Gönderen Konu: LENOVO TÜRKİYE basketbol yıldızları ile aynı reklam filminde oynama imkanı  (Okunma sayısı 552 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı entryka

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1288
LENOVO “SAHADANEFESKESENPERFORMANS” YARIŞMA KATILIM KOŞULLARI
LENOVO TÜRKİYE·11 MAYIS 2018 CUMA
 
Bu Yarışma 11.05.2018 (09:00)-10.06.2018(Saat:23.59) tarihleri      arasında Lenovo      Technology B.V. Merkezi Hollanda Türkiye İstanbul Şubesi tarafından Türkiye genelinde, Milli      Piyango İdaresi’nin 02.05.2018 tarih ve 58259698-255.05.02-E.4553 sayılı      yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
2. Katılımcılar, Lenovo’nun Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Ana Sponsorluğu kapsamında katılımcılardan basketbol performanslarını gösteren (yüz profilleri belli olmayacak şekilde) fotoğraflarını #SahadaNefesKesenPerformanshashtag’i ile Twitter üzerinden @lenovoturkiye hesabını mentionlayıp tweet atarak, Lenovo Türkiye Facebook sayfasındaki kampanya postlarının altına yorum yazarak, İnstagram üzerinden #SahadaNefesKesenPerformanshashtag’i kampanyaya katılacaklardır. 
3. Katılımcılar, yazdıkları metinleri #SahadaNefesKesenPerformanshashtagi ile kendilerine ait Facebook ve/veya Twitter ve/veya İnstagram hesaplarından da paylaşabilirler.
4. Paylaşımlar 22.06.2018 tarihinde Lenovo Jürisi tarafından fotoğraf ve yorumların hashtag’in ana fikrine uygunluğu, basketbol tekniğine uygunluğu, kompozisyon, yaratıcılık ve özgünlük unsurlarına göre değerlendirilecektir.
5. Jüri değerlendirmesi sonucu; 4 kişi, hayranı oldukları basketbol yıldızları ile aynı reklam filminde oynama imkanı ikramiyesi kazanacaktır.
6. Sonuçlar 17.06.2018 tarihinde Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz), Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sayfalarında yayınlanacaktır.
7. Lenovo, ikramiye teslimi için yarışma sonucunda kazanan katılımcılar iletişim kuracaktır. İletişim, yarışmaya katılım sırasında kullanılan/verilen hesap ve/veya iletişim bilgileri üzerinden gerçekleşecektir. Verili bilgilerin doğruluğu ve geçerliliğinin sorumluluğu katılımcılara aittir. İletişim kurulamaması nedeniyle ikramiye teslim edilememesinden “Lenovo” sorumlu değildir.
8. Kullanıcılar yarışmaya katıldığında “Lenovo” kullanıcı bilgilerinin yarışma için kullanım hakkına sahip olur.
9. Tam ve      doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı      tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir      durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. “Lenovo” katılımcıların kampanyaya katılım      uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme      hakkını saklı tutar.
10. “Lenovo” katılımcının      e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve “Lenovo” ile ilgili bilgi vermek amacıyla      iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul      etmiş sayılırlar.
11. Kampanyaya      katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.      Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
12. Kampanyaya      “Lenovo”      ve İsobar Türkiye      çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış      olsalar bile ikramiyeleri verilmez. “Lenovo”’nun bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
13. Kampanyaya      yurt dışından katılımda bulunanlar katılamazlar. Katılmış ve kazanmış      olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez. 
14. Kazanılan      ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde      dönüştürülemez.
15. Yarışmayı      kazanan kişiler reklam filminde oynayacakları reklam filmi ile ilgili her      türlü tasarruf, hak ve yetki Lenovo Technology B.V. Merkezi Hollanda Türkiye      İstanbul Şubesi’ne aittir.
16. Yarışmayı kazanarak reklam filminde oynayan      yarışmacılar, reklam filminin yayınlanması, telifi, her türlü gösterim ve      dağıtımı vb işlemlerden dolayı hiçbir hak ve ücret talep edemezler. Reklam      çekimi, yayımı vb tüm telif hakları Lenovo Technology B.V. Merkezi      Hollanda Türkiye İstanbul Şubesi’ne aittir.
17. İkramiyeye      konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer      yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
18. Yarışmada      çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların      belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, “Lenovo”’nun yasal işlem başlatma ve varsa bundan      doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
19. “Lenovo” yarışmaya      katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet      erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük      olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...)      oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim      vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk      kabul etmez.
20. Kazanan      kişiler, isminin “Lenovo”’nun sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş      olurlar.
21. Kampanya'ya      katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. “Lenovo”’nun kampanya Katılım Koşulları’na uygun      davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme      hakkını saklı tutmaktadır.
22. Kampanya      kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta “Lenovo”’nun her türlü kayıtları esas alınacaktır.
23. Kampanyaya      katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş      sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve      değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde,      münhasıran “Lenovo”      tarafından yapılacaktır.      “Lenovo”      bu koşullar ve kuralları      gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir.      Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı      nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve      kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri      gerektiğini kabul ederler.
24. Koşullar      ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da      uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak      sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini      etkilemeyecektir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı entryka

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1288
1957 yılında İstanbul Karagücü’ne karşı takımının 110 sayısını da tek başına kaydeden Hüdai Budanur hangi takımın basketbolcusuydu?

Sorunun doğru cevabını yorum olarak yaz, Beşiktaş Sompo Japan’ın yıldız oyuncusu Kenan Sipahi’nin imzalı formasını kazanma şansı yakala!