Gönderen Konu: Yataş Instagram #NevresimMevsimi  (Okunma sayısı 286 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1426
Yataş Instagram #NevresimMevsimi
« : 19 Eylül 2018, 18:18:01 »
Yataş Instagram #NevresimMevsimi Yarışması Katılım Koşulları
YATAŞ·19 EYLÜL 2018 ÇARŞAMBA
YARIŞMA KOŞULLARI
 1. Yarışma, 19 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecektir. Sadece Instagram üzerinden yürütülecek olan yarışmaya, katılım koşullarına uyan bütün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları katılabilir. Sadece Instagram’ daki yarışma içeriğine yapılan yorumlar geçerli sayılacaktır. 
2. Katılım için; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hesabı takip edilmeli, 5 arkadaş etiketi ile #NevresimMevsimi etiketi, yapılan yorumun içinde yer almalıdır.
3. Her katılımcı, yarışmamıza birden çok kez katılabilir.
4. Kazananlar Yataş Grup tarafından seçilen jüri tarafından belirlenecektir.
5. Her etapta 5 kazanan ve 5 ödül olacaktır.
6. Yarışma duyrulduğu günden itibaren 2 hafta sürecek. 2 hafta sonunda 5 kazanan duyurulacaktır.
7. Yarışma sonunda kazanan katılımcılar Claro nevresim takımından kazanacaktır.
8. Kazanan talihliler, Yatas Bedding Instagram sayfasında duyurulacaktır.
9. Kazanan talihli duyurulduktan sonraki 3 iş günü içerisinde iletişim bilgilerini tarafımıza iletmekle sorumludur. Kazanan talihli 3 iş günü içerisinde iletişim bilgilerini göndermez ise ödül hakkını kaybeder.
10. Katılımcılar, yarışma kapsamında kendileri tarafından yazılan yorumların içeriklerinin kendilerine ait olduğunu, bu içerikler üzerinden 3. kişilerin veya kurumların hiçbir surette herhangi bir fikri mülkiyet hakkının bulunmadığını, aksi yöndeki taleplerin ve/veya iddiaların tek muhatap ve sorumlusunun bizzat kendileri olduğunu kabul ve taahhüt ederler.
11. Kullanıcılarının hukuka, yasalara ve genel ahlaka aykırı, Yataş Grup tarafından sakıncalı bulunan veya yasalara aykırı şekilde isim/kelime kullanmaları/yüklemeleri yasaktır. Bu gibi kullanımlardan kaynaklanan tüm yasal sorumluluk tek başına katılımcıya aittir. Hukuka, yasalara veya genel ahlaka aykırı yahut diğer bir hukuki düzenleme uyarınca sakıncalı bulunan isim veya benzer kelimelerin kullanılması halinde söz konusu kullanımı yapan profil bilgileri istenildiği takdirde yetkili makamlara bildirilecektir. Kullanıcılar, bu hükme konu yükümlülüklerine aykırı hareketlerinin neticesinde Yataş tarafından tatbik edilebilecek olan mezkur tedbir ve/veya uygulamalardan dolayı Yataş Grup’a karşı doğrudan veya dolaylı herhangi bir talepte yahut itirazda bulunmayacakların kabul ederler.
12. Katılımcının attığı yorumlardan kaynaklanabilecek maddi, ticari itibar, sosyal itibar kaybı veya dolaylı ya da dolaysız özel, cezai, rastlantısal kayıp ve zararlarından Yataş Grup hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Yarışma, Instagram mecrası üzerinden yürütülür ve bu mecra üzerinden yapılan tüm eylemlerinden katılımcının kendisi tek başına sorumludur.
13. Yataş Grup ile yarışma katılımcıları arasında husule gelebilecek her nevi uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İstanbul İcra Daireleri yetkilidir.
14. Bu yarışma Milli Piyango İdaresi izni dışındadır.
15. Yataş Grup yarışma kuralları hakkında her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
« Son Düzenleme: 19 Eylül 2018, 18:22:13 Gönderen: entryka »

Çevrimdışı gungem

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 3230
  • Şanssızım Bu Sıralar :(
Ynt: Yataş Instagram #NevresimMevsimi
« Yanıtla #1 : 19 Eylül 2018, 18:43:37 »
Bunu kazanmak yılbaşında büyük ikramiyeyi kazanmak kadar zor iki haftada onbinlerce katılım olur
Eskiden olsa herşeye rağmen bir-iki katılım yapardım
Ama artık kampanyacılık hevesim gitti herhalde hiç uğraşmıyorum 😜
Ahhh! Nerde o eski kampanyalar....