Gönderen Konu: Migros Sanal Market’ten İlk Kez Sipariş Veren Müşterilere 50 TL’ye Kadar İndirim  (Okunma sayısı 470 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 13249
Migros Sanal Market’ten İlk Kez Sipariş Veren Müşterilere 50 TL’ye Kadar İndirim!
*Bu kampanyadan 7 Mayis - 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Migros Sanal Market’ten ilk kez sipariş veren müşteriler faydalanacaktır. Migros Sanal Market’ten ilk kez sipariş veren müşteriler kampanya suresince verecekleri ilk 5 siparisten 1., 3. ve 5. sipariş sonrasi hediye çeki kazanabilecektir.

*Musteriler 1. alisveris teslim edildikten sonra 10 TL, 3. alisveris teslim edildikten sonra 10 TL, 5. alisveris teslim edildikten sonra 30 TL olmak uzere toplam 50 TL’lik hediye çeki kazanabilecektir. Kazanilan hediye cekleri 1., 3. ve 5. siparişin teslim edilmesinin üzerinden en fazla 5 is gunu geçtikten sonra müşterilerin hesaplarina yüklenecektir.

*Yuklenen hediye ceklerinin son kullanim tarihi 31 Agustos 2018 23:59’dur. Bu tarihe kadar kullanilmayan hediye cekleri geçersiz olacak ve bir daha kullanilamayacaktir.

*Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Her müşteri kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde tanımlanan hediye çeki iptal edilecektir.

*Kampanya, Migros Sanal Market’in hizmet verdiği 27 ilde (Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon) geçerlidir.

*Hediye çeki kazanmak için verilen siparişlerde elektrik/elektronik kategorisinde yer alan ürünler, yılbaşı sepeti ve hediye çeki satın alımları dahil değildir.

*İndirim kodunuzu Migros Sanal Market web sitesi veya mobil uygulamasında, ödeme sayfasında “indirim çekimi kullanmak istiyorum” şeçeneğini işaretleyip “KULLAN” kısmından kupon kodunu yazarak aktif hale getirmeniz gereklidir. Aksi taktirde kupon kodunuz geçerli olmayacaktır. Migros Sanal Market’in telefonla sipariş uygulaması kampanyaya dahil değildir.

*Kampanyaya katılım sınırlandırılmıştır, belirlenen sınır geçildiği takdirde kampanya sonlandırılır ve kullanılmayan kodlar pasif hale getirilir. Detaylı bilgi için 444 10 44 no’lu Migros müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Migros Sanal Market (Migros T.A.Ş.) kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.