Gönderen Konu: Ayın Enparalılarına kitap alışverişlerinde 15 TL indirim!  (Okunma sayısı 345 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vedat61

  • Acemi Kampanyacı
  • **
  • İleti: 91Temmuz ayında ‘Ayın Enparalısı’ olun, 1 - 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’dan tek seferde yapacağınız ilk 30 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL indirim kazanın!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?
Kampanyadan yararlanabilmek için:

Enpara.com müşterisi olmanız,
1 - 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin üzerinden tek seferde 30 TL ve üzeri alışveriş yapmanız,
Harcama yaptığınız tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar 'Ayın Enparalısı' olmanız yeterli.
Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır ve aynı gün size SMS ile bilgi verilir.

Nasıl 'Ayın Enparalısı' olabileceğinizi öğrenmek ve 'Ayın Enparalısı' uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için 'Ayın Enparalısı' sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Nelere dikkat etmelisiniz?
Kampanya 1 - 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web sitesi üzerinden Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri veya para transferi yöntemleri (ör:EFT, havale) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya sadece tek seferde yapılan ilk 30 TL ve üzeri alışveriş için geçerlidir. Kampanya boyunca tek seferde birden fazla 30 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumunda, sadece yapılan ilk alışveriş için 15 TL indirim kazanılır. Tek seferde 30 TL’nin altında alışveriş yapılması durumunda, ay boyunca yapılan alışverişlerin toplamı 30 TL’nin üzerinde olsa bile kampanya kapsamında indirim kazanılmaz.
Kampanyadan sadece Temmuz ayı içinde (alışveriş tarihinden bağımsız olarak, Temmuz ayının son gününe kadar) ‘Ayın Enparalısı’ olan müşteriler faydalanabilir. ‘Ayın Enparalısı’ olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan alışveriş kampanyaya dahil edilir. Detaylı bilgiye web sitemizde yer alan 'Ayın Enparalısı' sayfasından ulaşabilirsiniz.
Kampanya kapsamında kazanılan indirim 7 Ağustos 2018 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesaplarına yatırılır ve indirim kazanan müşteriler aynı gün gönderilen bir SMS ile bilgilendirilir.
Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi ve bu iptal/iade sonrasında alışveriş tutarının 30 TL’nin altında düşmesi durumunda, ilgili alışverişten indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında indirim kazanmış bir alışverişin 7 Ağustos 2018’den sonra iptal/iade edilmesi ve ilgili alışveriş tutarının 30 TL’nin altına düşmesi durumunda ise, kazanılan indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine e-posta göndererek, 0850 811 85 34 numaralı çağrı merkezini arayarak veya Kidega.com’un iletişim adımında yer alan iletişim formunu doldurarak iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
Enpara.com kampanyası farklı kampanyalarla birleştirilemez.
Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.