Gönderen Konu: Çanakkale Seramik –Aksesuar seti ödüllü  (Okunma sayısı 313 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nur_568

  • Deneyimli Kampanyacı
  • ***
  • İleti: 421
Çanakkale Seramik –Aksesuar seti ödüllü
« : 06 Temmuz 2018, 11:58:26 »
1.Katılımcılar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt ederler.
2. Yarışmada takipçilerin kurguya uygun olarak @canakkaleseramik Facebook veya Instagram hesaplarından yarışmaya katılmaları gerekmektedir. Takipçilerin @canakkaleseramik Instagram veya Facebook hesaplarını beğenerek takip etmeleri zorunludur. Yorumda mention edilen tüm katılımcıların sayfayı beğenmiş olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde yarışmaya katılmış olsalar dahi ödül hakkını kaybedeceklerdir.
3. Yarışma, 6 Temmuz 2018’de başlayacak olup, 11 Temmuz 2018 saat 23.59'da sona erecektir. Bu tarih ve saatten sonra gelecek katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.
4. Haksız rekabeti önlemek amacıyla sahte olduğu tespit edilen hesaplar uyarı yapılmaksızın diskalifiye edilir.
5. Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.
6. Katılımcılar kazanmış oldukları ödülünü değiştiremez ve hakkını devredemez.
7. Ödül kazanan kullanıcılar iletişim bilgilerini katıldığı mecraya bağlı olarak Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin veya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine Direkt Mesaj yoluyla 13 Temmuz 2018 saat 00:00’ye kadar göndermeleri gerekmektedir. Bu tarihe kadar bilgilerini ulaştırmayan kullanıcılar, ödül haklarını kaybedecektir.
8. Çanakkale Seramik herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
9. Yarışmanın sonunda katılınan mecraya bağlı olarak kazanan kişiler aksesuar seti kazanma hakkı elde eder.
10. Yarışmaya Kale çalışanları ve markayla alakalı diğer statüde çalışan her türlü pozisyondaki çalışanlar yarışmaya katılamaz. Katılsalar dahi ödül kazanamazlar.
11. Aynı adres ve iletişim bilgilerine sahip farklı kişiler birden fazla ödül kazanamaz. Kazansa dahi ödül hakkı elde edemez.