Gönderen Konu: Kartaltepe Aquapark-Her gün çift kişilik giriş hakkı (Ankara-30.6.2018)  (Okunma sayısı 744 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4146
Sen de Kartaltepe Aquapark’a bir arkadaşınla birlikte ücretsiz giriş hakkı kazanmak ister misin? O zaman yapman gereken çok basit! Dünyanın En Uzun Su Kaydırağı Kaç Metredir? Doğru cevabı 2 arkadaşını etiketleyerek yoruma yaz, doğru cevap verenler arasından yapılacak çekiliş ile kazanma şansı yakala!

Kartaltepe Aquapark Ücretsiz Giriş Bileti Yarışma Kuralları
1-www.facebook.com/kartaltepeaquapark
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
üzerinden gerçekleştirilecek bu yarışma, 28 Haziran’dan başlayarak 30 Temmuz tarihinde sona erecek ve Kartaltepe Aquapark tarafından düzenlenecektir.
2. Kullanıcılar, yarışma görselinin altına soruların doğru ya da en yakın cevaplarını verip iki arkadaşlarını etiketleyerek yarışmaya katılabilirler. Yarışmaya sadece Ankara’da ikamet edenler katılabilir.
3. Yarışma 28 Haziran’dan 2 Temmuz’a kadar her gün 1 kişiye çift kişilik Kartaltepe Aquapark giriş bileti hediye edilecektir. Temmuz ayı boyunca yarışma her hafta tekrar edecektir.
4. Instagram profilleri gizli (protected) olan katılımcıların hangi illerden katıldığı görülemeyeceğinden yarışmaya katılım için profil ayarlarını değiştirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde değerlendirmeye alınmayacaktır.
5. Yarışma sonunda kazanan kişi ile Instagram üzerinden direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazananlardan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Kartaltepe Aquapark sorumlu değildir.
6. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, katılımcının kampanya katılımı tamamlanmamış sayılarak geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar, herhangi bir hak iddia edemezler. Kartaltepe Aquapark, katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
7. Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
8. Kampanyaya Kartaltepe Aquapark çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ücretsiz giriş hakkı verilmez. Kartaltepe Aquapark’ın bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
9. 16 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
10. Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
11. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
12. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Kartaltepe Aquapark’ın yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
13. Kartaltepe Aquapark  yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
14. Kampanya sonucunda kazanan katılımcılar, isminin Kartaltepe Aquapark Facebook, Instagram sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
15. Kampanyaya katılanlar işbu “Kampanya Katılım Koşulları”nı kabul etmiş sayılırlar. Kartaltepe Aquapark, “Kampanya Katılım Koşulları”na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
16. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Kartaltepe Aquapark’ın her türlü kayıtları esas alınacaktır.
17. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Kartaltepe Aquapark tarafından yapılacaktır.
18. Kartaltepe Aquapark bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
19. Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
20. Kazanan takipçimizin erkek olması durumunda kazanacağı ücretsiz giriş hakkını bir bayanla kullanması gerekmektedir. Kartaltepe Aquapark prensipleri gereği damsız alım olmamaktadır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"