Gönderen Konu: İstmarina avm  (Okunma sayısı 220 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lonelycocuq

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1697
  • Beşiktaşım Oleyyyy
İstmarina avm
« : 09 Mayıs 2018, 22:16:38 »
Instagram yarışmamız başladı! Ayşe Arman'ın İyilik Kolyesi'ni kazanan 40 şanslı kişiden biri olmak için hemen Instagram sayfamızı ziyaret edin.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

1. Instagram yarışması, yarışma günü belirtilen zamanda Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresi üzerinden gerçekleşecektir.
2. Yarışma postunun altında #AnnemİçinBirİyilik hashtag’i ile sorulan soruyu yanıtlayan, 3 arkadaşını etiketleyen ve @istmarinaavm Instagram hesabını takip eden kişiler yarışmaya katılma hakkı kazanacaktır.
3. Yarışma sonucunda kazanan 40 kişiye İyilik Kolyesi hediye edilecektir.
4. Kazanan kişiler İstMarina Alışveriş Merkezi Instagram hesabından duyurulacak ve bu kişilerle özel mesaj yoluyla iletişime geçilecektir.
5. Aynı Instagram hesabı yarışma dönemi boyunca sadece 1 kez ödül kazanabilmektedir.
6.Yarışma ilgili gönderinin yayınlanmasıyla başlayıp, 11 Mayıs Cuma günü saat 20:00'da sona erecektir. Kazananlar 12 Mayıs Cumartesi günü açıklanacaktır.
7. Kazanan kişilerin belirlenen saatte etkinlik alanında olmaması durumunda hediye yedek listede olan kişilere devredilecektir.
8.Verilecek hediyeler devredilemez ve nakte çevrilemez.
9. Etkinlik ücretsizdir.
10. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Instagram platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.
11. Yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar. Aynı kişi olduğu tespit edilen katılımcıların ödül hakkı geçersiz sayılacaktır ve yeni talihli belirlenecektir.
12. Küfür, hakaret, reklam, spam içeren yorumlar kullanıcıya uyarıda bulunulmaksızın silinecek ve bu yorumlar yarışma dışı bırakılacaktır.
13. Yarışmaya sadece İstanbul sınırları içerisinden katılabilinir, yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
14. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz.
15. Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
16. İstMarina AVM, kampanya koşullarını önceden bildirim yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.
17. Etkinlik alanı İstMarina Alışveriş Merkezi'dir. Alışveriş merkezimiz Kartal'dadır. Kazananların ulaşımları kendilerine aittir.
18. Yarışmanın kazananları Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin aracılığı ile seçilecektir.