü yapacağını hatırlatmak isteriz.
    Kampanya süresinde Kolluk kuvvetleri mensubu (personel/emekli) mükerrer girişler de kimlik ibrazı ile ücret ödemez. Biletleme prosedürü aynen uygulanarak bu hakkından defaten yararlanabilir.
    Personelimizin kendileriyle birlikte gelen 3 yakınına tüm gezi alanlarında kapı fiyatlardan % 70’e varan indirim fırsatı sunulur. Personel yakınına Aquarium Yetişkin: 55 TL yerine indirimli kişi başı 20 TL, Çocuk (3- 12 yaş) : 39 TL yerine indirimli kişi başı 10 TL uygulanır.
    Personel yakınına Full Paket avantajlı giriş: Akvaryum + Kar Dünyası & Buz müzesi + WildPark + XD Cinema Yetişkin: 104 TL yerine indirimli kişi başı 40 TL. Çocuk (3- 12) yaş: 75 TL yerine indirimli kişi başı 25 TL uygulanır.
    0-2 yaş ücretsiz olup 3 yaşından gün alan çocuklar ücrete tabiidir. 3-12 yaş grubu çocuklar için indirimli kapı fiyatının ödemesi gerekir.
    Antalya Akvaryum, yukarıda belirtilen hususlara uyulmadığı takdirde ücretsiz giriş yaptırmama hakkını saklı tutar.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"