Gönderen Konu: MASTERCARD  (Okunma sayısı 637 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1349
MASTERCARD
« : 08 Ekim 2018, 14:46:17 »
Bir Forma Paha Biçilemez Bir Şey Başlatabilir - Instagram Yarışma Katılım Koşulları
MASTERCARD·8 EKİM 2018 PAZARTESİ
1. "Mini Şampiyonlar" kampanyası Mastercard Europe SA (“Mastercard”) adına, “Bağdat Caddesi Hasan Ali Yücel Sk. No:26/1 Kadıköy/İstanbul adresinde” faaliyet gösteren Voden Reklam ve İletişim Hizmetleri Tic. A.Ş. (“Voden”) tarafından düzenlenmektedir.
2. Kampanya aşağıdaki şartları kapsar ve tüm katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılır.
3. Kampanya genel olarak 8 Ekim 2018 günü saat 15:30’da başlayıp 14 Ekim 2018 günü saat 12:00'da sona erecektir. Kampanya Instagram’da yer almaktadır. 
4. Kampanya tarihleri arasında Mastercard’ın (ücretsiz) instagram sayfasında kullanıcılardan çocuklarının giydiği ilk formanın fotoğrafını hikayesiyle birlikte #PahaBiçilemezBirŞeyBaşlat hashtag’i ile paylaşanlar yarışmaya katılmaya hak kazanacaklardır.
5. Mastercard ve Mastercard Europe SA İstanbul Temsilcilik Ofisi (“Mastercard Turkey”) adına, bu yarışmanın, Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar Ve Çekilişler Hakkında Yönetmeliğin 4/m - 2/ç maddelerine göre Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında ve iznine gerek olmaksızın yürütülmesine dair, 05.10.2018 tarihli ve 249511361-255.05.02-E.9898 sayılı uygunluk yazısı, U2 Milli Piyango Ajansı (“U2”) tarafından alınmıştır.
6. Paylaşımların yaratıcı, özgün, ilginç olmasına dikkat edilerek paylaşılması gerekmektedir. Yarışmaya katılmaya uygun görülen katılımcılar yarışma jürisinin beğenisine göre değerlendirilecek ve 15 çocuk, 24 Ekim 2018 tarihinde Galatasaray – Schalke 04 arasında Türk Telekom Stadyumu’nda oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi maçında futbolcularla beraber sahaya çıkma ve onlarla selam verme şansını yakalayacaktır. Bahse konu çocukların sahadan ayrılması ile beraber maç da başlayacaktır.
7. Kazananın vereceği bilgiler Mastercard’ın uygun göreceği reklam ve tanıtım kampanyalarında kullanılacaktır. Yarışma ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.
8. Ayrıca, yarışmaya sunulan ve ödül kazanan fotoğraflardan ve metinlerden uygun görülenler, yarışma hesabında yayınlanabilecektir ve takipçiler tarafından paylaşılabilecektir, Mastercard’ın uygun göreceği şekillerde, reklam kampanyalarında, Mastercard’a ait internet sayfalarında ve çeşitli mecralarda yayınlanabilecektir, katılımcı bu şekil bir kullanıma ilişkin olarak açıkça muvafakat ettiğini, bu şartı ve sundukları sloganlar ile ilgili haklarından feragat ettiğini ve bu hakları Mastercard’a ve bağlı şirketlerine devrettiğini, hiçbir hak talebinde bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.
9. Yarışmaya sunulan yaratıcı paylaşımlardan, yarışma konusuna uygun, dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, suç teşkil etmeyen ve genel ahlak kurallarına uygun olan fotoğraflar moderasyon yetkililerince yapılacak incelemede yarışmaya esas alınacaktır. Ek olarak, Milli Piyango kuralları gereği insan figürü yer alan fotoğrafların paylaşılmasına izin verilmemektedir. Bu nedenle paylaşımların forma fotoğrafı üzerinden yapılması gerekmektedir.
10. Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler velilerinin/yasal temsilcilerinin onayı olmaksızın katılamaz, velilerinin/yasal temsilcilerinin onayı olmaksızın katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.
11. Kazanan kişinin ismi 19 Ekim 2018 tarihinde Mastercard sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.
12. Ödülü teslim alabilmek için, kampanya kayıtlarındaki bilgilerin doğruluğunun ispatı amacıyla nüfus cüzdanının ibrazı gereklidir; ayrıca Mastercard ek belge/bilgi talebinde bulunabilir.
13. Yarışma jürisi; MasterCard Turkey yetkililerinden ve dışarıdan konusunda uzman yetkililerden oluşmaktadır.
14. Katılımcı, yarışmaya sunduğu içeriklerin kendine ait özgün içerikler olduğunu kabul ve taahhüt eder. Katılımcı, kendisinden başka izin almadığı hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir içerik iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu içeriği yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Hakları kendisine ait olmayan bir içerik ile başvuran katılımcı diskalifiye edilir, ödül kazansa dahi ödül hakkını kullanamaz, ödül hakkı iptal edilir.
15. Katılımcılar, yarışmaya ilişkin katılım ve kazananların değerlendirilmesinde nihai sistem ve Mastercard kayıtlarının esas alınacağını peşinen kabul etmiş sayılırlar.
16. Eğer mevcutsa, ödüle konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler kazanan tarafından ödenecektir.
17. Kampanyaya katılım için katılımcılardan herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Kampanyaya katılmak için Mastercard ürünlerinden satın almak bir ön koşul olmayacaktır.
18. Kazanılan ödül devredilemez ve nakde çevrilemez.
19. Kazanan kişinin Mastercard sosyal medya hesaplarında ilan edilmesi, kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
20. Kampanya esnasında, sonuçları lehlerine değiştirmek amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın değerlendirmeye alınmayacaktır.
21. Farklı isimle aynı kişi tarafından yapılan paylaşımlar ve gerçek kişiler tarafından yapılmayan paylaşımlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunulmaksızın değerlendirmeye alınmayacaktır.
22. Katılımcılar, Mastercard tarafından kendilerinden istenen bilgileri tam ve doğru olarak bildirmek durumundadırlar. Eksik ya da yanlış beyan edilmiş bilgilere sahip katılımcılar, ödül kazansalar dahi bu haklarını kaybederler.
23. Mastercard, kaynaklanan hata ve veri kayıplarından, söz konusu bilgisayar ve bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi ile benzeri durumlardan doğabilecek sorun ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.
24. Yarışma ve jüri değerlendirmesi süreci ile ilgili olarak, katılımcıların iletecekleri içerikler ve yapacakları başvurularla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle Mastercard hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile yarışmanın uygulamasının zarar görmesi sebebiyle Mastercard, Mastercard Turkey, Voden ve U2 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
25. Mastercard’ın yarışma şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Mastercard, ayrıca yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.
26. Bu kampanyaya Mastercard, Voden ve U2 çalışanları ile birinci dereceden yakınları katılamazlar. Katılıp ödül kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.
27. İhtilaf vukuunda İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
28. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, Mastercard'ın, U2’nun ve Voden’in kampanya ve kampanya uygulama kayıtları esas alınacak ve HMK 193. madde uyarınca kesin delil olarak işlem görecektir.
29. Kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki hükümleri kabul etmiş sayılır.


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Mini Şampiyonlar - Onay ve Beyan Formu
MASTERCARD·8 EKİM 2018 PAZARTESİ
Mini Şampiyonlar Kampanyası dâhilinde Mastercard Europe SA (“Mastercard”), bu kampanyaya katılanların, kampanyanın tanıtımı amacıyla, fotoğrafını çekmeyi ve/veya katılanların rol aldığı bir video kaydı yapmayı istemektedir. Mastercard, sadece katılanların (ve/veya reşit olmayan katılımcıların yasal temsilcisi olan veli ya da vasisinin) önceden açık onayını almak suretiyle katılanların fotoğrafını çekecek ve/veya video kaydını yapacaktır.
Katılımcıların fotoğrafını çekmek ya da rol aldıkları bir video kaydı yapmak suretiyle, Mastercard katılımcılara ilişkin görüntü ve isim gibi bazı şahsi verileri toplayacaktır. Mastercard bu fotoğraf ya da video dahil olmak üzere katılımcıya ilişkin kişisel verileri sadece bu kampanyanın tanıtımını yapmak amacıyla kullanacaktır. Mastercard bu kampanyayı Mastercard’ın Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden ulaşabileceğiniz kampanya websitesi, Facebook, Instagram, Twitter, Youtube hesapları gibi iç ve dış online mecralar ve yazılı ve dijital basın başta olmak üzere her çeşit platformda tanıtmayı düşünebilir. Bu nedenle, Mastercard bu kapsamda topladığı kişisel verileri yurt içinde ve/veya yurtdışında üçüncü taraflara aktarabilecektir. Söz konusu üçüncü taraf hizmet sağlayıcıların Mastercard ile ilişkili olmadığı ve bu nedenle de Mastercard’ın bunların uygulamaları ve gizlilik politikalarından sorumlu tutulamayacağı hususunu dikkate almanızı rica ederiz. Mastercard’ın gizlilik uygulamalarının yanı sıra söz konusu kurumların gizlilik uygulamalarını öğrenmenizi tavsiye ederiz.
Mastercard’ın gizlilik ve veri koruma uygulamaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde bulunan Küresel Gizlilik Politikamızı ziyaret ediniz. Katılımcının yer aldığı fotoğrafın ya da rol aldığı videonun veri tabanımızdan kaldırılmasını istiyorsanız istanbul_supportLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin.com e-posta adresinden bizimle irtibata geçiniz.
İşbu Onay ve Beyan Formu’nu imzalayarak, Mastercard’ın, velisi olduğunuz ve aşağıda bilgileri belirtilen katılımcının yukarıda belirtilen amaçlarla kişisel verilerini işlemesine, bu kapsamda fotoğrafını çekmesine ve/veya rol aldığı bir video kaydı gerçekleştirmesine, bunları ve diğer kişisel verilerini yukarıda belirtilen amaçlarla yurt içi ve/veya yurtdışında kullanmasına ve yurt içi ve/veya yurtdışında üçüncü taraflara aktarmasına yönelik olarak, bu kişinin yasal temsilcisi sıfatıyla açık onayınızı verdiğinizi ve katılımcının aşağıda belirtilen haklarının Mastercard’a başvurarak kullanılabileceği konusunda bilgilendirildiğinizi kabul ve beyan etmektesiniz:
(i) kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme, (ii) kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, (iii) kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, (iv) yurt içinde kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, (v) kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme, (vi) kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme, (vii) kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, (viii) işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, (ix) kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranması halinde zararın giderilmesini talep etme.
Ayrıca işbu Onay ve Beyan Formu’nu imzalayarak, velisi olduğunuz ve aşağıda bilgileri belirtilen katılımcının söz konusu kampanyaya katılmasına ilişkin olarak herhangi bir sakınca bulunmadığını (hastalık, alerji vs.) ve Mastercard’ı ilgili katılımcıya ilişkin bilmesi gereken hususlar konusunda tam ve gereği gibi bilgilendirdiğinizi kabul etmektesiniz. Bu hususlara ilişkin olarak Mastercard’ın bilgilendirilmemesi ve bu nedenle katılımcının herhangi bir zarara uğraması halinde Mastercard sorumlu tutulmayacaktır.
Kampanya hakkındaki detaylı bilgilendirme işbu Onay ve Beyan Formu’nun ekinde yer alan Veli Bilgilendirme Yazısı’nda ve Katılım Koşullarında yer almaktadır. Kampanya kapsamındaki etkinlik Veli Bilgilendirme Yazısı’nda belirtilen program akışına göre gerçekleştirilecektir. Bu program çerçevesinde, katılımcılar yaklaşık olarak 18:00-19:45 saatleri arasında etkinliğe ilişkin hazırlıkların yapılması amacıyla bir Mastercard ve Ünite İletişim ve Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti. yetkilisinin eşliğinde velilerden ayrılarak soyunma odalarına götürülecektir (soyunma odasında katılımcılar kıyafetlerini çıkartıp formaları giyecek, onlar için hazırlanmış atıştırmalıkları yiyecek ve zaman geçireceklerdir). Bu aşamada, Mastercard tarafından özen gösterilecek olmakla birlikte, söz konusu süre içerisinde de velilerin sorumlulukları devam edecektir ve katılımcılara ilişkin doğabilecek herhangi bir zarardan Mastercard sorumlu tutulmayacak olup; tüm sorumluluk velilere ait olmaya devam edecektir.
Katılımcı Bilgileri:
İsim-Soyisim: ____________________________________
T.C. kimlik numarası: ____________________________________
Yukarıda bilgileri belirtilen katılımcının velisi/yasal temsilcisi olarak, işbu Onay ve Beyan Formu’nda ve eklerinde belirtilen tüm hususları okuduğumu, anladığımı ve kendim ve katılımcı adına kabul ettiğimi beyan ve taahhüt ederim.
Veli/Yasal Temsilci Bilgileri:
İsim-Soyisim: ____________________________________
İmza: _______________ Tarih: ___________________
* Bu Onay ve Beyan Formu’nun ekinde Mini Şampiyonlar Kampanyası Katılım Koşulları, Gizlilik Bildirimi ve Veli Bilgilendirme Yazısı yer almaktadır.
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2018, 17:34:18 Gönderen: entryka »

Çevrimdışı nesliyaren

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 3900
 • Allah hikmeti dilediğine verir.
Ynt: MASTERCARD
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2018, 18:39:36 »
Hediye nedir, ne yapılacak; hiç bir şey anlamadım... Sitede de bi şey yok  ::)
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı nesliyaren

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 3900
 • Allah hikmeti dilediğine verir.
Ynt: MASTERCARD
« Yanıtla #2 : 08 Ekim 2018, 18:41:02 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Hediye nedir, ne yapılacak; hiç bir şey anlamadım... Sitede de bi şey yok  ::)
Akşam eklenmiş, şimdi buldum....
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı entryka

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 1349
Ynt: MASTERCARD
« Yanıtla #3 : 08 Ekim 2018, 21:36:20 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Hediye nedir, ne yapılacak; hiç bir şey anlamadım... Sitede de bi şey yok  ::)
Akşam eklenmiş, şimdi buldum....

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

çocugu olanlar için güzel kampanya