Gönderen Konu: Lg  (Okunma sayısı 290 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lonelycocuq

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1697
  • Beşiktaşım Oleyyyy
Lg
« : 09 Mayıs 2018, 22:11:20 »
Annenle çekilmiş en güzel fotoğrafını #sevginigöster hashtag'i ile paylaş, 1 adet #LGV30+, 1 adet #LGG6 v 2 adet #LGQ6'dan birini kazanma şansı yakala! Detaylı bilgi için; bit.ly/2FZMmWC

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

KATILIM KOŞULLARI
 
·         Annenle çekilmiş en güzel fotoğrafını #sevginigöster hashtag’i ile instagram üzerinden paylaş! En sevdiğin LG akıllı telefon modelini de hashtag ile yazmayı unutma! En yaratıcı çalışmayı gönderenler arasından 1 kişi  V30+, 1 kişi LG G6  ve 2 kişi LG Q6 kazanma şansı yakalayacak.
 
·         Yarışma 9 Mayıs 2018 – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilip, hediye kazananlar 5 Haziran 2018 tarihinde Instagram paylaşımlarından seçilerek DM ile kazananlar bilgilendirilecektir.
 
·          Her kullanıcının sadece 1 defa  yarışmaya katılma hakkı bulunmaktadır.
 
·          Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.
 
·         Katılımcıların çektikleri fotoğrafları instagram üzerinden #sevginigöster hashtag'i ve en sevdiği LG akıllı telefon modeli hashtag’i ile paylaşmaları gerekmektedir.
 
·         Paylaşacağınız kişisel bilgileriniz sadece hediyenizin size ulaştırılması için kullanılacaktır. Hiçbir sebeple üçüncü partiler ile paylaşılmayacak ve gizli tutulacaktır.
 
·         Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 
·         Yarışma katılım süresi  9.05.2018 – 31.05.2018 arasındadır.
 
·         Yarışmada toplam 1 adet LG  V30+ , 1 adet LG G6 ve 2 adet Q6  katılımcının paylaşmış olduğu “fotoğrafın ve yorumun yaratıcılığı” baz alınarak seçilip, hediyeleri adreslerine gönderilecektir.
 
·         Kazananların paylaşacağı tüm kişisel bilgileri 31.06.2018 tarihi itibari ile sistemden silinecektir.
 
·         LG Electronics Ticaret A.Ş.’in kampanya şartlarını değiştirme, yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkı saklıdır.
 
·         Yarışma LG Electronics Ticaret A.Ş. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.
 
- Burak Karacan – Ajans Proje Yöneticisi
- Junguk Yoon – Mobil İletişim Direktörü
- Yavuz Savaş – Mobil İletişim Pazarlama Müdürü
- Erkan Terzi – LG Dijital Pazarlama Müdürü   


·         Kullanıcılar, haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacaklarını, LG Electronics Ticaret A.Ş.’nin veya üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceklerini, gönderdikleri fotoğrafların hukuka ve ahlaka uygunsuz içerik barındırmayacağını kabul ve taahhüt etmektedir.Uygulamada haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar, belirlendiğinde ödüle hak kazanamayacaklardır. Ayrıca bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.
 
·         Kullanıcılar, LG Electronics Ticaret A.Ş.’ye açıkladıkları içeriklerin yasaların izin verdiği her türlü biçimde kullanılması, işlenmesi, saklanması, açıklanması ve üçüncü kişilere karşı ifşa edilmesi konusunda LG Electronics’in münhasır hak sahibi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler.