Gönderen Konu: Hayallerim için Raid (15.8.2018)-(7.7.2018 cumartesi Cevahir AVM'de hediyeler)  (Okunma sayısı 479 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4146
KATILIM KOŞULLARI

Hayallerim İçin Raid Kampanyası (“Kampanya”), Johnson Wax A.Ş ( “Johnson Wax”) tarafından düzenlenmektedir. ALAKA İstanbul Reklamcılık ve Tic. Ltd. Şti. (“ALAKA İstanbul”) yarışmayı düzenleyen ve Kampanya’yı yöneten ajanstır. Johnson Wax, ALAKA İstanbul ve Türk Eğitim Vakfı (TEV), Kampanya kapsamında birlikte çalışacaklardır.
Kampanya, aşağıda belirtilen şartları kapsar. Tüm katılımcılar bu şartları okuduklarını, anladıklarını ve kabul ettiklerini beyan ederler.
Kampanya’ya katılım hakkının kazanılabilmesi için Veliler (“Katılımcı”) çocuklarının hayallerini anlattıkları bir video çekeceklerdir. Bu videoyu, #hayallerimicinraid etiketi ile kendilerine ait sosyal medya hesaplarından (facebook, twitter, instagram) paylaşacaklardır.
Hayallerimicinraid etiketi ile paylaşım yapılan sosyal medya hesaplarının makul sayıda takipçi tarafından takip edilmesi gerekmektedir.
Yarışma, 1 Haziran 2018 – 15 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
Kampanya’nın kazananları, 03 Eylül 2018 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfasında duyurulacaktır.
Kampanya kapsamında videosu çekilecek ve yayınlanacak olan çocuk katılımcı, oniki (12) yaşından büyük olamaz.
“Kampanya’ya katılım koşullarına uygun kapsamdaki #hayallerimicinraid etiketi altında yayınlanan videolar, Kampanya Değerlendirme Jüri’si (“Jüri”) tarafından değerlendirilecektir.
JÜRİ ÜYELERİ

Jüri, bir başkan ve dört (4)üye olmak üzere beş (5) kişiden oluşur.
Jüri üyelerinden iki (2) üye Johnson Wax Yöneticisi, bir (1) üye TEV Yöneticisi, bir (1) üye Pedagog ve bir (1)üye ALAKA Yöneticisi olarak belirlenecektir.
DEĞERLENDİRME KRİTERİ & METODOLOJİSİ

Kampanya’ya katılan tüm videolar yaratıcılık, özgünlük ve gerçekleştirilebilirlik kriterlerine göre değerlendirilir.
Değerlendirme 2 aşamada yapılacaktır:
a. Jüri üyeleri bireysel oy kullanırlar. Jüri üyelerinin puanlaması sonucunda, ilk 10 hayal bir sonraki aşamaya geçme hakkı kazanır.
b. Jüri üyeleri ilk on (kısa liste) içerisinde yer alan işlere 1 (bir) ile 10 (on) arası not verir (1 çok kötü; 10 çok iyi) ve en yüksek puanı alan 2 yarışmacının hayali gerçekleştirilir.
KAMPANYA ÖDÜLÜ

Yarışmanın ödülü; Jüri tarafından seçilecek iki (2) hayal videosu sahibinin hayallerinin gerçekleştirilmesidir. Seçilecek hayal sahiplerinden biri, proje paydaşı TEV vakfı okullarından TEV Türkan Sedefoğlu öğrencilerinin arasından, diğeri ise sosyal medya hesabı yoluyla başvuran Katılımcılar arasından olacaktır.
Kazanan Katılımcı’ya, sosyal medya hesabı üzerinden mesaj gönderilecek ve Johnson Wax ile iletişime geçmesi istenecektir.
Kazanan Katılımcı’ya ulaşılamaması durumunda, beş (5) kişilik yedek liste devreye alınacaktır.
Katılımcı’nın; ödülü kazanabilmek için sosyal medya hesaplarından (Facebook veya Instagram veya Twitter) açık statü ile #hayallerimicinraid etiketi ile video paylaşması şarttır.
Katılımcı’nın sahte üyelikler yaratarak birden çok kimlikle yarışmaya katıldığı tespit edilirse, bu Katılımcı kendisine herhangi bir açıklama, ihtar, ihbar yapılmaksızın yarışmadan diskalifiye edilir.
Kazanan Katılımcı’ya sosyal medya hesabından en fazla iki(2) kez mesaj gönderilecektir. Katılımcı son mesaj gönderimi tarihinden itibaren iki(2) gün sonuna kadar kendisine bildirilen numara ile iletişime geçmediği takdirde , Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adlı Johnson Wax’ın internet sitesinde yayınlanan ilan, kazanan Katılımcı’ya tebligat yapıldığı anlamına gelir.
Kazanan Katılımcı, ödül hakkını üçüncü kişilere devredemez ya da satamaz.
Kazanılan ödül değiştirilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
Sosyal medya hesabı (Facebook, Instagram, Twitter) kapalı (kilitli) olan Katılımcıların videolarına Jüri tarafından ulaşılamayacağı için, kapalı hesaplardan gelen videolar Jüri tarafından değerlendirmeye alınmayacaktır.
Johnson Wax hile yaptığı kanaatine ve sonucuna vardığı Katılımcı’yı engelleme, kaydını silme, diskalifiye etme ve bütün kazanılmış haklarını iptal etme hakkına sahiptir.
Katılımcı, yarışmaya sunduğu içeriklerin kendine ait özgün içerikler olduğunu kabul beyan ve taahhüt eder. Katılımcı, kendisinden başka, izin almadığı hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir içerik iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu içeriği yükleyen/gönderen kişi/kişiler, doğmuş ve doğacak tüm zararlardan münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ve beyan ederler. Hakları kendisine ait olmayan bir içerik ile başvuran Katılımcı diskalifiye edilir. Ödül kazansa dahi ödülü talep edemez, buna ilişkin hak talep edemez. Ödül hakkı iptal edilir.
Yarışmaya katılırken kullanılan metinlerde, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz ifadeler ile, üçüncü şahıslar ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz içerikler kaldırılabilir.
DİĞER ŞARTLAR

Kampanya’ya, Johnson Wax çalışanları ve birinci dereceden yakınları, ALAKA İstanbul çalışanları ve birinci dereceden yakınları katılamazlar. Bu kişiler Kampanya’ya katılsalar ve kazansalar bile, ödülde hak iddia edemezler.
Katılım Koşulları, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adlı internet sitesinde yer alacaktır.
Katılımcılar, herkese açık sosyal medya hesaplarından kendi özgür iradeleri ve kendi tercihleri ile Kampanya’ya katılarak, kişisel verilerini kendileri alenileştirmektedir. Johnson Wax, Katılımcılar’a , çocuklarına ilişkin herhangi bir kişisel veriyive görsel ve işitsel kayıtları toplamamakta, depolamamakta ve işlememektedir. Bu Kampanya bakımından Johnson Wax 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde veri sorumlusu ve/veya veri işleyen sıfatına haiz değildir. Herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.Katılımcılar, Kampanya’ya katılım için yükledikleri video içeriklerinin başta Türk Ceza Kanunu ve ilgili tüm mevzuat hükümleri olmak üzere hukuka uygun olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler.
Katılımcılar, Kampanya’ya katılım için yükledikleri videolarda herhangi bir hukuka aykırılık ya da uygunsuz içerik olması halinde, doğabilecek tüm maddi ve manevi zararlardan sorumludurlar. Böyle bir durumda Johnson Wax ’a atfedilebilecek hiçbir kusur bulunmamaktadır.
Katılımcılar, Kampanya’ya katılım için yükleyecekleri video içeriklerinden münhasıran sorumlu olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
Johnson Wax A.Ş. ve ALAKA İstanbul önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Kampanya’yı iptal etme, katılım koşullarını ve ödülü değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını takip etmek, Katılımcı’nın sorumluluğundadır.
Kampanya’da meydana gelebilecek herhangi bir sorundan doğacak maddi veya manevi herhangi bir zarardan Johnson Wax ve ALAKA İstanbul, hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Katılımcılar sadece telif hakları kendine ait olan videoları kullanmakla yükümlüdür. Telif ihlalinden kaynaklanan durularda, Johnson Wax ve ALAKA İstanbul hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Johnson Wax , yarışma koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.
Bu Kampanya, Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışında kalmaktadır. Yarışma ve sitedeki işlemler ücretsizdir. İsteyen herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Ayrıca 7.7.2018 cumartesi günü Cevahir AVM'de hediyeler:

Yarın yani cumartesi, Cevahir Alışveriş Merkezi’nde buluşalım mı? 😊 Biz Hayallerim İçin Raid ailesi olarak, eğlence dolu standımızda sizi heyecanla veee sürprizlerle bekliyor olacağız.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"