Gönderen Konu: Bosch Dostlarina Hediye kampanyası  (Okunma sayısı 9562 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
Bosch Dostlarina Hediye kampanyası
« : 22 Ocak 2010, 08:27:31 »
Bilgilerini günceleyin kazanın
KATILIM KOŞULLARI

Kampanyaya katılmadan önce bu metni lütfen dikkatlice okuyunuz.

1. tesekkurler.boschevaletleri.com isimli internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek, "Bosch Dostlarına Teşekkürler!" isimli ödüllü kampanya, BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından düzenlenmektedir.

2. Kampanya, aşağıdaki şartları kapsar ve tüm katılımcılar bu şartları kabul etmiş sayılır.

3. Kampanya, 21.01.2010 tarihinde başlayıp, 20.02.2010 tarihinde, saat 23.59’ da sona erecektir.

4. Kampanya, yapıldığı gün itibari ile 18 yaşından küçük olanlar katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül verilmez.

5. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi' nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.

6. Kampanyaya katılım ücretsizdir.

7. Bilgilerini güncelleyen her 100. kişiye Bosch Logolu paslanmaz çelik Termos hediye edilecektir.

8. Kazanan talihliler 25.02.2010 tarihi itibari ile tesekkurler.boschevaletleri.com adresinden duyurulacak ve aynı zamanda da e-posta vasıtasıyla bilgilendirilecektir.

9. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

10. Bu kampanyaya BSH Ev Alet. San. Tic. A.Ş. ve Nexum çalışanları ile eşleri ve birinci dereceden kan ve sıhrî hısımları katılamazlar. Katılıp ödül kazansalar dahi bu haklarını kullanamazlar.

11. Hediyeleri teslim alabilmek için, yarışma kayıtlarındaki bilgilerin doğruluğunun ispatı amacıyla geçerli bir nüfus cüzdanının ibrazı gereklidir.

12. Yarışma kaydı esnasında kişisel bilgiler ile ilgili yanlış beyanlarda bulunanlar, teknolojiyi kullanarak hile yaptığı tespit edilenler, 3.şahısların haklarını ihlal edenler, iltibas yaratanlar hediye alma hakkı kazanamazlar. Bu gibi durumlarda BSH Ev Alet. San. Tic. A.Ş' nin hiçbir sorumluluğu yoktur.

13. BSH, kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanılan girişlerin tespit edilmesi durumunda, katılımcının o güne kadarki bütün katılım verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

14. Kazanan talihlinin elektronik posta adresine, kazandığı ödül bilgisi ile birlikte kullanım şartları da gönderilecektir. Katılımcıların tebliğ ettikleri e-posta adreslerinin eksik veya hatalı olması nedeniyle gönderinin ulaşmaması durumunda, kazananın internet sitesinde yapılacak ilan ile belirtilmesi, kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.

15. Ödüllere hak kazanan kişilerin hediye gönderimlerinin yapılmasını istedikleri adresilerini ve telefon bilgilerini göndermeleri için son başvuru tarihi 07.03.2010'dur.

16. Gizlilik ilkesi çerçevesinde, katılımcıların kişisel bilgileri, sahiplerinin izni olmaksızın yarışmayla ilgili kurumların dışında hiçbir kurum veya kişi ile paylaşılmayacaktır.

17. İhtilaf vukuunda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

18. Yarışmaya katılmak için T.C vatandaşı olmak zaruridir.

Kampanya koşulları

« Son Düzenleme: 23 Ocak 2010, 20:44:12 Gönderen: beyondparadise »

Çevrimdışı ggoktas

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Bosch Dostlarina Hedi kampanyası
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2010, 08:43:48 »
teşekkürler ama link yok araştırdım bulamadım :(

Çevrimdışı nevin41

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 22 Ocak 2010, 08:46:56 »
bende linki bulamadım  yardımcı olurmusunuz
güzel bakan güzel görür hayattan zevk alır.

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #3 : 22 Ocak 2010, 08:49:06 »
E postanıza bakın size gelen e posta var  katıla bilirsiniz

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı ggoktas

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4 : 22 Ocak 2010, 08:53:58 »
geçersiz link diyor

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #5 : 22 Ocak 2010, 09:06:19 »
bana bole bır maıl gelmemıs  >:(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı neocell

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #6 : 22 Ocak 2010, 09:19:05 »
banada gelmiş bilgilerimi güncelledim.

Çevrimdışı janeozlem

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 22 Ocak 2010, 09:35:43 »
açılmıyor link.

Çevrimdışı gloom4u

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 22 Ocak 2010, 09:41:06 »
Link kişiye özel heralde bana da az önce geldi mail tıkladım ve beni kendi adımın soyadımın olduğu sayfaya attı.

anket gibi bir şey olmuş. 3 sayfada birer soru

ilk ekranda doğum tarihi
ikinci ekranda yaşadığım ilçe
üçüncü ekran çamaşır makinenizi kaç senedir kullanıyorsunuz
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı gunes

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 22 Ocak 2010, 10:55:07 »
arkadaşlar mail benim gereksiz kutuma gelmiş orayı kontrol edebilirsiniz!
Adwin referans kodu: sVwMvijpJG