Gönderen Konu: @inegolavm-30 kişiye ''Kişiye Özel Koku'' (5.7.2018)  (Okunma sayısı 245 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4146
İnegöl AVM'nin 7. yaşına özel mis gibi bir yarışma! ❤️ Siz de #KokusundaHuzurVar dediğiniz ne varsa yorumlarda paylaşın, bizi takip edin, Koku Uzmanı Bihter Ergül'ün gerçekleştireceği koku atölyesine katılacak ve ''Kişiye Özel Koku'' kazanacak 30 şanslı kişiden biri siz olun!

Kazananları 5 Temmuz Perşembe günü açıklayacağız.

Instagram Kişiye Özel Koku Yarışması – Katılım Koşulları

1. Yarışmaya katılarak hediye kazanan kişilerin Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hesabını takip ediyor olması gerekmektedir.
2. Yarışmaya katılıp hediye kazanan 18 yaşından küçük kişiler, hediyelerini velileri ile birlikte almak zorundadır.
3. Yarışmamız 02 Temmuz 2018 Pazartesi tarihinde başlayacak, 05 Temmuz 2018 Perşembe tarihinde saat 14:00’da sona erecektir. Yarışmamızın kazananları 05 Temmuz 2018 Perşembe günü, saat 19:00’da açıklanacaktır.
4. Haksız rekabeti önlemek amacıyla, sahte olduğu, hile yaptığı tespit edilen hesaplar uyarı yapılmaksızın yarışmadan diskalifiye edilir.
5. Katılımcılar Instagram’da yarışma içeriğine uygun olarak #KokusundaHuzurVar hashtag’i ile en sevdikleri kokuları yorumda paylaşacaklardır.
6. Yarışmaya katılıp, #KokusundaHuzurVar hashtag’i ile en sevdiği kokuları paylaşan kullanıcılar arasından Instagram’dan rastgele belirlenen talihliler Koku Uzmanı Bihter Ergül’ün gerçekleştireceği Koku Atölyesi’ne katılarak kendilerine özel yapılacak koku hediyesi kazanacaktır. Toplamda 30 kişiye kişiye özel koku hediye edilecektir.
7. Hediye kazanan katılımcılar atölyenin gerçekleşeceği gün 7 Temmuz 2018’de İnegöl AVM Danışma Masası’na gelerek atölyeye ücretsiz kayıtlarını yaptıracaklardır. Hediyeler kargo vb. yoluyla teslim edilemez.
8. Ürünler kazanan kişi dışında akraba, arkadaş, yakın vs. dahil olmak üzere kesinlikle başkasına teslim edilmeyecektir.
9. Hediye edilecek ürünler fotoğraftan farklılık gösterebilir.
10. Hediye ürünlerin alımı toplu yapıldığı için garanti kapsamında değildir.
11. Kampanyada bir kişi birden fazla ödül kazanamaz ve kazanılan ödül devredilemez.
12. İnegöl AVM mağaza çalışanları, işletmecileri, tedarikçileri ve yakınları kampanyaya katılamaz, katılıp kazananların hediyesi teslim edilmez.
13. İnegöl AVM önceden haber vermeksizin yarışmayı ilgili değişiklik yapma hakkına sahiptir.
14. Yarışmaya katılan herkes katılım koşullarını okumuş, anlamış ve peşinen kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"