Gönderen Konu: Turkcell Bip’ten Gençlere Bedava 2GB İnternet 20 Haziran 2018  (Okunma sayısı 476 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Serkancansu35

  • Yeni Kampanyacı
  • *
  • İleti: 2
30 Haziran 2018 tarihine kadar

25 yaş ve altındaki Turkcell müşterileri için

Turkcell BiP mobil uygulamasında bulunan

“GNǔ Kanalı’nı takip edin

Haftalık 2GB internet kazanın

 

Kısa Detaylar;

Kampanya süresi boyunca 1 kez hediye internet faydasından yararlanılabilir.
Paket kapsamındaki internetin ücretlendirme periyodu faturasız için 100 kb, faturalı 1kb’dir.
Paketteki kullanılmayan internet bir sonraki aya devretmemektedir.
Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da haftalık paket süresi bittikten sonra abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise internet kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
Paket kapsamındaki kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez ve sadece yurt içinde geçerlidir. Paket kapsamındaki kullanım hakları ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.