Gönderen Konu: Köpek yolda ölen yavrusunun başında bekledi ve onu kenara çekti  (Okunma sayısı 3885 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Maverick

• Deneyimli Kampanyacı
  • ♫ ♂ ♥ ☻
    • Karaağaç Web Sitesi
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Köpek ölen yavrusuna nasıl da sahip çıkıyor.. İnsanlar bile bunu yapmazken.

Çevrimdışı soldierkan

• Usta Kampanyacı
çok sağdıklar ya :( cani şöför frene bile basmamış

ya sözü geçmişken bu aralar sokaklarda başıboş köpeklere rastlamıyorum hiç nerdeler acaba

Çevrimdışı moonlight1907

• Deneyimli Kampanyacı
  • FeNeRBaHÇe
evet köpekleri çok severim ama bir okadarda korkarım bizim burda çok başıboş köpek var ormanlık vadide var orda takılıyorlar toplayıp hayvan barınağına alsalar çok güzel olacakta belediyenin işleri yoğun heralde

Çevrimdışı jenga

• Yeni Kampanyacı
  • *
çok sağdıklar ya :( cani şöför frene bile basmamış

ya sözü geçmişken bu aralar sokaklarda başıboş köpeklere rastlamıyorum hiç nerdeler acaba

Kış yaklaşıyo göç etmişlerdir:)

Videoyu dün bende izledim cidden acı bir durum günlerce yerde duran köpek ölüleri biliyorum ne biçim düzendir anlamıyorum köpek bile daha anlayışlı insanımızdan

Çevrimdışı neron54

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
evet köpekleri çok severim ama bir okadarda korkarım bizim burda çok başıboş köpek var ormanlık vadide var orda takılıyorlar toplayıp hayvan barınağına alsalar çok güzel olacakta belediyenin işleri yoğun heralde
evet en iyi çözüm onlar için barınakların olması..
ayrıca böyle bir haber de var.. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı moonlight1907

• Deneyimli Kampanyacı
  • FeNeRBaHÇe
yazık ya üzüldüm şimdi Allah rahmet eylesin ailesine sabır versin ne kadar kötü bir durum daha ufacık bişeymiş  işte bunlarında sorumlusu belediylerdir bana göre :(

Çevrimdışı neron54

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
evet önlem almalılar.. barınaklar kurup onları yerleştirmeleri lazım.. sadece onları uyutmakla da olmuyo..onların da hakkı var yaşamaya..

Çevrimdışı moonlight1907

• Deneyimli Kampanyacı
  • FeNeRBaHÇe
yani yaşamalılar tabiki kimseye zarar vermeyecek şekilde olmalı bu 

Çevrimdışı asi demir

• Usta Kampanyacı
ayy canım benim yaa anne nede olsa çarpanlarda insanlık yokki annelik babalık bilsinler >:(

Çevrimdışı ibolya

• Deneyimli Kampanyacı
  • UĞUR BÖCÜĞÜM
birkaç yıl önce gözümün önünde komşumuzun kedisini mahallenin bakkalı arabayla çiğnedi, soluğu bakkalda aldım, adama söylemediğimi bırakmadım, acayip tırstırmışım, ama tabi kedi öldü artık, ne söylesen bişey ifede etmicek :-[