Gönderen Konu: @miele_turkiye-5 kişi annesiyle birlikte anneler günü workshop’ına katılacak  (Okunma sayısı 228 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4139
‘Annemin en güzel tarifi’ dediğiniz yemeğin ismini ve size hissettirdiklerini, annenizle ile birlikte olan fotoğrafınız ve #MieleileAnneTarifleri etiketi ile paylaşın, 10 Mayıs'ta Miele Zorlu Center Mağazası’nda, Şef @cigdemseferoglu 'nun yapacağı, sürprizlerle dolu Anneler Günü workshop’ına annesi ile birlikte katılacak 5 kişiden biri olun!

#MieleileAnneTarifleri Anneler Günü Workshop Yarışması

1- Miele Instagram yarışması Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresi üzerinden gerçekleşecektir. Yarışma 3 Mayıs 2018 tarihinde başlayacaktır ve 8 Mayıs 2018 Salı günü saat 14:00’da sona erecektir. Bu tarihten sonra yapılan katılımlar dikkate alınmayacaktır. Kazananlar, 9 Mayıs 2018 Çarşamba gününe kadar yarışma görselinin altına yorum olarak açıklanacaktır.
2- “’Annemin en güzel tarifi’ dediğiniz yemeğin ismini, size hissettirdiklerini ve annenizle olan fotoğrafınızı #MieleileAnneTarifleri etiketi ile paylaşın…” yarışma postunun paylaşım tarihinden itibaren #MieleileAnneTarifleri etiketi ile paylaşım yapan ve Miele Instagram hesabını takip eden kişiler arasından yapılacak seçim ile 5 katılımcı, anneleri ile katılabilecekleri 2 adet workshop/atölye davetiyesi kazanacaktır.
3- Bu atölyede kazanan katılımcılar ve anneleri, Şef Çiğdem Seferoğlu ile etkinlik sırasında belirtilecek yemekleri yapacak ve Miele Türkiye’nin hazırladığı sürprizlerle keyifli bir Anneler Günü etkinliğine katılacaklardır.
4- Etkinlik, Zorlu Center Miele Mağazası’nda 19:00 – 21:30 saatleri arasında gerçekleşecektir. Kazanan katılımcıların 18:50’de Miele Zorlu Center Mağazası’nda olması gerekmektedir.
5-  Her bir katılımcı, söz konusu yarışma dönemi boyunca sadece 1 kez ödül kazanabilmektedir.
6- Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Instagram platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı Miele Türkiye sorumluluk kabul etmemektedir.
7- Kazanılan davetiye başkasına devredilemez ve/veya davetiyenin nakit karşılığı talep edilemez.
8- Etkinliğe sadece İstanbul il sınırları içerisinden katılım gösterilebilir. Kazanılan davetiye değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez. Kazananlar, Zorlu Center Miele Mağazası’na kendi imkanları ile ulaşacaklardır.
9- Workshop’taki yemek yapımı sırasında kullanılacak tüm malzemeler Miele Türkiye tarafından sağlanacaktır.
10- Kazananlar, iletişim bilgilerini direkt mesaj ile Miele Türkiye hesabına ulaştırmalıdır. İletişim bilgilerini ulaştırmayan, ulaşan bilgilerin eksiklik veya yanlışlığı nedeniyle iletişime geçilemeyen katılımcıların hakkı yedek kazananlara devredilecektir.
11- Yarışma Seçici Kurulu:
Orçun Çanak – Miele E-Ticaret ve Satış Yöneticisi
Lale Bursa – Sosyal Medya ve Ticaret Pazarlama Yöneticisi
Eyüp Ünal – Ajans Başkanı

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"