Gönderen Konu: Note Cosmetics:3kişiye 3er adet ruj hediyeli-21 Eylül 23:59 son  (Okunma sayısı 178 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı perishan

  • Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 9709
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

En dikkatli NOTE kadını sen olabilir misin? Görseldeki ürünleri, isimleriyle eşleştirdik. Çizgileri takip et ve doğru eşleşmeyi #NOTEBendenSorulur hashtagi ile yorum olarak yaz. Bir de arkadaşını etiketle ve harika Note rujlarının 3 rengini kazanacak 3 kişiden biri sen ol!

1. NOTE Cosmetics ödüllü Instagram yarışması, yarışma günü belirtilen zamanda Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresi üzerinden gerçekleşecektir.
2. Görseldeki doğru eşleşmeyi #NOTEBendenSorulur hashtagi ile bir arkadaşını etiketleyerek yorum olarak yazan 3 kişiye 3 farklı renkte ruj hediye edilecektir.
3. Özel mesaj yoluyla gönderilen cevaplar dikkate alınmayacaktır
4. Aynı Instagram hesabı yarışma dönemi boyunca sadece 1 kez ödül kazanabilmektedir.
5. Instagram profili herkese açık kişiler yarışmaya katılmaya hak kazanacaktır.
6. Kazanılabilecek toplam ödül sayısı 3 adettir.
7. Yarışma 14 Eylül 2018 tarihinde postun yayınlanmasıyla başlayıp 21 Eylül 2018 saat 23.59’a kadar sürecektir.
8. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Instagram platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.
9. Yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
10. Küfür, hakaret, reklam, spam içeren yorumlar kullanıcıya uyarıda bulunulmaksızın silinecek ve bu yorumlar yarışma dışı bırakılacaktır.
11. Yarışmaya sadece Türkiye sınırları içerisinden katılınabilinir, yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
12. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz.
13. Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
14. Note Cosmetics, kampanya koşullarını önceden bildirim yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.